Pašmāju ierēdņi un "porņuku" lejuplādes | Notepad.lv


Pašmāju ierēdņi un "porņuku" lejuplādes

www pirātisms failapmaiņa Bittorrent

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Pretpirātisma aktivitātes, ko sācis veikt resurss iknowwhatyoudownload.com, parāda visai interesantas ainiņas no mūsu ierēdnīšu un pašvaldību darbarūķu saspringtās darba dzīves. Kā raksta resurss irLiepāja.lv, divas Liepājas domes IP adreses arī pieķertas nedarbos. Protams, uz oficiālu atbildi ilgi nenācās gaidīt.

Liepājas pilsētas pašvaldības Administrācijas IT daļas vadītāja Iveta Lapiņa pastāstīja, ka pašvaldības Informāciju sistēmu drošības politika nosaka aizliegumu veikt nelegāla satura lejupielādes pašvaldības datorlietotājiem. Šobrīd nav identificēts kāds konkrēts dators, no kura notikusi pieslēgšanās un veiktas norādītās lejupielādes, tāpēc, iespējams, tas darīts no publiskā bezvadu tīkla, kuru izmanto arī viesi un apmeklētāji.

Jāsaka, ka domes darbiniekiem ar humoru viss kārtībā - pat ļoti ticams, ka aukstajās ziemas naktīs pie domes dežurēja pēc porniķiem izbadējušu tautiešu pūļi. Prieks arī, ka domes publiskais Wi-Fi AP liepājniekiem ātrumu nežēlo, jo laikposmā no 14.-16. decembrim "pirāteļi" spējuši lejuplādēt vismaz 20 GB videomateriālu, tostarp puse no tiem ir BraZZers 2016. gada labāko porņuku izlase.

Zita Lazdāne: "Ņemot vērā esošo situāciju, turpmāk uzlabosim iekšējo IT kontroles sistēmu un noteiksim stingrākus ierobežojumus publiskā bezvadu tīkla lietošanai." Viss ir skaidrs - apmeklētājiem nogriezīsim, bet paši pieslēgsimies caur VPN un vilksim uz nebēdu!

Viļņa Bulava karikatūra
Komentāri

 1. hackey : 6 Janvāris 2017 21:04:31 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Kas tur liels? Lai jau izklaidējas - domāju visu atkārto ar kolēģiem, ganjau ka pa nakti domē swinger party!
  _________________
  es but pc guru

 2. Draxo : 8 Janvāris 2017 15:31:11 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Un kas tur tāds, par ko vajadzētu satraukties vai vēl pat ziņot? Idiotu bar... it kā ar to kādam būtu nodarīts kāds ļaunums.
  _________________
  PrātaDarbnīca.lv - par interesanto visapkārt

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras