Windows 10 Mobile Creators Update tiks tikai dažiem tālruņiem | Notepad.lv


Windows 10 Mobile Creators Update tiks tikai dažiem tālruņiem

Windows 10 Mobile

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Pēc 25. aprīļa Microsoft izplatīs atjauninājumu Windows 10 Mobile Creators Update savai nu jau praktiski iznīdētajai Lumia viedtālruņu platformai. Jāsaka, ka "laimīgo" modeļu skaits ir visai pieticīgs: Microsoft Lumia 550, Microsoft Lumia 640/640XL, Microsoft Lumia 650, un Microsoft Lumia 950/950 XL. Bez minētajiem var pievienot vēl dažus citu ražotāju Windows viedtālruņus kā HP Elite x3, Alcatel IDOL 4S, Alcatel OneTouch Fierce XL, un pāris mazāk populāru.

Tādi vēl visai lietojami modeļi kā Lumia 930 vai Lumia 830 atjauninājumu nesaņems un tiem viss ir beidzies. Microsoft pārstāve Dona Sarkar raksta, ka viedtālruņiem, kas nav augšminētajā sarakstā, arī Windows Insider Program laidienu vairs nebūs. Tomēr nevienam nav liegts mēģināt uzstādīt Windows 10 Creators Update manuāli, apzinoties visus riskus.

Tos tālruņus, kurus nav paredzēts atjaunināt, cenšas nolikvidēt. Tā MSPoweruser lietotāji ziņo, ka aizvākta aplikācija Upgrade Advisor, ar kuru agrāk varēja jaunināt Windows Phone 8.1 uz Windows 10 Mobile. Tāpēc, ja šādu tālruni īpašnieks kaut kādu iemeslu dēļ downgrad'os uz Windows Phone 8.1, dabūt atpakaļ Windows 10 būs problemātiski.Komentāri

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras