IBM nolēmis liegt iespēju strādāt mājās | Notepad.lv


IBM nolēmis liegt iespēju strādāt mājās

IBM

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

IBM ir ne tikai IT sfēras pionieris, bet arī viens no pirmajiem uzņēmumiem, kurš ļāva saviem darbiniekiem strādāt, neizejot no mājas. Šādam darba režīmam tika dots nosaukums "Home Office". Pēc vairākiem gadu desmitiem darbinieki atkal tiks sadzīti birojos. Strādāt "savvaļā" tika atļauts ap 40 procentiem no 380.000 cilvēku lielā darba kolektīva. Tagad daudzi saņēmuši vēstules ar prasību ierasties strādāt tuvākajā birojā vai arī pamest kompāniju.

Autoritatīvais medijs The Wall Street Journal apzīmē šo politikas maiņu kā "īpaši pārsteidzošu", jo IBM ar putām uz lūpām aizstāvēja Home Office priekšrocības. Tika publicēta vesela rinda pētījumu, kas apliecina šāda darba režīma pārākumu. Nu pēkšņi kažoks apmests otrādi, un tiek dziedāta jauna dziesmiņa - "atgriešanās birojos stiprinās kolektīvu, kāpinās darba ātrumu un ražīgumu".

Visticamāk izmaiņas ir sekas IBM apgrozījuma kritumam jau 20 ceturkšņus no vietas. Darba devējs vēlas redzēt, par ko maksā algu, un cer, ka zem stingras darbaspēka kontroles kompānija atkopsies.
Komentāri

    serveris.lv
  1. macbeton : 19 Maijs 2017 19:20:44 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

    Tur vispār strādāja dauneļi.
    IBM ir daunēnu draudzīga iestāde. Katrs daunelis grib tikt IBMā.
    Tur ir vairāk žvankstoņa, nekā reāla darba darīšana.
    Peģiku kantoris.

  2. ruukjis : 21 Maijs 2017 12:29:11 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

    Un tu kārtējo reizi žvangsti par lietam, par kurām nezini NEKO.

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras