Microsoft apstiprinājis Windows 10 Pro for Workstations | Notepad.lv


Microsoft apstiprinājis Windows 10 Pro for Workstations

Microsoft Windows 10

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Jau jūnijā baumoja, ka Microsoft strādā pie jaunas Windows 10 versijas, kas domāta jaudīgām darbstacijām. Arī Notepad par to rakstīja. Tagad Redmonda oficiāli apstiprinājusi Windows 10 Pro for Workstations. Mājas lietotājiem šis Windows visdrīzāk nebūs vajadzīgs, bet jaudīgu darbstaciju īpašniekiem gan. Jaunā OS visai ievērojami atšķirsies no mums pierastās.

Windows 10 Pro for Workstations Microsoft parūpējies par augstāku datu glabāšanas drošību ar failsistēmu ReFS (Resilient File System), kura ieslēgta pēc noklusējuma un optimizēta lieliem datu masīviem.

NVDIMM-N atmiņas moduļu atbalsts palīdzēs saglabāt datus gadījumos, kad avārijas gadījumā darbstacija atslēdzas. Minētie atmiņas moduļi ir tikpat ātri kā parasti, bet pēc sprieguma atslēgšanas informācija no tiem nezūd.

Komponents SMB Direct paaugstinās tīkla veiktspēju bez papildu procesora noslodzes, izmantojot tīkla adapterus ar attālinātu piekļuvi atmiņai RDMA (Remote Direct Memory Access). Tas varētu būtiski palielināt caurlaides spēju ātrgaitas tīklos.

Kompānija paziņojusi, ka Windows 10 Pro for Workstations varēs darboties ar paplašinātu procesoru klāstu, piem. Intel Xeon un AMD Opteron. CPU kopskaits varēs sasniegt 4. Atļautais maksimālais RAM apjoms vispār ir astronomisks - līdz 6 TB. Operētājsistēmu varēs iegādāties jau šoruden.Komentāri

  serveris.lv
 1. sisidra : 12 Augusts 2017 4:00:35 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Lai kā man to negribas atzit ,bet Microsoft raujas uz priekšu milzu soļiem.

 2. uldics : 12 Augusts 2017 6:14:16 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Remote Direct Memory Access. Varu iedomāties kā neredzamie ļaundari jau berzē roķeles. Varbūt vajag vēl Remote Kernel Mode Calls, RKMC un caur SMB lai griežas. Nu tā, lai adminiem ērtāk. Un to apdeitu lai sūta uz CD, kopā ar čipsu paku.

 3. GuntOn : 12 Augusts 2017 10:37:05 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  NSA jau spiedz sajūsmā...

 4. MeistarsUnVergs : 12 Augusts 2017 14:49:20 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu nez vai ir tik traki ar to Remote DMA. Iespējams ka būs nodalīts kāds atsevišķs atmiņas reģions, kuram šis adapteris varēs piekļūt. NSA vajadzībām pilnībā pietiek ar Windows Update un telemetriju.
  _________________
  Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras