Jaunais HTC flagmanis U11 | Notepad.lv


Jaunais HTC flagmanis U11

HTC

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Viedtālruņu ražotājam HTC jaunajā flagmanī U11 izdevies ieviest inovāciju, kuras nav nevienam citam: modeļa sānu malās iebūvēti sensori Edge Sense, kuri reaģē uz tālruņa saspiešanu. Rokā saspiežot ierīci ar dažādu spēku (pieejamas 3 pakāpes) un ilgumu, var iedarbināt lukturīti, palaist kameru, Facebook aplikāciju, Googles balss asistentu vai ko citu pēc lietotāja vēlmes. Arī cimdi rokās nav šķērslis. Edge Sense katrs var sakonfigurēt atbilstoši savām vajadzībām. Ļoti ērti, ja brīva tikai viena roka.Prezentācijā īpaši atzīmēta kamera, kurai resurss DxOMark piešķīris 90 balles - tas ir augstākais rādītājs viedtālruņiem uz šo brīdi. Izmantota 12 MPix matrica ar OIS attēla stabilizāciju, f/1.7 gaismasspēju un 1.4 mikrometru pikseļa izmēru. Tehnoloģija Dual Pixel, kuru pazīstam pēc Samsung flagmaņiem, ļauj zibenīgi fokusēties uz jebkuru objektu kadrā. Filmējot video, iespējams 360 grādu skaņas ieraksts. Vēl interesantāka ir funkcija "akustiskais fokuss". Ja kā piemēru filmējam ielu muzikantu, visas apkārtnes skaņas tiks pieklusinātas, un būs dzirdama tikai muzikanta spēle.

Vizuāli HTC U11 izskatās mazliet vecmodīgs, jo kompānija nevēlējās sekot Samsung Galaxy S8 vai LG G6 iedibinātajai modei un eksperimentēt ar tālruni bez apmalītēm. Pie 5.5 collu Quad HD displeja visai ievērojama lāpsta sanākusi. Toties oriģinalitāti piedod izliektie stikli abās pusēs, kas plūdeni savienojas ar metāla rāmīti. Korpusam ir IP67 ūdensizturība - līdz 1 m dziļumam 30 minūtes.Modeļa iekšās ir visjaunākais Snapdragon 835, taktēts ar 2.45 GHz frekvenci. RAM - 4 GB, iebūvētā atmiņa - 64 GB. Iespējamas specversijas ar 6 GB RAM un 128 GB flash atmiņas. 3000 mAh baterija nodrošina 24 h sarunu laiku. Diemžēl nav 3.5 mm audio ligzdas; tā vietā tikai universālais USB Type-C savienojums, un ražotājs līdz dod firmas austiņas ar šo spraudni. Tomēr tālruņa komplektā ietilpst pārejas adapteris, tāpēc varēs lietot jebkuras austiņas. Pilnas specifikācijas - Phonearena. Ieteiktā cena dažos reģionos - 650 USD. Izmēri - 153,9 x 75,9 x 7,9 mm, svars 169 g.Komentāri

  serveris.lv
 1. berils : 17 Maijs 2017 6:19:34 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Kas notiek??? Kāda velna pēc, visiem ražotajiem tagad ir STIKLA aizmugures???? Kur ir ieguvums patērētājam? Izturība mūsdienās ir tikai kā sekundārs nosacījums,jo visi tāpat pirž krēslos un reti kurš kust ikdienā???? Izņemot saņa garāžā, kas stutē kopā D5 vovānu un runā caur pogaino nokiju??Traģiski.
  Piemēram s7edge abu stiklu nomaiņa ~350eur <- puse no tel. pirmatnējās vērtības.
  Tomēr bija maza cerība, ka šī kompānija atšķiras no pārējām...
  s5 for the victory!
  _________________

  Hidden: 
  kabatas lāpsta NOTE 3 [LTE]

  The ROM hunt begins!

   ROM: Galaxy S5 Stock ROM - Final v40.0 by jamal2367
   KERNEL: AEL Kernel v7.13 [Lionheart+zen+2.7GhzOC+600MhzGPU OC] by friedrich420
   Memory: 32GB internal+16GB external 10class
   Recovery: CWM v6.0.4.7

 2. GuntOn : 17 Maijs 2017 7:44:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pavisam vienkārši, tas tagad skaitās modīgi un ražotājs var pelnīt ar rezerves daļām. Patērētājs ražotājam interesē tikai tik, lai spētu to piesaistīt un noslaukt piķi. Ja jāsāk gausties par dārgām rezerves daļām, tad nevajg pirkt tik dārgu telefonu.

 3. Lcs006 : 17 Maijs 2017 12:40:25 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ražotājs uz rezervaes dalām nepelna!!
  Pelna izdarīgie ķīnas tirgoņi.

 4. shady : 17 Maijs 2017 11:44:08 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tās stikla aizmugures maksā kapeikas un lai nomainītu - nav jānes uz servisu.
  Ja neesi ņēmies ar telefonu remontiem, tad digitaizeru nenomainīsi pats, jo UV līmes ražotājam ir topā - arī tavam s7 edge. Lai gan pats digitaizers maksā pietiekoši lēti.
  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras