Visticamāk, ka Megaupload īpašnieks tiks cauri sveikā | Notepad.lv


Visticamāk, ka Megaupload īpašnieks tiks cauri sveikā

www pirātisms Megaupload
   
 1. samurajs : 22 Aprīlis 2012 9:59:27 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pēc milzīgā ASV pirātisma apkarotāju uzrīkotā trača ap failapmaiņas serveri Megaupload vētra ir norimusi. Interneta vietne ir likvidēta, lietotāji palikuši bez saviem augšuplādētajiem (arī legālajiem) failiem, un 220 darbinieki zaudējuši savas darbavietas. Bet nākamais etaps - iecerētā paraugprāva pret Megaupload īpašnieku Kimu Dotkomu ASV teritorijā gatavojas izgāzties ar lielu blīkšķi.

  FBI darbību uzraugošais tiesnesis Laiems Ogreidijs (Liam O'Grady) intervijā izdevumam NZ Herald izteicās, ka šāda tiesas prāva visticamāk nekad nenotiks. Lai pierādītu, ka Megaupload ir veicis kādu likumpārkāpumu, tas ir jāveic tiesā. Bet atšķirībā no privātpersonām, ārpus ASV atrodošos uzņēmumus iesūdzēt ASV tiesā likums neparedz.

  Arī izdošana ASV Kimam Dotkomam diez vai draud. To var attiecināt tikai uz smagiem noziegumiem, par kuriem var piespriest vismaz 5 gadus cietuma. Bet Jaunzēlandes likumdošanā maksimālais sods par autortiesību pārkāpumiem ir 4 gadi. Atklājušies arī rupji tiesiskie pārkāpumi sakarā ar aresta uzlikšanu Kima Dotkoma mantai.

  Notikumu gaita pēc Megaupload vadītāja uzskata liecina "par politisku pasūtījumu" mediju magnātu interesēs. Tagad, kad Megaupload ir iznīcināts, par to zudusi jebkāda interese, un visticamāk, ka viņš un pārējie līdzdalībnieki tikšot attaisnoti - tā izsakās Dotkoms.  Torentfreak


  _________________

 2. BSOD : 22 Aprīlis 2012 12:30:27 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tak no paša sākuma jau bija redzams, ka visa šī šumēšanas un aresti bija pasūtījums no attiecīgām kompānījām..

 3. Aldis : 22 Aprīlis 2012 12:37:40 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Jā, nonīcināja tādu web servisu. Takā viss iespējams.

  Vēlreiz atgādinu, esmu PAR megaupload.com , un par to lai arī idejas autoriem, veidotājiem, uzturētājiem viss ir ok.


  _________________
  Oh My God = OMG
  Ak Mans Dievs = AMD

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras