unCAPTCHA: "kapču" automātiska atrisināšana ar pašas Googles līdzekļiem | Notepad.lv

Mājas lapu izstrāde

unCAPTCHA: "kapču" automātiska atrisināšana ar pašas Googles līdzekļiem

reCAPTCHA

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Paņēmienu, kā atrisināt uz bildītēm balstītos autentifikācijas instrumentus lai atšķirtu cilvēkus no robotiem, ir pietiekami. Šoreiz vēl par vienu jaunu. unCAPTCHA ir automatizēts Merilendas universitātes ekspertu veikums, kas atrisina Googles reCAPTCHA ar 85% precizitāti. Kods jau publicēts vietnē GitHub. Tik augstu rādītāju izdevies sasniegt, izmantojot audio versiju cilvēkiem ar ierobežotām iespējām. Ja cilvēks neredz "kapču" un izvēlas audio versiju, viņam balsī atskaņo skaitļu virkni dažādos ātrumos, intonācijās, kā arī uz trokšņa fona. Pēc tam šie skaitļi jāievada atbilstošajā laukā.
Atskaņotie skaitļi tiek ielādēti bezmaksas audio transkripcijas servisos: Google Cloud Speech Recognition, Bing Speech Recognition, Wit-AI, Sphynx, IBM, un iegūtos rezultātus pēc tam apkopo agregatorā. Visreālāko atšifrējumu tad arī iebaro Googlei. Izdevies sasniegt precizitāti 92% atsevišķiem skaitļiem un 85% visai virknei. Testos sistēma atrisināja 450 "kapčas" 5.42 sekundēs; tas ir ātrāk nekā cilvēks pagūst noklausīties šo audio failu. Pētnieki par rezultātiem informēja Google, kas esot veikusi pasākumus, lai apgrūtinātu aprakstīto procesu.

Video: tā tas darbojasKomentāri

 1. E-500 : 2 Novembris 2017 12:24:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pirms pāris dienām uzspiedu to audio kapču, biju šokā - Google uztaisa tādu monstrozu vizuālo kapču, bet audio kaptču atrisināt ir tik viegli. Atslēgt arī nevar, var tikai regulēt drošības līmeni, bet tad arī vizuālā kapča paliek nesamērīgi grūta un tev jāgaida kad kvadrātiņi iedziest nesamērīgi lēni - kurš sadists šito Googlē izdomājis, bots var mierīgi to nodetektēt un pagaidīt, bet kāpēc ir jākrīt uz nerviem ar pilnīgi nelietderīgām darbībām cilvēkiem kuri mēģina atrisināt uzdevumu?

  P.S. Daudzi Googles API arī gļukaini, no tādas lielas kompānijas gaidīju ko labāku.

 2. Brutto : 12 Novembris 2017 12:17:54 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Mjā, boti apiet arī re- un citas Captchas

  Hidden: 

  _________________
  šis un tas par šo un to

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras