Bite modernizēs tīklu Latvijā ar Huawei palīdzību | Notepad.lv


Bite modernizēs tīklu Latvijā ar Huawei palīdzībuautors: shady

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Image PR: Kompānija Huawei – pasaules līderis sakaru operatoru nodrošināšanā ar nākamās paaudzes telekomunikāciju tīklu risinājumiem un Bite Latvija – viens no vadošajiem telekomunikāciju operatoriem Baltijas valstīs, šodien kopīgi paziņoja, ka ir panākuši vienošanos, saskaņā ar kuru Huawei piegādās savu telekomunikāciju industrijā vadošo risinājumu SingleRAN@Broad un 4G tehnoloģijas Bitei, lai modernizētu visu operatora tīklu Latvijā.

Saskaņā ar Šanhajā parakstīto vienošanos, Huawei attīstīs Bites 2G/3G/4G mobilo sakaru tīklu visā Latvijā, tajā skaitā nodrošinās pamattīkla un radiopiekļuves tīkla iekārtas un SingleRAN@Broad risinājumu. SingleRAN@Broad ir jauns risinājums, kuru Huawei prezentēja 2010. gadā. Tas tika izstrādāts, lai nojauktu sienas starp dažādiem standartiem un tehnoloģijām (2G/3G/4G) un pavērtu ceļu uz daudzsološu nākotni, kas sagaida platjoslas internetu. Projekta pirmais posms noslēgsies 2010. gada beigās. Izmantojot Huawei jaunākās tehnoloģijas, Bite iegūs ne vien labāku tīkla pārklājumu visā Latvijā, bet arī videi draudzīgu infrastruktūru, kas ļauj ietaupīt vismaz 30% no patērētās enerģijas, kā arī daudz efektīvāku darbību.

"Mums ir patīkami strādāt ar Biti," sacīja Džeimss Čens, Huawei izpilddirektors Ziemeļu un Baltijas reģionā. "Huawei šis ir pirmais liela mēroga projekts Baltijas valstīs. Esam pārliecināti, ka ar mūsu vadošajām 2G/3G/4G tehnoloģijām un bagāto pieredzi tīklu modernizācijā mēs spēsim nodrošināt mūsu partneri ar augstas kvalitātes tīklu un, vēl vairāk, uzlabot Bites klientu pieredzi, lietojot nākotnes mobilā interneta pakalpojumus – jebkurā vietā un laikā. Turklāt mēs paplašināsim arī mūsu biroju Rīgā, lai labāk apkalpotu mūsu klientus un nostiprinātu Huawei pozīcijas vietējā tirgū."

Freds Renčaks, Bite Grupas izpilddirektors: “Šis sadarbības projekts kļūs par plašāko mobilo sakaru tīkla modernizācijas projektu Baltijā, kas nesīs vēl vairāk labumu mūsu klientiem. Turklāt šī sadarbība nodrošinās Biti ar augstas kvalitātes tīklu rekordīsā laikā, kas ir stratēģiska prioritāte mūsu kompānijas panākumiem Latvijā. Izmantojot Huawei pieredzi un inovatīvās tehnoloģijas, mēs turpināsim mūsu ātro attīstību, lai nodrošinātu mūsu klientus ar visaugstākās kvalitātes pakalpojumiem visā Latvijā.”

Par Biti
Bite Grupa ir viens no vadošajiem telekomunikāciju operatoriem Baltijas valstīs, kas darbojas Lietuvā un Latvijā un nodrošina savus klientus ar mūsdienīgiem augstas kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumiem. Bitei ir vairāk nekā 1 200 000 klientu Latvijā un Lietuvā. Ar savu ilggadējo pieredzi dinamiskā telekomunikāciju tirgū, investīcijām un profesionāļu komandu, Bite nodrošina mūsdienīgus augstas kvalitātes un klientiem draudzīgus pakalpojumus, piedāvājot pilnu pakalpojumu klāstu – balss sakarus, īsziņas, mobilo internetu un datu pārsūtīšanu. Bite Grupas īpašnieki ir Mid Europe Partners, kas ir vadošais investīciju fonds Centrālajā un Austrumeiropā.

Par Huawei
Huawei ir līderis nākamās paaudzes telekomunikāciju tīklu nodrošināšanā un pašlaik apkalpo 45 no pasaules 50 vadošajiem operatoriem ar vairāk nekā 1 miljardu lietotāju visā pasaulē. Kompānija ir uzņēmusies sniegt inovatīvus un klientu vajadzībām pielāgotus produktus, pakalpojumus un risinājumus, lai radītu ilgtermiņa vērtību un izaugsmes potenciālu saviem klientiem.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklēt www.huawei.com.Avots:PR

Komentāri

  serveris.lv
 1. Aldis : 11 Jūnijs 2010 10:06:04 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Prieks!
  _________________
  Oh My God = OMG
  Ak Mans Dievs = AMD

 2. Evers : 11 Jūnijs 2010 10:55:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Jāatzīst, ka LMT tādi nedaudz pasīvi ir palikuši. Bite ir apņēmusies dominēt Latvijā un uz to arī dodas. Bet nu uzceliet taču kādu torni arī manā pusē!

 3. aoma : 11 Jūnijs 2010 12:14:21 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Varbūt tas Huawei skaitās līderis, bet pusotra gada laikā, kamēr biju mobilā interneta lietotājs, paspēju pa garantiju veselus 3 modēmus nomainīt.
  Iespaids par to firmu palicis visu tas sliktākais, nu var jau lētučus taisīt, bet tas ir biški pa traku.
  _________________
  viegls rokenrols pa radio

 4. shadowmen : 11 Jūnijs 2010 13:44:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  evers aziraxti bitei,uzcels torni,kad tiko bite ienaca Latvija mana gala ari nebija tornis,aizraxtiju,nepagaja ne menesis kad zona no viena stabinja uz 5....
  Bite malachi ta tik turpinat,tiesham ceru,ka izdosies izkonkoret Tele2 un LMT....
  _________________
  Whiskey for my men, beer for my horses!

 5. Toms : 11 Jūnijs 2010 18:43:43 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tad kad PR izsūta kāds Lattecom, tad visiem slikti.

  A tagad - visi laimīgi un neviens nepīkst par to, ka vajag atsevišķu PR sadaļu
  _________________
  Uz mežu malku neņem līdzi.

 6. shady : 11 Jūnijs 2010 19:26:24 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Toms - Tā jau ir, tici man, ja es nenorādītu avotu, ka PR = PR (kā to dara vairums portālu), tad lielākā dala pat par to neiedomātos.
  Es to vienkārši spītīgi daru, jo vados pēc saviem principiem.
  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

 7. Kualds : 11 Jūnijs 2010 19:58:54 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  + Tomam!
  Manā galā ne Bitei ne Tele2 ir kārtīga zona! Zonu reti kad var uziet! LMT zona visu laiku uz pilnu! LMT FTW!

 8. reGative : 11 Jūnijs 2010 21:27:19 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Hidden: 
  Es izmantoju Zelta Zivtiņa, un esmu laimīgs!

 9. TokRa : 11 Jūnijs 2010 23:15:14 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Telefona aparāts, kuram Jūs zvanāt, ir izslēgts vai atrodas tīkla modernizācijas zonā.
  _________________
  Jautājumi? Komentāri? Sazinies: +371 22077022
  Kvalitatīvs hostings par saprātīgu cenu: Valsts.Lv
  Bezmaksas e-pasts visiem: GW.Lv

 10. samurajs : 12 Jūnijs 2010 10:18:07 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli


  Evers rakstīja:
  Jāatzīst, ka LMT tādi nedaudz pasīvi ir palikuši. Bite ir apņēmusies dominēt Latvijā un uz to arī dodas. Bet nu uzceliet taču kādu torni arī manā pusē!


  Hehe, tu jau neko nezini LMT katru nedēļu 5-10 bāzes stacijas pārkārto uz 3G tīklu. Liepājā 3G jau sen nav problēma. Tā kā Bitei nekas nespīd.
  _________________

 11. Aldis : 12 Jūnijs 2010 11:03:55 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu šeit nav ko kasīties, divi labākie tiešām Latvijā ir Bite un LMT. Bite pie reizes lētāks, LMT dārgāks - tiem kas grib justies drošāk par pakalpojamu sasniedzamību. Kautgan, Bitei serviss pavisam labs. Pie reizes ja nu kautkādu bugu viņu lapā, vai pakalpojumā saskatu, atliek pat twiterī vienu teikumiņu pateikt - šamie jau novērš nelabumu, pasakās par ieteikumi, un dzīvojam tālak!
  _________________
  Oh My God = OMG
  Ak Mans Dievs = AMD

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras