Mēs zinām, ko jūs lejuplādējāt pagājušajā vasarā! | Notepad.lv


Mēs zinām, ko jūs lejuplādējāt pagājušajā vasarā!

www pirātisms failapmaiņa Bittorrent

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Nelegālā satura lejuplādes cienītājus pārņēmis neliels satraukums, jo parādījies publisks serviss, kurš prot atmaskot bittorrent tīkla lietotājus un piesaistīt lejuplādes un failu seedošanu konkrētām IP adresēm. Resursa adrese: http://iknowwhatyoudownload.com. Interesantākais ir tas, ka var dabūt zināt ne tikai to, ko esi vilcis pats, bet arī uzzināt kādus "porniķus" lejuplādējuši draugi, kaimiņi un pazīstami deputāti. Jāzin tikai konkrētā cilvēka IP adrese.Tālāk nāk vēl interesantāk. Ja kaimiņu vai interesējošo deputātu IP nezinām, pārejam uz sadaļu Track Downloads. Laukā ievadām brīvi izvēlētu saiti uz kādu interesantu materiālu, ko jūsuprāt draugam būtu vērts noskatīties un spiežam Transform. Rezultāts ir speciāli preparēta saīsināta saite no sērijas goo.gl. Atliek šo saiti jebkādā veidā nogādāt līdz upurim. Tiklīdz kaimiņš to nospiedīs, notiks zibenīgs redirekts caur iknowwhatyoudownload.com, un viņa IP mums ir rokā. Varam sākt spiegot, un upuris par to nemaz nenojautīs.
Tehnoloģija, kā ar DHT u.c. bittorrent instrumentu palīdzību var iegūt šāda veida informāciju, nav nekas jauns. Atsevišķās valstīs to sen lieto vietējie AKKA/LAA tipa kantori. Tomēr publisks serviss ir cita lieta. Resursa īpašnieki sola pārdot savāktos datus jebkuram, kurš samaksās. Šobrīd gan spēka struktūras pieteikušās neesot, un datubāzi tirgo reklāmas firmām.

Tiem, kuri mēģinās http://iknowwhatyoudownload.com sameklēt savas trekeru lejuplādes, tas varētu arī neizdoties. Galu galā viens serveris nespēj izsekot līdz visai pasaulei, un spiegošana fokusēta galvenokārt uz trekeri https://rutracker.org .

Komentāri

 1. darklight : 4 Janvāris 2017 10:34:08 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Par mani nekā nav
  _________________
  Tas ir paraksts!

 2. msh : 4 Janvāris 2017 12:50:22 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Bet par mani tur nekam nav jābūt.
  _________________
  PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

 3. m_janis : 4 Janvāris 2017 12:57:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Par mani - interesanti. Ieejot no LMT 4G - uzrāda kādas padsmit lejuplādes - bet nevienu no tām neesmu veicis (toties, ko liegties dažas patiesās - neredzu, tiesa rutracker neizmantoju). Līdzīgi Googles+LMT brīnumiem - neko neesmu meklējis, bet Google brēc, ka aizdomīgi aktīvs Intereses pēc piespraudu Lattelecom Free WiFi puļķi - apmēram tas pats - kaut ko uzrāda, bet nevienu reāli veikto. Visticamāk, pasākums darbojas tikai statiskajām IP.

 4. Leichttraktor : 4 Janvāris 2017 22:06:21 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Uzhako čalim wifi, novelc zoofīlu porņukus un izsmīdini pa visu klasi.
  Bet realitātē, izvairies no publiskajiem trakeriem un boom.
  _________________
  Du hast mich gefragt und ich habe dir gesagt!

 5. migors : 5 Janvāris 2017 3:16:26 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  No maniem novilktajuiem tb uzrādās 15 lejupielādes, bet interesanti būtu zināt kā viņi to dabū gatavu? tā kā filebase.ws arī seko

 6. Leichttraktor : 5 Janvāris 2017 10:58:58 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Serveri pieslēdzas populāriem torrentiem un reģistrē IP un novilktos procentus, paši neko nevelk. Saucās Fake Peers. Pieņemu, ka tas darbojas tikai uz lielajiem jeb publiskajiem trakeriem. Bet, ja bizness nesīs velna peļņu...

  Viens no risinājumiem ir VPN, otrs IP filtri. Vai nu manuāli importē sarakstu torrentu klientā, ja ir tāda opcija, vai arī lieto Peerblock (Win) vai PeerGuardian (Linux), kas bloķē papildus citus sūdus mājas lapās etc
  _________________
  Du hast mich gefragt und ich habe dir gesagt!

 7. migors : 5 Janvāris 2017 13:08:22 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu skaidrs. Biju bišku vieglprātīgs. Uztaisiju ķēdi ar vpn lai meklē tagad ja grib mudaki.

 8. Mr.Death : 5 Janvāris 2017 11:12:43 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Man pokuj, man dinamiskaa :> Bet jaa - par sjo nav jaabriinaas... Tiesji taa kaa te dazji aprakstiija - pie torrenta piesleedzaas bots - viltus lejupielaadeetaajs, ieguust sarakstu ar citiem (IP), kas lejupielaadee un ievieto / paarpublicee to savaa datubaazee uz paliksjanu.

  Sjaadu sisteemu jau teoreetiski vareeja ieviest ntos gadus atpakalj, bet tad nebija taadu mudaku, kam kaut kas taads speetu ienaakt praataa. Par laimi tagad tauta mazaak kacjaa un vairaak skataas online.

  Projekts, visticamaak peec laika nospraags, jo nespees uztureet tik lielu datubaazi (ja vien protams tam nav apaksjaa brangi sponsori). Likuma sargiem jau sen sjaadas sisteemas ir pieejamas, un lieliski kalpo, lai Vaaczemee un citaas kopirastu sveetvalstiis atmaskotu piraatus.
  _________________
  https://www.youtube.com/watch?v=ub1yePgOZ7Q

 9. Mr.Death : 5 Janvāris 2017 16:28:28 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tev zjoklis atkaartos, ja tu zinaatu no kaadaam iestaazju IP adreseem kursj ko skataas un lejupielaadee. Liepaajas dome nav veel nekaada sensaacija, mhhhh. Darbs vai ne darbs, vienalga lai kaads tas buutu - ir skaidrs, ka cilveeku privaataa dziive pastaav arii tur. Cits jautaajums, vai tagad, kad publiski pieejams sjaads serviss, vajadzeetu saakt raadiit vienam uz otru ar pirkstiem un skalji sjiis lietas iztirzaat.

  Lai tie, kas tagad naski skrien publiceet ko kursj ir dariijis, vispirms pasji paskataas uz sevi (mediju kantoru redaktori un zjurnaljugas). Vai nu taa buus, ka juus esiet tik sveeti, ka darbaa neesat pie datora savas privaataas iegribas apmierinaajusji?

  Nevajag d**** eedamtraukaa! :>
  _________________
  https://www.youtube.com/watch?v=ub1yePgOZ7Q

 10. migors : 5 Janvāris 2017 16:36:29 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Visiem ir savi skeleti skapī, tika doma ir tāda kamēr rādi ar pirkstu uz citiem par tevi nepadomās

 11. SWC : 5 Janvāris 2017 17:45:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  a kas tev liedz mājas pielegt netu un nopikrt datoru un dari ko gribi. savā brīvajā laikā/ darbā tas nav jādara

 12. migors : 5 Janvāris 2017 20:02:38 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Es strādāju no mājām gudriniek

 13. Mr.Death : 6 Janvāris 2017 12:55:21 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Vot tas liedz, ka, lai aizietu uz tualeti nokaartoties, es visu dienu necietiisjos un negaidiisju, tikai taapeec, ka darbs, mhhhh. A ja staav, un gribaas nodr**jiit, ko dariit - taa tak ar dabiskaa vajadziiba!? Jaagaida, kameer darbs beigsies? Iedvesma pazudiis paarnaaakot maajaas un ieraugot vecu grezeli ar kliedzosju siiko baru! :> A darbaa dators, internets.... torrenti un Brazzeru 18 gadiigaas blondiines, mhhhhh.

  Labi, joks, ne joks, bet daudziem sjii tiktiesjaam ir ikdiena - arii zjurnaljugaam. :>>>
  _________________
  https://www.youtube.com/watch?v=ub1yePgOZ7Q

 14. iKey : 6 Janvāris 2017 9:23:01 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  interesanti.... favikons dod mājienu (nesen izravēju to utorrentu prom)..... Man darbā liste ir tukša (P2P, cloud and torrent Blocked by server), bet mājās (vads pa tiešo pie kompja) uzrāda to, ko es neesmu vilcis - tb visādi seriāli. Kā nekā dinamiskā adrese, also, kopirasti, ja sagrib, var uzbāzties provaiderim ar prasību: tā-un-tā IP, tad-un-tad kačāja to-un-to. Balticom klientiem šad tad forvardē kopirastu sūtītās pretenzijas
  _________________
  Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

  Jolla Sailfish

 15. AKMS47 : 7 Janvāris 2017 22:23:54 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Interesanti, bet rāda tikai redzu tikai 3, kas jau sen ir mēslainē. Tātad ne viss ir pa zobam.
  _________________
  Brīžam viss ir tā apnicis, bet labo brīžu ir vairāk.

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras