Kaspersky Lab nākamgad prognozē lietotāju masveida aizplūšanu no soctīkliem | Notepad.lv


Kaspersky Lab nākamgad prognozē lietotāju masveida aizplūšanu no soctīkliem

Facebook Kaspersky Lab

autors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Datordrošības kompānija "Kaspersky Lab" 2017. gadā prognozē sākumu tādam procesam kā lietotāju masveida aizplūšana no soctīkliem. Cilvēki vairs nevēlas samierināties, ka viņu privātie dati kļūst par trešo personu īpašumu, tiek izmantoti reklāmas kampaņām, kā arī pavisam nezināmiem mērķiem. Kaspersky Lab galvenais antivīrusu eksperts Aleksandrs Gostevs izsakās konkrēti: "Tas [datu izmantošana trešo personu vajadzībām] jau sasniedzis tādu stadiju, ka cilvēki apsver, ka laiks izbeigt tīmeklī atstāt kaut ko aiz sevis. Līdz pat profila izdzēšanai no Facebook."

Gostevs atzīmē, ka sākotnēji izdzēšanās no Facebook bija ASV jaunatnes protesta forma pret izspiegošanu no vecāku puses. "Tagad mēs redzam, ka no soctīkliem aiziet aizvien vairāk lietotāju, jo gribētāju uzlikt ķepu jūsu datiem kļuvis tik daudz, ka vieglāk atteikties no portālu lietošanas, Un nākamgad "aizgājēju" skaits ievērojami augs," skaidro Gostevs.

Par citu būtisku datordrošības tendenci kļūs kiberuzbrukumu noklusēšana no ekspertu puses. Tam iemesls ir tas, ka hakeru aktivitātes saistītas ar politiku. Arī Kaspersky Lab turpmāk apsvērs, vai publicēt visu informāciju par kiberuzbrukumiem, jo parasti šādos gadījumos tiek vainoti krievi, kas noved pie politiskiem konfliktiem.CNews

Komentāri

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras