Iznācis Android 8.0 Go Edition mazjaudīgiem tālruņiem | Notepad.lv

Mājas lapu izstrāde

Iznācis Android 8.0 Go Edition mazjaudīgiem tālruņiem

Android Go

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Google izlaidis mobilo operētājsistēmu Android Go 8.0, kas paredzēta darbināšanai uz pavisam vārgiem viedtālruņiem ar 512 MB - 1 GB RAM. Funkcionālā ziņā Android Go neatšķiras no pilnizmēra Android 8.0 Oreo, bet tanī ir vienkāršoti Iestatījumi, un speciāla GApps programmu pakete, kur aplikācijas ir 2 reizes mazāka izmēra nekā parasti. Iekļautas programmas Google Go, Google Maps Go, Gmail Go, YouTube Go, Google Assistant Go, Files Go, Gboard, Chrome un protams Play Go. Padomāts par masīvu datu trafika kompresiju, kas ietaupīs mobilā interneta izmaksas reģionos, kur tas iedzīvotājiem ierobežoti pieejams.

Googles testos Android 8.0 Go Edition uzrādīja par 15% augstāku veiktspēju salīdzinājumā ar standarta versiju. Ir vēl arī cita alternatīvā Android versija - Android One. Pēdējo Google veido kopā ar partneriem konkrētam reģionam, un tā nav atvērtā koda. Savukārt Go būs universāls risinājums, un to varēs iegūt Android Open Source Project lapā. Interesenti ar visām Android Go īpatnībām var iepazīties mājaslapā.

Komentāri

 1. hackey : 6 Decembris 2017 11:13:27 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  tad sanāk maksā par kluci virs 400 eur un tas jau no dzimšanas ir ar OS kurai norauta rokas bremze
  _________________
  es but pc guru

 2. ruukjis : 6 Decembris 2017 12:02:12 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  [konspirācijas teorija] Patiesībā nevis datu kompresija un augstāka veiktspēja, bet Google tevi klasificē kā bomzi, no kura nav ko paņemt, reklāmas nav vērts rādīt, datus nav vērts ievākt un attiecīgi ir izrauti visi spiegu rīki laukā, kas aprij gan resursus gan trafiku.[/konspirācijas teorija]

 3. macbeton : 6 Decembris 2017 14:51:57 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ar datu kompresiju ir domāts ka viss trafiks iet caur NSA proksi.
  Bet nu, iesākums nav slikts. Bateriju mazāk tērēs, nebāzīs reklāmas visās malās. Ja ir versija priekš Note2, es pat paprovēšu.

 4. flipdiving : 12 Decembris 2017 3:45:54 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Your site has a lot of useful information for myself. I visit regularly. Hope to have more quality items.
  flip diving

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras