Samsung prezentējis viedtālruņus Galaxy S8/S8+ | Notepad.lv


Samsung prezentējis viedtālruņus Galaxy S8/S8+

Samsung Galaxy S8

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Samsung paziņojis par jaunajiem flagmaņiem Galaxy S8 un Galaxy S8+. Pirmais, kas dūrās acīs, ir milzīgais "lāpstas" izmērs - 5.8 un 6.2 collas attiecīgi. Tomēr rokā viedtālrunis iegulsies ērti, jo izmantots neredzēts attēla formāts 18,5 : 9. Tātad šaurs un garš, pie tam displejs aizņem gandrīz visu priekšu. Ja vēl pieskaitām maliņu tikpat kā neesamību, tad ierīce nebūs platāka par jebkuru esošo modeli. Samsung atkarībā no reģiona izmantos jaunākos 10 nm procesorus Exynos 8895 vai Qualcomm Snapdragon 835. Tālāk - teksts no oficiālās PR:Rīga, Latvija – 2017. gada 29. marts – Samsung atklājis tā jaunākos viedtālruņus – Galaxy S8 un Galaxy S8+. Tie izceļas ar elegantu un plūstošu dizainu, kā arī īpašo Infinity ekrānu, kas sniedzas no vienas tālruņa malas līdz otrai. Papildu tam jaunie Galaxy nodrošina augsta līmeņa funkcionalitāti, tostarp acs skeneri, uzlabotu kameras un audio kvalitāti, inteliģento asistentu Bixby, kā arī virkni citu iespēju.

“Jaunais Galaxy S8 un S8+ ir apliecinājums tam, cik bezgalīgas iespējas un plašus apvāršņus spēj pavērt viedtālrunis,” stāsta Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns. “Tie ir ne tikai vizuāli iespaidīgi un neparasti tālruņi, bet arī patiešām gudras ierīces, kas ļauj tās lietot viegli un intuitīvi.”

Ekrāns, kas ļauj ieraudzīt vairāk

Galaxy S8 viedtālrunis pieejams ar 5,8 collu ekrānu vai 6,2 collu ekrānu Galaxy S8+ versijā. Tā Infinity ekrāns un dizains ar neticami plānu ietvaru veido vienmērīgu un plūstošu virsmu bez mājas pogas un asiem leņķiem. Pateicoties šīm iezīmēm, attēlu var uztvert bez jebkādiem traucējumiem, turklāt ērtāk kļuvis strādāt ar vairākām programmām, un tā kompaktais dizains uzlabo tālruņa lietojamību ar vienu roku. Gan priekšpusē, gan aizmugurē esošais Corning® Gorilla® Glass 5 stikls nodrošina vēl lielāku izturību.Īpašās Galaxy iespējas

Jaunajos Samsung iekļautas vairākas mūsdienīgas tehnoloģijas:
• Premium klases kamera: Galaxy S8 un Galaxy S8+ ir moderna Smart autofocus 8 MP priekšējā kamera ar F1.7 lēcu un Dual Pixel 12 MP aizmugurējā kamera ar F1.7 lēcu. Ar tām izdosies uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas pat vāja apgaismojuma apstākļos, objektu pietuvinot vai tam esot kustībā.
• Jaudīgs sniegums: Galaxy S8 un Galaxy S8+ ir aprīkoti ar nozarē pirmo 10 nm mikroshēmu, kas paaugstina viedtālruņa ātrumu un efektivitāti. Turklāt, lai tālruņa īpašnieki varētu ātri lejupielādēt failus neatkarīgi no to izmēra, ierīce atbalsta arī gigabitu LTE un gigabitu bezvadu internetu līdz pat 1 Gbps.
• Bagātīga izklaide pieredze: Galaxy S8 un Galaxy S8+ ļauj redzēt tās pašas dinamiskās krāsas un kontrastus, kā to ir paredzējuši video un filmu veidotāji. Papildu tam jaunie viedtālruņi piedāvā arī augsta līmeņa spēļu pieredzi ar spilgtu un izcilu grafisko tehnoloģiju, kā arī spēļu komplektu. Tajā iekļautas lietotāju iecienītākās spēles, tostarp arī izlase, ko atbalsta Vulkan API.
• Globālais standarts mobilās drošības jomā: Galaxy S8 un Galaxy S8+ ir veidots uz Samsung Knox augstās drošības platformas. Papildus jaunie Galaxy piedāvā arī plašas biometrisko tehnoloģiju iespējas, tostarp pirkstu nospiedumu skeneri, acs skeneri un sejas atpazīšanu, lai lietotāji varētu izvēlēties sev piemērotāku drošo biometriskās identifikācijas veidu.
Vienlaikus Galaxy S8 un Galaxy S8+ ir aprīkoti ar tām Galaxy pamatfunkcijām, ko Samsung klienti iecienījuši līdz šim:
• IP68 klases ūdens un putekļu izturību;
• MicroSD atbalstu līdz 256 GB;
• Always-on displeju;
• Ātro un bezvadu uzlādes iespēju.Jauns veids kā mijiedarboties ar savu tālruni

Bixby ir inteliģenta platforma, kas palīdzēs lietotājiem viedtālruni izmantot par savu personīgo asistentu. Bixby poga ļauj ērti piekļūt šai platformai un pārlūkot tālruņa pakalpojumus un lietotnes ar vienkāršu balss, skāriena vai teksta vadību. Kad Bixby balss vadības funkcija tiks aktivizēta, tā integrēsies ar vairākām Samsung pamatlietotnēm un iespējām, tostarp kameru, kontaktiem, galeriju, ziņām un iestatījumiem. Tuvākā nākotnē Samsung plāns ir šīs iespējas paplašināt, iekļaujot vairāk Samsung un trešo pušu lietotņu. Bixby var sniegt personalizētu palīdzību, pamatojoties uz informāciju, ko tas turpina uzzināt par lietotāja interesēm, konkrēto situāciju un atrašanās vietu. Tālruņa lietotāji var arī iepirkties, meklēt attēlus un iegūt informāciju par tuvumā esošajām vietām ar Bixby attēla atpazīšanas tehnoloģiju.
Vairāk nekā tikai tālrunis
Galaxy S8 un Galaxy S8+ piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu, kas sniedz augstāku mobilo produktivitāti un savienojamību.
Viens no tiem ir jaunā Gear VR virtuālās realitātes ierīce ar kontrolieri (Controller), ko nodrošina Oculus. Ar ērtu vienas rokas vadību un navigāciju kontrolieris nodrošina labāku kustības mijiedarbību, piekļūstot interaktīvajam virtuālās realitātes saturam. Tāpat abi Galaxy ir savienojami arī ar jauno Gear 360 kameru, kas ļauj uzņemt 360 grādu video 4K kvalitātē un 15 MP izšķirtspējas fotoattēlus.
Savukārt Samsung DeX ir unikāls risinājums, kas viedtālruni ļauj vadīt un tajā darboties no datora darbvirsmas. Ar Samsung DeX var ērti attēlot un rediģēt datus no tālruņa, ļaujot strādāt no mobilās ierīces ātrāk un gudrāk.
Ņemot vērā, ka tirgū ienāk arvien vairāk lietu interneta ierīču un savienotais tīkls kļūst arvien sarežģītāks, ar Samsung Connect tiek vienkāršota viedo ierīču pārvaldība. Samsung Connect ļauj lietotājiem viegli aktivizēt lietu interneta ierīces ar ātru trīs soļu konfigurācijas procesu un pārvaldīt tās ar vienu lietotni.
Viedtālruņa komplektā būs iekļautas augstvērtīgās Harman AKG austiņas, nodrošinot lielisku skaņas kvalitāti. Šīs austiņas vēl labāk izolē apkārtējos trokšņus, kā arī tās veidotas no materiāla, kas ļaus aizmirst par nepieciešamību tās atpiņķerēt.

Galaxy S8 un Galaxy S8+ Latvijā būs pieejami gan 5,8, gan 6,2 collu izmērā divās krāsās – pusnakts melnā un orhideju pelēkā. Oficiāli pārdošanā tas nonāks 28. aprīlī, taču līdz 19. aprīlim jaunos viedtālruņus ir iespējams iepriekšpasūtīt, lai saņemtu to astoņas dienas ātrāk. Galaxy S8 aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs 809 eiro, savukārt Galaxy S8+ maksās ap 909 eiro.

Samsung Galaxy S8 specifikācija:Komentāri

 1. runcio : 30 Marts 2017 15:28:22 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pirkstu nospiedumu lasītājs aizmugurē - neerganomisks un nelietojams.
  No pieredzes!

 2. uldics : 30 Marts 2017 17:04:05 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pirkstu nospiedumu lasītājs vispār ir pēdējo gadu idiotiskākā spēļmantiņa. Nekam nederīga ierīce, kas lieki paceļ cenu.

 3. KoЯn : 30 Marts 2017 18:06:39 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu un ko Tu tagad di***? Neeksistē ātrāka vieda kā atbloķēt telefonu )

 4. itanium : 31 Marts 2017 8:33:37 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Man atkal ir tieši pretēja pieredze: varbūt ne tieši tajā vietā, kur tas atrodas uz S8, bet tieši aizmugurē pirkstu nospiedumu lasītājam ir īstā vieta (LG G5, Homtom HT17)! Tas pats attiecas uz pogām (LG G2-G4).

 5. runcio : 31 Marts 2017 12:19:45 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu stāv man tagad šitais dzelzis uz galda!
  Kā es viņu ar pirksta nosp. varu atbloķēt! F*&% - NEKĀ, jo pirkstu lasīt. ir AIZMUGURĒ!!!!
  http://www.xiaomitoday.com/wp-content/uploads/2016/05/front-1.png

  Lūdzu uzspied ar pirkstu un ir vaļā ar frontālo pirkstu lasītāju
  http://engagecustomer.com/wp-content/uploads/2016/09/iPhone-Apply.jpg

 6. runcio : 31 Marts 2017 12:23:44 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  P.S. Un vēl ja lieto FILIP SIDE cover (grāmatiņas tipa) [Nejaukt ar čības tipu, kas veras uz leju] tad atverot tel. figu nospiedīsi aizm.pirkstu lasīt. jo priekšējais coveris jau ir aizmugurē!!!!

  Pirkstu lasītājam jābūt TIKAI priekšā!!!!

  Tikai viens + aizmugurējam p.lasīt. pie selfija var iestatīt foto ar pirkstu lasīt.pogu!

 7. Lcs006 : 31 Marts 2017 13:32:11 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  @runcio
  Dolbajobas Tu esi.
  Pogas/lasītājs (es nedomāju šo kropli samsung kāviņštur8) aizmugurē ir kā reiz - kad es kā cilvis paņemu rokās telefonu, lai lietotu to tam paredzētajiem mērķiem, rādītājpirksts nolaižas tieši uz tās jutīgās vietiņas, kuru pakutinot telefons atmostas!
  Ja tu, neandertālietis, lieto telefonu ar vienu pirkstu, nepaceļot, nenozīmē, ka pirkstalasītājam ir jābūt priekšā.
  Un, IMHO, ar bloknotu pie auss nav ērti neatkarīgi no pogu novietojuma..

 8. KoЯn : 31 Marts 2017 15:18:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Man arī aizmugurē šķiet ērti

 9. Osy : 31 Marts 2017 13:01:11 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Lai beidzot uztaisa tādu, lai izkrītot no kabatas pusmetra augstumā uzreiz nav janes stikls mainīt!

 10. Jānis Kušners : 18 Aprīlis 2017 18:20:46 Atbildēt

  Pamācībā kā pārlikt Bixby fiziskās pogas funkciju uz citu http://www.padoms.lv/ka-nomainit-samsung-galaxy-s8-un-s8-bixby-funkcijas-pogu

 11. jonjs : 18 Aprīlis 2017 18:36:22 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tas ir interesanti ar tām telefonu fīčām. Man piemēram ir telefons Huawei Honor 8. Tam priekšā nav pogu, bet ir pirkstu nospiedumu lasītājs un vienlaicīgi arī poga aizmugurē. Dzelži Procis, RAM, dipslejs u.t.t. labi un visu velk gandrīz tā pat kā Huawei P9. Huawei P10 pogas ir parādījušās tajā pašā vietā, kurās savā laikā SAMSUNG. Tad vēl ir IPHONE. Vini visi viens no otra ķer idejas un mainās. UN makšķerē potenciālos pircējus. Labi, ka vismaz pārstājuši savā starpā konfliktēt. Džobsa kungs (lai vieglas smiltis) savā laikā par šādām lietām visus būtu tiesā ietiesājis.
  _________________
  ritenis vienkārši ripo
  Jāsaka paldies tam, kas radīja bumbu uz kuras mēs dzīvojam un gravitācija arī ir tam visam pamatā.
  Kvantu fiziku neskarsim, jo no tās es tā pat nekā nejēdzu.
  Starp citu, kas tā tāda relativitātes teorija?

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras