Rekords: Kingston sācis ražot 256 GB zibatmiņas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Rekords: Kingston sācis ražot 256 GB zibatmiņas

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149165
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_kingstonlogoddr2_1.jpg[/imgl]Mēnesi atpakaļ parādījās pirmās 128 GB zibatmiņas, bet viens no vadošajiem ražotājiem Kingston nolēmis neapstāties un izlaidis tirgū nu jau 256 GB “atslēgu piekariņu”. Datu glabātuve ir laba jauna datora vērtībā – 900 USD, bet, acīmredzot, pieprasījums ir gaidāms.

    Kingston Data Traveler 300 (tā sauc jauno izstrādājumu) pēc parametriem ir analoģisks iepriekš aprakstītajam. Garantija – 5 gadi. Datu lasīšanas ātrums – 20 MB/s, rakstīšanas – 10 MB/s.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_kingstondatatraveler300_1.jpg[/img]

    Avots

    #204943
    Evers
    Participant

    nu gan laiks skrien 😀

    visraksts pēc nedēļas: Tirgū parādījušās 512 GB USB zibatmiņas

    #204944
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pēc mēneša: Tirgū parādījušās 1TB zibatmiņas.

    Pēc gada: Ev, dzirdēji, ka RIMI blakus snikerim stāv 1TB zibatmiņas, kuras maksā gandrīz tikpat cik pats snikeris?

    #204945
    lilmoder
    Participant


    #204946
    Crow
    Participant

    IMHO, tīri tehniski to realizēt nav problēmu. Jautājums ir – vai uz doto brīdi tas ir izdevīgi? Ja flaška ar 4TB maksās divdesmit štukas gabalā, tad neviens viņu nepirks.

    #204947
    ehex
    Participant

    Damn, jūtos kā lūzeris ar saviem pāris sūda GB…

    #204948
    ob1
    Participant

    Mana meita pāris dienas atpakaļ nopirka ārējo HDD (1TB). Laikam pasteidzās … 🙂

    #204949
    Crow
    Participant

    Quote:

    Datu lasīšanas ātrums – 20 MB/s, rakstīšanas – 10 MB/s.


    ^^ šī te dēļ diez vai var uzskatīt, ka pasteidzās. Lai es tagad gaidītu, kamēr man HD filma iekopējas ar 10 MB/s… nu moins 🙂

    #204950
    StyleZ
    Participant

    damncrow wrote:

    Quote:

    Datu lasīšanas ātrums – 20 MB/s, rakstīšanas – 10 MB/s.


    ^^ šī te dēļ diez vai var uzskatīt, ka pasteidzās. Lai es tagad gaidītu, kamēr man HD filma iekopējas ar 10 MB/s… nu moins 🙂


    Un ne jau viena filma, bet ja tev jāiekopē 10 gabalas, tad ir ieberziens uz visu dienu 🙂

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā