Consumer Reports: neiesakām Microsoft datorus! | Notepad.lv


Consumer Reports: neiesakām Microsoft datorus!

Microsoft Consumer Reports

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Autoritatīvais žurnāls un neatkarīgā testu laboratorija Consumer Reports noņēmis marķējumu "Ieteicams" četriem Microsoft klēpjdatoriem un atteikusies rekomendēt jebkurus šīs kompānijas laptopus un planšetdatorus. Iemesls - "poor predicted reliability in comparison with most other brands". Latviski tas nozīmē, ka pārāk daudzi Microsoft PC eksemplāri neizturēs noteikto garantijas periodu, un nonāks remontā.

Eiropas Savienībā Redmondai ir sasietas rokas un viņi spiesti uzņemties likumīgās minimālās 2 gadu garantijas saistības. Toties tajās valstīs, kur garantija netiek regulēta, Microsoft savai produkcijai dod tikai vienu gadu. Liekas kuriozi, bet uz Microsoft gamepad Elite vispār tiek dota tikai 90 dienu garantija.

Pēc jaunākā Consumer Reports National Research Center pētījuma Microsoft Surface PC parasti sāk niķoties otrā ekspluatācijas gada beigās. Visvairāk sūdzības bijušas par boot problēmām, citiem ierīce patvaļīgi uzkaras vai izslēdzas. Vēl daži atzīmējuši nekorektu touchpad darbību. Problēmas bijušas vidēji ar 25% Microsoft datoru.

Šobrīd ieteikuma rekomendācijas noņemtas šādiem modeļiem: Surface Laptop 128 GB un 256 GB versijās, kā arī Microsoft Surface Book ar 128 GB un 512 GB atmiņas.

Protams, pats Microsoft struktūrvienības Devices vadītāja Panos Panay personā visu noliedz: "Mēs respektējam Consumer Reports, bet viņu atzinumus nevaram apstiprināt". Pēc viņa rīcībā esošās informācijas, 98% Surface lietotāju esot apmierināti ar tehniku. Atteikumu biežums (IPU, incidents per unit) Microsoft datoriem šobrīd esot noslīdējis zem 1%.

Attēlā: dažādu ražotāju klēpjdatoru bojājumu procents garantijas periodāAvots

Komentāri

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras