Uz Windows 10 S nevarēs lietot ne Firefox, ne Chrome | Notepad.lv


Uz Windows 10 S nevarēs lietot ne Firefox, ne Chrome

Microsoft Surface Laptop Windows 10S
   
 1. samurajs : 11 Maijs 2017 15:51:44 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Jaunā Microsoft OS Windows 10 S (ex Windows 10 Cloud) nepieļaus darbu ne ar Mozilla Firefox, ne Google Chrome. Tikai Microsoft Edge un viss. Izņēmums varētu būt, ja parādīsies vēl kāds pārlūks uz Edge dziņa bāzes. Tāda iespēja ir paredzēta ar Microsoft Desktop Bridge palīdzību. Tātad alternatīvie pārlūki netiks iekļauti Windows Store "programmu veikalā", un tāpēc iespēju uzinstalēt tos nebūs. Ir bijuši izstrādātāji, kuri ar Desktop Bridge palīdzību konvertējuši aplikācijas darbam uz Windows 10 S, tomēr līdz šim visi saņēmuši atteikumu ievietot šo programmatūru "programmu veikalā".

  Oficiālajā paziņojumā Microsoft to pamato ar Windows 10 S lietotāju drošību, ko nodrošinās Windows Store satura sertifikācija. Par drošām tiek uzskatītas tikai un vienīgi Universālās Windows Platformas (UWP) programmas, kuras spēj darboties izolētā vidē, un tām nav mijiedarbības ar sistēmu kopumā. Ar Desktop Bridge konvertētās lietotnes satur virtualizētas komponentes, kā arī spēj iziet ārpus smilškastes rāmīšiem un var veikt potenciāli bīstamas darbības.

  Windows 10 S ir izglītībai domāta OS, optimizēta mazjaudīgiem datoriem, un to plānots preinstalēt Microsoft Surface Laptop, kā arī stipri lētākai citu ražotāju produkcijai. OS iecerēta kā konkurents Google Chrome OS un hrombukiem. Īpatnība tāda, ka uz šiem PC varēs uzinstalēt tikai tās programmas, kuras atrodas Windows Store repozitorijā. Aplikāciju tur netrūkst, tomēr nav pašu populārāko kā pārlūki. Arī sistēmas meklēšanas pakalpojumu nodrošina tikai Bing. Var lietot arī Google, bet tikai caur atbilstošo interneta lapu. Neapmierinātajiem piedāvās piemaksāt par licenci un uzinstalēt pilnvērtīgu Windows 10 Home vai Pro.


  _________________

 2. uldics : 11 Maijs 2017 17:27:17 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Hahahā, jaunajam Žigulim nebūs šofera durvju un drošības siksna būs visiem braucējiem kopīga. Tikai lietotāju drošības nolūkos. Kurš šito mazohismu izturēs?

 3. hackey : 12 Maijs 2017 6:04:39 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Eiropa vinus panjems prieksa ... kaa jau parasti


  _________________
  es but pc guru

 4. usins : 12 Maijs 2017 13:55:32 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ja tā, kāpēc tad Apple savos itelefonos un iplanšetēs drīkst lietot tikai safari? Pārējie pārlūki ir tikai safari ar skinu. Apple spiež visus izstrādātājus lietot safari iekļauti dzini. Izstrādātājs var tikai izpušķo, betpamata funkcionalitāti nedrīkst mainīt.

  Kaut kā tā. Bet nesaprotu, kam tas S ir domāts, tas pats RT....


  _________________
  Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

 5. shadow118 : 12 Maijs 2017 15:36:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  RT darbojās tikai uz ARM un nevarēja palaist win32 aplikācijas, S strādā uz x86 arhitektūras un var arī palaist win32 aplikācijas, ja vien tās nāk no windows store, tā kā nav gluži tas pats


  _________________
  i5-3350P | Be Quiet! Shadow Rock 2 | MSI B75A-G43 Gaming | Kingston HyperX Red 1600MHz 8GB | MSI HD7870 OC 2GB | Kingston V300 120GB, WD Blue 1TB | Corsair VS550 | Fractal Design Core 3000 | SteelSeries Siberia V2 | SteelSeries Rival 100 | Logitech Driving Force GT

 6. macbeton : 12 Maijs 2017 10:16:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Lai strādātu Microsoft vadošajos amatos priekšnosacijums ir būt daunim.
  Var jau būt ka tas nau nemaz tik slikti... ****** savukārt to naudiņu samaksā par savam luksus huiņiņām, un Indija ar Meksiku gavilē.

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras