shady neprofisionalitātes apspriešana. | Notepad.lv

Mājas lapu izstrāde

shady neprofisionalitātes apspriešana.

1. zilzil : 17 Jūnijs 2017 22:35:52 Atbildēt

Tātad rakstīšu ka ir.Apmeram nedēļu atpakaļ es rakstīju Shady ,.Pat nezinu kā lai saprotami paskaidro,jo tas m*** manu vēstuli ir izdzēsis.Tātad lai nu kā es esmu dzērājs un dēļ tā parasti pa piektdienām vai sestdienām es sevi nekontrolēju(dēļ dzeršanas) un sarakstu vissādas muļķības ,Kaut vai par piemēru ņemot BETONU,Nu labi tagad es arī esmu šmigā,un tādēļ rakstīšu kas man nepatīk BETONĀ .Kaut arī nē ,es par betonu nespriedīšu,jo tas tipiņš ir tik visszinīgs tik lieligs tik stulbs un tai pašālaikā nav atbildejis praktiski uz nevienu jautājumu ka uzskatu ka vīņš neko nezina un viņu tā pat kā mani izmanto priekš foruma tracināšanas.Tātad es rakstīju lai vīņš mani nobloķē ,izdzēš nēauj rakstīt utt.,bet viņš man atsūtīja atbildi ,ka tā nēsot viņa problēma un lai es pats tiekot galā ,un kas seviški interesanti lai es tiekot galā ar savu darbu.Un diez pa***ņ kas tev zināms par manu darbu,un kāda tev vispār darīšana par to .Tik drausmīgu neprofesionāli es nēsmu redzējis,tātad es drīkstu jus lamat un brukt virsū.LŪDZU IZSAKIET SAVAS DOMAS PAR ŠO TIPINU NEGLAIMOJOT.

2. SWC : 18 Jūnijs 2017 0:03:18 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

izbeidz vecas rabarberu lapas pīpēt

3. MeistarsUnVergs : 18 Jūnijs 2017 2:30:37 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Iesaku Notepad apvienot ar Datuve.lv

4. shady : 18 Jūnijs 2017 6:16:07 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nākošais klauns uzradies

5. macbeton : 18 Jūnijs 2017 8:15:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nu bet viņš blakus tēmā arī izsaka vēlmi lai viņa kontu dzēš. Izdzēs!
    Izdzēs visus bezjēdzīgos klaunus, ar visiem viņu ierakstiem!
    Tagad ir īstais brīdis savākties un padarīt forumu profesionālu un noderīgu. Jo konkurentu nav!

6. shady : 18 Jūnijs 2017 8:51:44 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Jā, laikam tev taisnība. Konts tam klaunam dzēsts. Postus gan atstāju, jo gan jau visa pastāvēšanas laikā bija pateicis arī ko noderīgu. Izvērtēt viņa komentāru lietderību man nav laika.

Pievienot komentāru

Digitālās foto kamerasDigitālās foto kameras