Firefox 55: pievienots virtuālās realitātes atbalsts | Notepad.lv


Firefox 55: pievienots virtuālās realitātes atbalsts

Firefox Mozilla

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Izskatās, ka Mozilla patiešām grib uzspodrināt norūsējušos ordeņus, jo jaunumi pienāk teju katru dienu. Mēs jau rakstījām par failapmaiņas servisu Send, gan par revolucionārajiem plāniem attiecībā uz Firefox 57. Tagad notiek laidiena Firefox 55 izplatīšana, un tanī galvenais ir natīvais virtuālās realitātes atbalsts ar WebVR standartu.

Ko tas nozīmē mainstream lietotājam?

Liekam uz acīm Oculus Rift vai HTC Vive brilles, pārejam uz saiti ar atbilstošu saturu, spiežam VR pogu pārlūkā, un baudām virtuālās realitātes attēlu. Vēlāk atbalstīs arī mobilās brilles. Tas pasludināts par vienu no Mozilla prioritārajiem uzdevumiem. WebVR pilnvērtīgi tiek atbalstīts arī ar ķiverēm Daydream un Cardboard galda un mobilajos pārlūkos Chrome. Rudenī ar atjauninājumu High Sierra WebVR parādīsies arī Apple MacOS datoros. Eksperimentālā kārtā VR ievieš arī Microsoft pārlūkā Edge.

Mozilla atvēris speciālu testa lapu jauno iespēju demonstrācijai. Tur var iepazīties ar izstrādes platformu A-Frame, un iespējām, ko tā sniedz VR satura izveidē.Pie jaunumiem pieskaitāms veiktspējas panelis, kurā var definēt aktīvo procesu skaitu. Mozilla veica eksperimentu, kurā pārstartēja Firefox 55 ar atvērtām 1691 cilnēm. Restarts aizņēma 15 sekundes, kamēr dažus laidienus iepriekš process aizņēma veselas 8 minūtes. Bez tam 64-bit Firefox Windows versija nu kļuvusi stabilāka un apgādāta ar advancētu meklēšanu caur adreses joslu.Komentāri

  serveris.lv
 1. MeistarsUnVergs : 12 Augusts 2017 14:56:00 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Varēja pārlūkam pievienot USB 2.0 HighSpeed anālā vibratora atbalstu.

  Cik ilgi geji iestrādās nevienam nevajadzīgas funckijas tā vietā, lai nooptimizētu Firefox kodu asamblerī un atgrieztu atpakaļ 2.0 versijas interfeisu?
  _________________
  Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras