Pārdevējs no ķīnas aizdomīgs tips! | Notepad.lv


Pārdevējs no ķīnas aizdomīgs tips!


   
 1. 3Dklucis : 20 Marts 2017 14:28:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pasūtīju ebay preci,atnaca pa visam cits modelis!
  Es vienmēr visu svarīgo filmēju pie izsaiņošanas tur vis redzams ko šie man atsūtījuši-šie maitas iedomājusies ka es piesienos par krāsu nevis par nepareizo modeli!!!
  Uzdevu otrā vēstulē ugunus -sie sāk nīdet ka nevarot atvert video....bet video tik nokonfigurēts ta la ir pieejams visā pasaule -piepras bildes,bet bildēs jau nevar pieradīt ka es atveru paku un tur tieši tas atrodas!Labi aizsūtiju bildes,bet man ir stipras aizdomas ka sie padļuki tēlo muļķi!
  Vai tā varētu būt?! Būs jaiemauc ebay problēmu risināšanas centrā!

 2. serveris.lv
 3. E-500 : 20 Marts 2017 15:32:47 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli


  Citēt:
  sie sāk nīdet ka nevarot atvert video....bet video tik nokonfigurēts ta la ir pieejams visā pasaule

  Youtube ir bloķēts Ķīnā un bez VPN apskatīt to nav iespējams.

  P.S. Kāpēc, cilvēki paši pasūta kaut ko no ķīniešiem - tas taču ir daudz sarežģītāk. Vai labāk nav iepirkties kādā no Latvijas interneta veikaliem, kur tu saņem garantiju un vari sūdzētie PTAC, ja kas atgadās. Turklāt, preci atdot ir vienkāršāk - nav jāsūta atpakaļ pāri pus pasaulei? Neko nepārmetu - vienkārši interesē.

 4. 3Dklucis : 20 Marts 2017 15:55:48 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu gan baigie džeki,grib pasaulē izsisties ar tirgu ,bet nevar youtub skatīt!!!
  Eee,vai tad siem nevar kādā ķiniešu serverī iebombīt video,bet nezin nevienu!Redzēs ko sie minēs peec uzdotām bildēm!Sāk besīt -sen ar texstiem liku saprast ka netavo modeli atsūtījuši!!!

 5. samurajs : 20 Marts 2017 16:32:53 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  @E-500: Patiesībā ir tieši pretēji: Ķīnā iepirkties ir daudz vieglāk un ērtāk. Ja esi sakonfigurējis profilu, tad tas notiek ar 1 klikšķi. Kur ražotas lielākā daļa LV nopērkamo preču? Protams, ka turpat Ķīnā! Tad kāpēc par to pašu LV maksāt daudzkārt vairāk?
  Mahinatori ir arī Ķīnā, bet procentuāli viņu ir daudz mazāk nekā LV. Un arī pircēju-mahinatoru, kas grib dabūt kko uz haļavu ir daudz vairāk nekā "slikto" pārdevēju. Ja zini savas tiesības, un tev būs atsūtīts kaut kas ne tā, - vnm panāksi savu taisnību. Iepirkšanās Ķīnā prasa zināšanas!!! Varbūt ne maģistra līmenī, bet tomēr.

  Kas attiecas uz precēm ar garantiju - tādas ārpus LV iegādāties vispār nav prāta darbs. Toties visādas rezerves daļas, aksesuārus, dažādus sīkumus jāpērk tikai Ķīnā. Jo tur tas maksā centus. Un esmu nonācis pie slēdziena, ka loģistikas kompānijas sākušas strādāt pienācīgi: vairs nekad nekas nepazūd un arī samurkāts/saplosīts neatnāk.

  @3Dklucis: tev tikai 1-2 bildes jāsūta - galvenais tā, kur redzams atsūtītās mantas EAN-13 svītrkods. Ka video uztaisīji - arī labi. Vari nosūtīt linku Aliexpress administrācijai. Viņi varēs to noskatīties.


  _________________

 6. 3Dklucis : 20 Marts 2017 22:54:37 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tieši tā,neko dargāku par 50$ tur nepērku....un arī reti
  Alixpress tur ir nodrošināts lai varētu augšupladēt video,bet runa par ebay...tur pie kontaktēšanos ar pārdevēju nav iespējas augšuplādēt video-tikai 5 bildes....

 7. shady : 20 Marts 2017 19:45:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  E-500 - Pasarg Dievs vispār ir iepirkties LV bodītēs... Lai arī nedzīvoju LV, es tāpat ieprēkos pa taisno no Ķīnas, jo tas tik tiešām ir ne tikai lētāk, bet arī ērtāk... (ja protams, nevajag kādu preci nekavējoties). Es varu pasūtīt kaut vai vienu matu gumiju savai meitai un es zinu, ka man viņu piegādās pie manas mājas durvīm un atstās un iemetīs to iekšā mājā. Nevis kā LV - atnāk tev sasodīta zīmīte, ka jāierpdas pastā, jo neviena nav bijis mājā (lai gan ir, bet pastniekam slinkums) un pēc tam jākavē laiks un jāiet pakaļ...

  Iepērkos "Ķīnā" padsmit reizes katru mēnesi - esmu daudz apmierinātāks par local store variantu.


  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

 8. 3Dklucis : 20 Marts 2017 23:09:24 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Latvijā es perku tadu preci kur velos tomēr garantiju vai pat apdrošināt...Manā gadījumā tasa ir RD internetveikals-ja ir sis tas tur dargāks,šis tas pat lētāks,bet ja tomēr prece sajājas man nekur nepar kādām rīgam vairs nav jaklīst!!!
  13 gada paņēmu 707lv.40 colīgu TV gadu pagaja un matrīca sajājās....nu vot tad tik sakās jāsānas -dabu nu savu TV u riigu un tad veel izraadas 707 nosaucis nepareizu servisa adresi.....Pes tam 2 vēl bij jadodas uz servisu pec akta--man liekas ka te ir pat tēma par to....un treso reiz pēc naudas kuru šie m*** gribēj man parlaist pari 10 dienām no pieteikum brīža- un es varētu kuukot.konta m*** neskaitīja jo pieteikum iesnieguma es to neesot uzrādījis....Sukas kad rakstiju iesniegum nemaz nepiebilda ka tada iespeja ,protam lai tik visu sarezģitu mošk atmet ar roku un neko nevaidzees,,,nehuja es sos pie vinu reklāmām iemetu antireklāmu.,..

 9. E-500 : 21 Marts 2017 18:27:16 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Vai par to 1 matu gumiju nesanāk ļoti dārga piegādes maksa? Vienu reizi kādā ārzemju veikalā skatījos preci un tur piegāde uz Latviju bija rakstīta 20 eiro. Vietējie e-veikali ņem no bāzes, kur pasūta vairumā un, tad lētāk sanāk nekā vest vienu preci no Ķīnas, ne?

 10. shady : 22 Marts 2017 14:22:36 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nē, es 90% gadījumā izmantoju free-shipping opciju. Ja man vajag ko steidzami, tad aizbracucu un nopērku pats veikalā..

  P.S - galvenaisk, kur parasti maksāju par piegādi ir, ja ņem no UK, fiksa piegāde uz IE + neslikta komunikācija. Bet lētos sūdus šipoju no ķīnas ar free shippingu. Absolūti neredzu nekādu jēgu tērēt savu laiku meklējot sadzīves lietas pa veikaliem + samaksāt galu galā par to pašu preci x10 cenu
  Bet reizi mēnesī vai citreiz biežāk es parasti ar sievu aizšauju arī uz liekveikaliem un ieķeru ko - nav jau tā, ka pilnīgi visu sapērku internetā.


  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

 11. MeistarsUnVergs : 20 Marts 2017 21:37:58 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  eBrejam ir šādos gadījumos dispute iespēja. Iesaku to izmantot, pie reizes parādot saraksti ar pārdevēju, lai redz kāds viņš ir lohs.


  _________________
  Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

 12. 3Dklucis : 20 Marts 2017 23:02:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ja jā tas vis ir iespējams aliexpress...... Ebay tur vienkarši vari pie atsauksmes šo nomelnot,bet kamēr ir strīda process tikamer nekas nē .Ja ziņo ebay -sie dod laiku savstarpēji vienoties-ja nav sanacis vienoties tad ebay pats izskat lietu!
  6 gadu laika ir bijušas nianses ,bet pardevējs uz reiz reaģe un pat video ir sanacis atvērt-A šis kautkads slidīgs maita trāpījies-rodas aizdomas ka pat speciāļi nogrūdis neejošu preci un tagat telo muļķi domadams ka izslidēs ka LV galīga čuhņa ka afrika!!!Es to mauku pa tiešam pazemošu zemāk pa zemi-nu skatīsimies ko rīt bus atsūtijis..Kā var nesaskatīt divas bildēs atširību kur pat pierakstīts kas ir kas un ko ko es tieši pirku pievienodams vinu pašu pardošanas lynku uz preci,jobans rods....!

 13. 3Dklucis : 20 Marts 2017 23:14:31 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tu domā to rezulucijas centru vai kā Ebay jau pa preiks liek vienoties!!! vai tomēr vel kas?

 14. 3Dklucis : 21 Marts 2017 10:30:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pienākusi šodiena!Un paskatieties ko tas ideots atkak atbildējis
  hi my buyer,
  i am so sorry ! i do can't play a video ,i don't have the youtobe ,we don't have this app ,this computer is not mine but our company's.
  you ordered a black one and you got a black one ,could you tell me what's wrong ?we can resend or refund if that's our fault ,ok ?

 15. samurajs : 21 Marts 2017 12:17:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Un tagad patin lapu zemāk! Tagad saproti, Kluci, ka esi stulbs klauns un esi uzķēries uz klasiskās ķīniešu makšķeres Kaut kur tak nelikvīdus viņiem jānogrūž, un tad meklē lohus kā tu, kas nevīžo līdz galam izlasīt. Aliexpresā sellerus par šito smagi piš, bet Jebajā laikam zaļā gaisma. Tātad - ko pasūtīji, to saņēmi un pretenzijas neviens nepieņems.

  Hidden: 


  Augstāk jau rakstīju - iepirkties Ķīnā prasa zināšanas!!!


  _________________

 16. 3Dklucis : 21 Marts 2017 13:07:42 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Kas tev tur ir -patieība kas tur daudz ko saktījās,ieraudzij un pirk, ka apraksta minēts pirku LG Optimus L7 II 2 P710 a sie man atsūtijusi LG Optimus L7 II Dual P715...... Zemak man tas neintresē.......Pisīīīīs tulīn arī ebayaaaa! Es šīem piedraudēju ka tulin ebays risinās šo problēmu ,kautka atnac pēkšni divas vēstules ka atvainojamies ka šadi sanācis un jauta,vai adot naudu vai suutīs isto modeli bet ja es piekrītīšu kad suut isto modeli -nav jau teikts ka man atsūtīs un buus novilkts tik ilgi ka pirkuma termins novilcinats un iepuut pakaļā....
  Nu tad vecais atrod man šādu modeli kur nav zemuudens akmenu!
  Vispār pirmo reiz šads atgadijums 5 gados -vienmer pardevej uz reiz reaģe un ado piki vai piedava isto atsūīt! šīnī gadījuma vaidzētu piķi prasīt jo ritig sie telo muļķi!!!Ne +naxujj atsauksmē pa pilnu program nomelnos-par to vilcināšnu.....,jasagaid tik pa priekš piķis-!


  Kods:
  Tātad - ko pasūtīji, to saņēmi un pretenzijas neviens nepieņems.

  Ta ko tu pļūuutiiii, es pirku melnu LG Optimus L7 II 2 P710 sie atsūt melnu LG Optimus L7 II Dual P715 un telo ka no tiem diviem modeļei nav atširības,zemāk ne pusplēsta vard par šadu modeli ka tikai apraksts par p710!!!

 17. 3Dklucis : 21 Marts 2017 13:29:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli


  Kods:
  Augstāk jau rakstīju - iepirkties Ķīnā prasa zināšanas!!!

  Drīz viņiem tās vaidzēs lai ko pirktu no viņiem.......Nu nekas ja ta tad ieguvam mācību-a ka savadāk ja nebus reizi uzķēries....ko iegūs...!
  Labi jadodas *** ķiniešī!!!!

  Ta blēēd pasaki ko šie tad tur īsti tirgoja -ka var nopirkt ko ja nezin ko pirkt ,košie tasūtīs man!!!Ko tad man pa preiks obligati bija jasazinās ar šiem.....ta bled tapat atsūītu to pasu un telotu muļķi!

 18. m_janis : 21 Marts 2017 13:32:45 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Vispār, lai iepirktos ārzemju veikalos - vispirms jau kaut cik jājēdz angliski. Tad vismaz šo
  Citēt:
  Compatible Model: or LG Optimus L7 II 2 P710
  varbūt spētu iztulkot .

 19. 3Dklucis : 21 Marts 2017 13:36:25 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pa zobiem naxujjj-Nav ne kadas saderības.....P710 un 715 atšķirīgi modeļi,saderiba atiecas uz alternatīviem piedāvājumiem-kas deres tavam modelim tikai nebūs orģenals"tieši ka šinī gadijuma,piedāvajums nav orģenāls"!!!
  Tad ko man domāt ...ka siem an atsūtīs poxuj kadu LG !Nu piizģēc.....saderīgs tikai brends LG!

  Varētu padomāt ka tas710 modelis super ejosa prece-tie arī noteikt metajas nevaidzīgi-tikai nejegas pakotaji neatškir modeļus,lab tas nu ta es paskatijos citiem veciem pirkumiem tas
  Citēt:
  Compatible Model:
  ir pat anglijas pardevejam pat vācijas ....ko jus te man pišat mozgas...

 20. 3Dklucis : 21 Marts 2017 14:02:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Lūk piemērs ko var nosaukt par Compatible Model: http://savepic.ru/13304122.jpg un http://savepic.ru/13354301.jpg
  redzat atšķirību un ko var nosaukt par Compatible Model
  Kautkads TIGER ir Compatible Model... ar LG P715 der pat tausha kontakt ligzda,bet ja kads kameras vai seonsor caurumiņš nesapas tad ja ta ir pašu vaina!!! Vot bleeed Compatible Model
  Poxuj vai balts,melns vai pat dzeltens Compatible Model: jāder !

 21. albertino : 21 Marts 2017 14:14:17 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  ko tu sliimest neesi darbaa ?

 22. 3Dklucis : 21 Marts 2017 16:22:39 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Poxuj viss darbs ,mans darbs drāst ķīniešus!!!

 23. 3Dklucis : 21 Marts 2017 16:33:43 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ja iesakuši pa sīm lietām runāt
  Velviens atgadījums Allixpress....tur atsūtij neejosu straves parveidotaju----es minu ka ta un ta,nodemonstreju video ka nexuja vinu suutiitais verķis neknāb...! sie ta un ta atvainoja un sola adot naudu....pieprsto manu paypal!!!
  Bļet prečom tur paypal ka es visus pirkumus veicu ar bankas karti-kas šija slepjas?!

 24. samurajs : 21 Marts 2017 18:59:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Aliexpress nelieto Paypal. Tavs gadījums varēja būt tad, ja 60 dienu aizsardzības termiņš jau notecējis vai arī tu pasteidzies apstiprināt saņemšanu nepārbaudot preci. Citos gadījumos tava nauda vēl glabājas Ali depozīta kontā un ķīnietis to vēl nav saņēmis. Jāprasa atpakaļ, vajadzības gadījumā piesaistot administrāciju.


  _________________

 25. 3Dklucis : 21 Marts 2017 20:34:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  AAA
  Citēt:
  Aliexpress nelieto Paypal. Tavs gadījums varēja būt tad, ja 60 dienu aizsardzības termiņš jau notecējis vai arī tu pasteidzies apstiprināt saņemšanu nepārbaudot preci. Citos gadījumos tava nauda vēl glabājas Ali depozīta kontā un ķīnietis to vēl nav saņēmis. Jāprasa atpakaļ,

  AAA es deļ tiem 2 uzspļāvu un finišēju pirkumu ka jau tu saki ,bet ieliekot sliku atsauksmi ka pardevējs pardod neejosu preci....+pardevējam aisūtiju vēstuli....lai suka netirgo neejošu preci,ar to domadams lieta izbeigta-A šis man uzpisaas lai dodot paypal ķipa atmaksāšot -Es šo pasuutiju naxxxuj nevaig man tos 2 ero....A xuļi normals barters,2 eiro pret ļoti sliktu atsauksmi!!!

 26. m_janis : 21 Marts 2017 19:08:48 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Samuraj, viņš taču pircis ēbrejā
  Citēt:
  Pasūtīju ebay preci,atnaca pa visam cits modelis!
  un kā jau klauns, neizmanto vienīgo pareizo maksāšanas veidu caur Paypal, kad problēmu gadījumā, ja laikus un pareizi rīkojas, atgūt naudu ir diezgan vienkārši, bet bankas karti.
  Nu tad aizsūti ķīnietim savus kartes datus lai ieskaita (bet realitātē iztukšo visu) .

 27. 3Dklucis : 21 Marts 2017 20:20:06 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli


  Citēt:
  un kā jau klauns, neizmanto vienīgo pareizo maksāšanas veidu caur Paypal, kad problēmu gadījumā, ja laikus un pareizi rīkojas, atgūt naudu ir diezgan vienkārši, bet bankas karti.
  Nu tad aizsūti ķīnietim savus kartes datus lai ieskaita (bet realitātē iztukšo visu) .
  Nu paga nedirsssi,ebay tikai un vienigi ar paypal noreiķinājos jo tur bez čakara -nekadi dati nav jaievad-kautgan kādu pus gadu arī Allx... kartes dati vairs nav jaievad...!
  Ebay par visu noreiķinos no konta kurš piesaistīt paypal!!!

 28. 3Dklucis : 21 Marts 2017 20:43:58 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli


  Citēt:
  bet bankas karti.
  Nu tad aizsūti ķīnietim savus kartes datus lai ieskaita (bet realitātē iztukšo visu)


  Atkal dirššš,šie redz no kada konta es esmu noreiķinājies....un tur ar atskait....

 29. 3Dklucis : 21 Marts 2017 21:03:30 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ebrejā perkos ar paypal,allixpress konta karti jo tur nav citas iespejas........
  Tākā maukaJanis Allixpress un ebay ari divas dažadas lietas!!!
  Nav nekads tur Compatible Model

  EEE samurajs to 3Dklucis sanāk tāds Compatible Model tādi līdzīgi sexīgi toņi !

 30. 3Dklucis : 22 Marts 2017 12:43:00 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Vot tā Suka ķīnitis gribēj tomēr pielaust lai gaidu īsto modeli-es pateic ka es šiem neuzticos,esmu ļoti nokaitināts,netaisos vairs gaidīt..kas zin ko atkal atsūtis vai vispar ko atsūtīs"pateicu lai nomain stradniekus nejēgas un to pamuķi kas otra gala telo muļķi!! Vis pieprasiju caur ebay piķi ...un ja ebays atbildēj ka naudu jau parsūt....
  Es tik nesapratu kalab man tam padļukam būtu 5 zvaigznes jaatstāj.Jeb laikam ebays prasa atstat atsauksi par pardevēju kas sastav no 5 zvaigzēnem-bļed tur ne pus zvigzni nevar dot---a,var jau vispar neko nezvaigžnot piemet ka slikts un ar jaukiem tekstie ... Blet es gandrīz nedēļu gar to pipeli noperies ...sis vel ko taisās sutīt...Nebūt kopš pagais ceturdiens sācis telot muļķi -tad ja lai sūt...un ar risks...!

 31. 3Dklucis : 22 Marts 2017 12:49:21 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Un vispār,es nesaprotu kālab es veljoprojām neesmu nobanots ! Jobčik razīt...

 32. richijs : 22 Marts 2017 19:17:07 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Vispār jau cenas pāris pēdējos gadus LV internetveikalos ir pietiekami demokrātiskas, lai stipri apsvērtu sūtīšanas nepieciešamību no Ķīnas.


  _________________
  Kas tam muļķim prātu dos...

 33. 3Dklucis : 22 Marts 2017 22:04:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  galīg prātā ja...... Ko šādu latvijas veikalos par šadu cenu neatradīsi,-es šo akcijaa izķēru pa29eiro https://ru.aliexpress.com/item/2-0-megapixel-Outdoor-IP-camera-1080P-Full-HD-Onvif-IR-Bullet-Camera-2MP-Waterproof-IP/1540794701.html kvalitāte zjebis,nakts režīms parsteidzoši apjomīgs!!! ja labi pamekle va trapit uz akcijas par 27 eiro,tika nejaucam ar 1MP kamerām tās jau standarta 27 maksaa
  Latvijas veikalos var pirkt ko dargu kam vajag garantiju-parejais vis n o ķinas vai no UK ,vacijas ,sis tas no USA....pa retam singapura...italija vis

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras