Kaspersky piedāvā: drošs savienojums ar publisko Wi-Fi un programmu pārvaldība | Notepad.lv


Kaspersky piedāvā: drošs savienojums ar publisko Wi-Fi un programmu pārvaldībaautors: samurajs

Atbildēt | Sūtīt vēstuli | |

Kaspersky Lab iepazīstina ar sava galvenā risinājuma mājas lietotāju aizsardzībai Kaspersky Internet Security — Multi-Device jauno versiju. Tagad izstrādājums var piedāvāt lietotājiem papildu aizsardzību savienojumiem ar publisko Wi-Fi tīklāju izmantošanu. Turklāt risinājums palīdzēs atjaunināt novecojušu un dzēst nevajadzīgu programmatūru.

Kaspersky Lab pētījums* liecina, ka 74 % eiropiešu ceļojumos izvēlas izmantot savienojumus ar publiskajiem Wi-Fi tīklājiem, taču astotā daļa ceļotāju no Eiropas brauciena gaitā ir kļuvuši par kibernoziedznieku upuri. Turklāt pat dzimtajā pilsētā lietotāji ik dienu pieslēdzas internetam kafejnīcās, kinoteātros, transportā u. c. Savienojums ar internetu, izmantojot publisko Wi-Fi, ne vienmēr ir drošs, jo tas dod iespēju uzbrucējiem pārtvert lietotājvārdus un paroles, kā arī citu vērtīgu informāciju, kas tiek pārraidīta, izmantojot šos tīklus.

Īpaši atklātā publiskā Wi-Fi lietotāju aizsardzībai izstrādājuma operētājsistēmai Windows paredzētajā jaunajā versijā ir ieviesta funkcija «Drošs savienojums». Šis modulis ļauj izveidot drošu savienojumu ar publiskajiem bezvadu tīkliem, nodrošinot šifrētu komunikācijas kanālu. Funkcija «Drošs savienojums» šifrē visus internetā nosūtītos un saņemtos datus, padarot tos nepieejamus nepiederošām personām.

Vēl divas jaunas Kaspersky Internet Security — Multi-Device funkcijas palīdz lietotājam pārvaldīt programmatūru un sekot līdzi tās savlaicīgai atjaunināšanai. Piemēram, modulis ar atbilstīgu nosaukumu «Programmatūras atjaunināšana» atrod lietotnes un programmas, kam ir nepieciešama atjaunināšana, un ar lietotāja piekrišanu instalē no izstrādātājiem jaunākās oficiālās versijas. Tādā veidā drošības risinājums novērš programmatūras ievainojamības, kuras uzbrucēji var izmantot, lai inficētu ierīci. Programmu meklēšana un atjaunināšana notiek fonā, minimāli ietekmējot ierīces darbību.

Tomēr līdztekus programmatūrai, kam ir nepieciešama atjaunināšana, lietotāju ierīcēs mēdz būt lietotnes, ar kurām viņi sen nav strādājuši un par kuru pastāvēšanu ir aizmirsuši vai pat nezina. Saskaņā ar Kaspersky Lab aptauju** gandrīz ceturtdaļa lietotāju (36,5 %) glabā savā ierīcē programmas, kuras nelieto jau ļoti sen. Šīs lietotnes ne vien palēnina ierīces darbību, bet arī potenciāli var kļūt par vārtiem, pa kuriem sistēmā nonāk ļaunprogrammatūra. Īpaši tāpēc, lai atbrīvotu lietotājus no šādiem riskiem, Kaspersky Lab ir ietvēris Kaspersky Internet Security — Multi-Device funkciju «Programmu dzēšana». Šis modulis skenē visu instalēto programmatūru un konstatē gan tās programmas, ar kurām lietotājs gandrīz nestrādā, gan tās, par kuru esību viņš, iespējams, nemaz nezina, piemēram, papildu lietotnes, kas ir instalētas, lejupielādējot kādu programmatūru. Pēc paziņojuma par šādu programmu konstatēšanu lietotājs pats izlemj, kuras no tām dzēst.

«Mēs uzskatām, ka IT drošība nozīmē ne vien efektīvu aizsardzības risinājumu, bet arī digitālās prasmes. Lietotājs ar augstu kiberpratības līmeni parasti internetā uzvedas apzinīgi un uzmanīgi un tajā pašā laikā ir gatavs izmantot jaunākās tehnoloģijas, lai aizsargātu personīgo informāciju, datnes, privātumu, pašas ierīces vai citu ģimenes locekļu mieru. Un mēs cenšamies sniegt lietotājiem šādas iespējas ar katru jaunu savu risinājumu versiju,» stāsta Kaspersky Lab pārstāvis Baltijā Andis Šteinmanis.

Vienlaikus ar Kaspersky Internet Security — Multi-Device Kaspersky Lab izlaiž atjauninātu versiju izstrādājumam ar maksimālo mājas lietotāju aizsardzības līmeni — Kaspersky Internet Security — Multi-Device. Tajā ir pieejamas visas jaunās un uzlabotās galvenā risinājuma funkcijas, kā arī «Paroļu pārvaldnieks», Kaspersky Safe Kids, datu automātiskās rezerves kopēšanas funkcija un datņu šifrēšanas tehnoloģijas, kas sniedz uzticamu lietotāja privātās dzīves aizsardzību tīmeklī.PR

Komentāri

    serveris.lv
  1. E-500 : 9 Decembris 2016 18:55:38 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

    TLDR: Īsāk sakot Kaspers piedāvā VPN un programmatūras pakotņu pārvaldnieku.

  2. LAN : 9 Decembris 2016 19:20:41 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

    Pa lielam, izmanto Opera VPN un tas pat vien sanāk, tikai par velti.

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras