Oficiāli pasludinātas Windows 10 Mobile beigas | Notepad.lv

Mājas lapu izstrāde

Oficiāli pasludinātas Windows 10 Mobile beigas

Windows 10 Mobile

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Visiem tas bija skaidrs tāpat, bet tagad Microsoft viceprezidents Džo Belfiori oficiāli pasludināja tviterī, ka arī pati pēdējā mobilās operētājsistēmas versija Windows 10 Mobile vairs netiks attīstīta un nekādu atjauninājumu nebūs. Izņēmums - kritiskie drošības ielāpi. Pats Belfiori sekojis Bila Geitsa piemēram un migrējis uz Android. Pēc viņa vārdiem, tiks atbalstīti tie lietotāji, kuri izmanto Windows 10 PC un lieto Android vai iOS tālruņus. Viņiem izstrādā ērtu tehnoloģiju failu pārnešanai no PC uz viedtālruni.

Par vienu no iemesliem Windows Mobile nāvei Belfiori min izstrādātāju nevēlēšanos rakstīt programmas šai platformai: "Ko tik mēs nedarījām... visādi stimulējām, maksājām naudu, rakstījām viņiem SDK. Bet lietotāju skaits izrādījās pārāk mazs, lai turpinātu investēt."

Mobilais Windows Store atšķirībā no Apple un Google programmu veikaliem nekad īpašu pelņu nenesa. Ja kāds uzrakstīja aplikāciju, tad drīz vien pārstāja to atbalstīt un atjaunināt. Rezultātā tika izmestas tādas populāras lietotnes kā American Airlines, Chase Bank un Bank of America, NBC, Pinterest, spēļu izstrādes platforma Kabam un daudzas citas. Vairākas kompānijas neslēpa, ka par iemeslu tam ir Windows Phone minimālais lietotāju skaits. Arī Microsoft no programmu veikala izmeta vairākas programmas - MSN, panorāmas foto app Photosynth, Lumia kameras aplikācijas. Nākamais, kad iznāks Microsoft Surface Phone, būšot modulārā mobilā Andromeda OS, kura šobrīd atrodas izstrādē.Komentāri

 1. macbeton : 9 Oktobris 2017 16:49:14 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Micro$oft publiski paņirgājas par visiem kas sapirkās tos Windows Phone.
  Bet tas nekas, zombiji turpinās fanot par to mēslu.

 2. Raivix : 9 Oktobris 2017 18:54:49 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Bet es pozitīvi atcerēšos laiku, kad ikdienā lietoju Win telefonus. Kalpoja viņi teicami. 2 gadi nogāja, hard reset pat neprasījās. WP8.1 vispār strādāja kā pulkstenis. W10M jau man maz kas vairs patika, jo virziens uz auzām bij skaidri redzams. R.I.P.

 3. uldics : 10 Oktobris 2017 4:50:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  MS darbinieki droši vien tādu dzertiņu uztaisīja šitam par godu. Beidzot drīkstam lietot ko krietni labāku!

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras