Prusaki - galvenais Sony PlayStation 4 ienaidnieks | Notepad.lv


Prusaki - galvenais Sony PlayStation 4 ienaidnieks
Vai esi "saticis" prusakus savās elektroierīcēs?
1. Jā
0%
 0%  [ 0 ]
2. Nē
100%
 100%  [ 4 ]
Kopā Balsis : 4

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Kā atzinuši Manhetenas neautorizētā servisa centra XCubicle pārstāvji, apmēram pusē spēļu konsoļu Sony PlayStation 4 defektu vaininieki ir mājas prusaki. Tūlīt jautājums - kāpēc neautorizēts serviss parastā garantijas servisa vietā? Lieta tāda, ka suns zina ko ēdis, un konsolēm ar prusaku līķiem iekšās garantijas remonts tiek atteikts. Par to arī liecina piktogramma uz garantijas talona:XCubicle īpašnieks Patriks Če stāsta, ka spēļu konsolēs var atrast dažādus defektus - lietotāji pamanās samest monētas diskdzinī, netrūkst programmatūras kļūdu. Tomēr visvairāk tur ir prusaku līķu - darbnīcas stūrī stāv melns atkritumu maiss īpaši tiem. Klientiem piedāvā īpašu pakalpojumu "PS4 tīrīšana no prusakiem", kas maksā 25 USD. Pēc meistaru teiktā, ar šiem zvēriem agrāk vai vēlāk saskaras katrs otrais PS4 lietotājs.

Speciālisti uzskata, ka Sony PlayStation 4 ir ideāla ierīce prusaku inkubatoram. Konsoli parasti novieto horizontāli patumšā vietā - zem galda vai atvilktnē. PS4 ventilācijas atveres izvietotas apakšā un ir platākas nekā citiem modeļiem. Energobarošanas īpatnību dēļ ierīce arī labi uzsilst. Gadās, ka kustoņi apmeklē konkurentu Microsoft Xbox One, bet šie gadījumi ir stipri retāki.

Remontu interneta vietnes iFixit pārstāvis Mets Zeminskis uzskata, ka konsoļu īpašnieki nereti nemaz nezin, ka mājās dzīvo prusaki, un par to uzzina tikai remontdarbnīcā. PS4 vienkārši pārstāj darboties nezināmu iemeslu dēļ. Izrādās, iebūvētais PSU brutāli "uzcep" prusakus, salaižot "uz īso" elektroķēdes. "Tarakānu epopeja" parasti beidzas ar barošanas bloka nomaiņu un ierīces tīrīšanu ar ultraskaņu.Avoti: 1, 2.

Komentāri

 1. Brutto : 20 Aprīlis 2017 14:55:44 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Mājās prūši gadiem nav bijuši, par laimi.
  Kādreizējā darba vietā gan, kur par elektriķi strādāju, netrūka. It sevišķi jau virtuvē, kur elektriskie katli un citas
  elektroierīces ēdiena gatavošanai; tur pie palaidējiem, kabeļu savienojuma spailēm tādi bija čupām.
  Tur kur viņi savus izkārnījumus atstāj, metāls oksidējas un nekas labs nākotnē nav sagaidāms.
  _________________
  šis un tas par šo un to

 2. Zombers : 20 Aprīlis 2017 18:17:32 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Hmm, tādā trešās šķiras ES valstī ka Latvija, tie kas var atļauties PS4 parasti pacentušies mājas iznīdēt prusakus, var jau būt ka tikai mums vini maksā 250eur un taja pašā ASV tik nedaudz virs 100USD vai ari ir milzīgas algu atškirības.

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras