Liela daļa PC servisu - krāpnieki vai nejēgas? | Notepad.lv


Liela daļa PC servisu - krāpnieki vai nejēgas?


   
 1. albertino : 14 Februāris 2017 14:03:38 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  nu taa vakar pa tv noskatijos aizliegtais panemiens par PC servisiem...
  eksperimenta nolukaa laptopam speciali tika radita "bootmgr is missing" probleema.. ko varot atrisinat ar windows instala diska repair funkcij 20min laikaa un izmaksaa ap 10eiro...
  te mees redzam ka servisos remonts sai probleemai izaug pat liidz 150 eiro
  kaads juusu paardomas so???
  te raidijums

  http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/13.02.2017-aizliegtais-panemiens.-operacija-remontejam-datoru.id90835/

 2. Osy : 14 Februāris 2017 15:05:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Es domāju, ka pēc tā raidijuma, tagad visi servisi zinās, kā tikt ar bootošanas problēmu galā pa 10 eur

 3. samurajs : 14 Februāris 2017 15:46:47 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Labi - atmetam to vienu vietu, kur absolūts stulbenis strādā. Vismaz godīgs stulbenis trāpījās Pārējās vietās redzama skaidri izteikta vēlme apcirpt aitas. Ja pēc leģendas norauti Win updates, tad uz ekrāna pirms tam bija paziņojums "neslēdz ārā". Ja klients to nav ievērojis, viņš pats ir vainīgs, un par sodu no viņa jānoplēš maksimāli daudz. Tā sapratu, ka servisiem nav izdevīgi tādi 10 EUR remonti.
  Nekad neticēšu, ka 4 servisos (to piekto imbecili neskaitu) meistari nezin kas ir NTLDR is missing, un kā to ātri novērst. Šī problēma jau skaitās ikdienišķa kopš WinXP laikiem.


  _________________

 4. macbeton : 15 Februāris 2017 20:42:43 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Palaist smartctl -A gan ne1 nespēja.
  Vajadzētu atļaut ar likumu pilnīgi legāli nosist simulantus. Tas risinātu šo problēmu momentā.
  Un iesākt varētu ar visādu "universitāšu" "pasniedzējiem".

 5. cesedy : 18 Februāris 2017 12:31:15 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nē, iesākt varētu ar tevi, nenobriedusī cāļa smadzene.


  _________________
  Agrāk es domāju, ka shady ir normāls....Tagad zinu - viņš ir galīgs cirvis. /© cesedy/

 6. LooNeY : 14 Februāris 2017 19:51:05 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ar DAP bija negatīva pieredze dažus gadus atpakaļ. Bija viedtālrunis kurš nokrita un ierastais zirneklis, paziņam bij tāds pats noslīcināts modelis un pa lēto atpirku.
  Domāju, ka varešu samainīt , bet no donora ņemot nost stiklu sapratu ka čakars baigais, tapēc nolēmu izmantot kādu 'profesionalu' palīdzību, kkādā tuneļu kaktu kantorī nest negribējās un pameklējot info, DAP likās ok, bet kā es maldījos...

  Aiznesu pa pusei izjauktu telefonu un ekrānu 'Centra' DAP kantorī uz čakenes, izstāstiju savu sāpi, teica ka diena/divas darbs jo daudz darba, man zvanīs. Neviens nezvanīja, 4 dienā zvanu pats, prasu kapēc man neviens nezvana, aizbildinās, ka meistaram daudz darba, bet būs 'rīt' ... pienāca 'rītdiena' joprojām zvans nav, tā kā sanāca braukt garām servisam nodomāju izkāpšu un personīgi pavaicāšu.
  Ierados, prasīju kas notiek, aizbildinājās ka 'meistars' jau piektdienā ātrāk aizbraucis(2h ātrāk) un pieņēmēja neko nevar pateikt. Bet visticamāk, ka Pirmdien būs.
  Pirmdien ap vakara pusi zvana, ka nevarēs sataisīt, jo 'es' tur lienot esmu ko tur saplēsis un tas stikls nederot, jāsūta jauns no viņiem. Man bij apnicis, teicu nevajag savākšu šodien telefonu.
  Atbraucot un savācot iznāca ''meistars'' - ritīgs vasja, kurš knapi runāja latviski, meiģināja man ieskaidrot ka esmu to saplēsis un šo... Un teica ka jāpērk jauns touch stikls, tas stikls nederot.

  Tanī pat vakarā atbraucu mājās un likos pie darba, pirmkārt 'vasja' bij pazaudējis 2 korpusa skrūves, otrkārt korpus bij mazdrusciņ ielauzts vienā vietā plaisa bij, laikam laužot vaļā, treskārt bij to vienu šleifes klipsi pazaudējis vai nolauzis ar kuru savieno pie mātenes to stiklu lai darbojas.
  Labi, ka man bij donors, pēc pāris stundām čakara, veiksmīgi saliku kopā un šeku reku viss darbojās!

  Kopš tā laika gar 'Datoru ātrā palīdzība' eju ar līkumu! ;) Jo nevarēja uzlikt stikliņu 6 darba dienu laikā! (vai negribēja...)

 7. macbeton : 15 Februāris 2017 20:22:53 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Vecīt, ja jau tu proti noturēt rokā skrūvgriezi, kapēc tu uzreiz jau to visu nedariji pats?
  Ieguvums:
  1. Pašam pieredze nāk.
  2. Nepabalsti Vaņku.

 8. MeistarsUnVergs : 15 Februāris 2017 3:31:47 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pie apdeitu likšanas partīcijām Active marķējums nu nevar pazust. Parasti NTLDR nobrūk, ja ir problēmas ar cieto disku, retāk softiska vaina. Nav brīnums, ka mudaki mēģināja vainu meklēt HDD. Tiesa gan stulbeņi ir un paliek stulbeņi. JA ir svarīgs kursa darbs virsū, cieto disku fiksi caur USB bridge pie stacionārā un nokopēt svarīgākos failus, tad var testēt. Gadījumā ja testējot tas disks pilnībā atmet pedāļus.

  Principā defekts ir viegli atrisināms, es NTLDR salabotu ar startup repair no Windows DVD diska. Bet, nezinot ka tā ir sabotāža, es arī būtu pārbaudījis vai HDD ir kārtībā.

  To hipsterīgo džeku no TL es zinu, strādā tur gadiem un serviss ir pat ļoti sakarīgs. Vienā citā servisā pats biju kādu brīdi strādājis. Neteikšu kurā. Kauns kāds tur tagad krāpnieks un šarlatāns ir atrodams.


  _________________
  Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

 9. Haiduk : 15 Februāris 2017 22:03:15 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tikai lieta, ka hipsteris netaisa tur datorus, bet gan tas večuks fonā. Noskaidro sūdzību un iet pie večuka. Ka tik večuks nebija pats īpašnieks?!

 10. usins : 15 Februāris 2017 8:15:57 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Jā, skatījos un brīnījos. Bet daļēji var saprast visus, kuri laicīgi brīdināja, kas var būt sliktākajā gadījumā. Nu, ka HDD var būt čupā. bet nu tur vajadzēja pateikt, varbūt, bet jāizlaiž tests, lai būtu drošs. Jo reāli bootloaderis no zila gaisa nepazūd un ja meitene sēž pie kases un gaida lēmumu cik tas maksās utt, lai viņa iet māju tālāk. Raidījums iedomājās, ka viņi vienīgie klienti? Un 99%, ka uzņemšanā nesēž tie zinošākie džeki par PC remontiem. Viņi ir pārdevēji. Reāli, bija jādod visur salabot, un redzēt cik tas izmaksāja. Var gadīties, ka pirmajā servisā būtu ok un autoostā, ja tiktu līdz normālam tehniķim arī būtu ok. Bet tie 2 kantori, kur tika līdz meistaram un jau tirgoja nost jaunu HDD, tur viss skaidrs. Pats arī esmu strādājis. Un ir tāda lieta- vienkāršie risinājumi, nestrādā, neliels čakars, ja consumer grade tehnika, tad reinstals ar visu pamata softu ir 35 minūtes.... + datu vilkšana uz 2. partīciju (otras particijas veidošana) aizņem ap 30 min.... dators 2h laikā ir gatavs. Un ja cilvēks saka, ka viņam ir ōti svarīgs darbs, kuru uz sitienu vajag, tas nozīmē ieslēdzas tarifs par ielīšanu rindā un tas maksā dubultā. Un tad cilvēks saprot, ka nemaz tik svarīgi tas nav un paliek rindā.

  Par nodokļiem- tur liels akmens VID virzienā. Fig ko viņi tur dara. Viņi varētu maksāt vienkārši 3 purniem par to, ka viņi tai pašā lursoftā (jo rezams, ka savā datubāzē neko nejēdz ieraudzīt) čekot, kam cik darbinieku un kāds nodoklis nomaksāts... un vēl pabraukāt pa viņu mājaslapām lai noskaidrotu cik filiāles utt... un iekasē sodus, ja tā patīk...

  P.S.- Nebūtu akcents, domātu, ka betons bija piesaistītais speciālist. Tas cipars 10 EUR un tā...


  _________________
  Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

 11. macbeton : 15 Februāris 2017 20:28:08 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu cik maksā dubultā 5min?
  Jo man pietiek ar 5min lai ielādētu Parted Magic. Atrast bardakā to svarīgo "darbu" vel papildus 1 minūte.
  Un ja kādam nepietiek tad vajag samaksāt īstam datorspecam.
  Manis instalētu kompi šitie klauneļi arī nodefinētu par neejošu, jo neizprot lielāku klasteri par 4092.

  P.S. Kas tur bij, diplomdarbs, februārī? Es jau secinātu ka vērts reinstals. Un redzot to 100Mb boot partīciju es secinu ka instalējis peģiks.

 12. 3Dklucis : 15 Februāris 2017 21:07:34 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Talab es piekrītu katu meisteriem,ja gadījumā apisīs ta pa lēto... cik kuldigas puse vienu cali zinu ta par kompja instelesanu pras 15-20ero plus kadu ligzdu piecini ja redz ka nu galiiga di***...cik aceros mužigi aizrādīja kad kompi trancportē lai visus meslus iznem no USB ligzdām,pareiz vien ir ligzdu transportejot sapisiis atkal skāde vai breks ka meisters vainīgs...,bet ir kadri kas pat kompim neuzliek pec instalacija ne java ne winrara...
  A vispaar jautajums par 10 windu ,kā tur iisti ir antivirus jaliek vai var iztikt ar to kas iekša?!

 13. romajo : 16 Februāris 2017 12:05:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu, java jau nu gan nav ne kāda panaceja, kam obligāti jābūt uz kompja, man tādas kujņas nav bijis, nav un domājams, ka arī nekad nebūs. Bez winrar mājsaimnieces arī var iztikt, tā pat viņas nekad nesapratīs, ko ar to iesākt, pamatā viņas iztiek ar iebūvēto arhivatoru, es gan uzlieku arī winrar, vairāk jau tādēļ, ka pašam uz doto brīdi tas ir nepieciešams. W10 ir defenderis, tas pats mse un likt kko papildus neredzu jēgu.

 14. MeistarsUnVergs : 16 Februāris 2017 3:51:52 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tā 100MB system reserved partīcija izglābs, kad lielajai partīcijai dēļ bad sector nobruks MFT un no tās partīcijas palaidīsies recovery toolis. Jo ne visur ir līdzi Windows DVD disks, piemēram, vasarnīcā.

  Peģiks esi tu. Tas jau sen ir noskaidrots. Ej atpakaļ uz dzēraju patversmi!


  _________________
  Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

 15. Mr.Death : 16 Februāris 2017 14:53:58 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  paldies par komplimentu, betoncjik! tiekamies tavaa pritonaa, lai varu tevi kaartiigi izdupseet, mhhhh :>


  _________________
  https://www.youtube.com/watch?v=ub1yePgOZ7Q

 16. 3Dklucis : 15 Februāris 2017 21:09:11 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Albert nax,tev jau poxuj tu tak pats sev meisters....+google pasūkā ja ko nezin:D

 17. albertino : 16 Februāris 2017 19:44:38 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  es jau celtniekmeisters, taapat kaa tu gatermeisters jeb zaģmeisters

 18. 3Dklucis : 16 Februāris 2017 21:20:36 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Es tak tupeļ meisters... brivos brīžos piexaltureju par elfu it sevišķ pirms ziemassvetkiem!!!

 19. 3Dklucis : 15 Februāris 2017 20:41:54 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu vot kas tad to nezināja.....Laikam rīgas biezie tūtini kuri par kompja instalaciju maksa no50 ero xujvinzin cik un ne tik rīga tadi spečuki,kuldiga 4gadus atpakaļ,čalim datorsalona japamāc ka pieslegt matesplati barošanas blokam papildus pini !Tas žanis pat nejedza saslēgt vecaku māteni ar jaunākas paudzes barošanas bloku...piiiizģec meisters....
  Nu personigi meisters neesmu un nebušu jo lodstacijas nav...un ar rupniecisko feinu neriskēšu ka viens otrs sapis kompi un tadīpašniekam stāst ka maatene pa galam,un veel bļed nav kauns paprasīt naudu ķipa par diognostiku!!!
  Zinu pat tadus meisterus kas sastāst laptop ipasniekiem ka nebus kompi izdevīgi taisīt ķipa dargi sanaks un jau piedava laptopu atpirkt, 25 ero....skatoties kads modelis...Par gadu vecu i5 17"asusu kuram tikai izrādijas hdd vaina gribeja atpirkt par 70 ero abet gad ieprieks irīja 700 Normali gribej ***"ja nemaldos tas bij 2014gads" un pec tam par kad 300 gan but uzsist gaisā

 20. Haiduk : 15 Februāris 2017 23:00:17 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Jāatdzīst - neuzzinot stāstu kā tas notika arī ķertos pie startup repaira ar domu, ka nav tas sliktākais gadījums. Raidījumā to nemin, bet sliktāko drošvien visi šeit zin. ("Sarkans lauciņš")
  Arīdzan klientam norādītu uzreiz abus variantus kas vainīgs.

  Ja kāds zin vēl kādu variantu, padalies. Jo man pie šādas kļūdas momentā ir tik divi varianti, kas pievainas.

  Ja zinātu visu pēc scenāriju - uzreiz liktu vainu uz "Sarkano" nevis uz kādu boot failu/ceļu. Jo, __jo tika izraisīta hdd darbības pārtraukšana piespiedu kārtā. Līdz ar to - kā pirmais: HDD pie hdtune.

 21. macbeton : 16 Februāris 2017 10:09:25 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Jābūt pilnīgam *** lai kompi uzticētu tādam loham.

 22. Haiduk : 17 Februāris 2017 23:57:54 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  un komentārs pa tēmu? zinu, nesagaidīšu.

 23. foxsk8 : 15 Februāris 2017 23:45:29 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Es jau pie tā Video iekš LSM izteicos


  _________________
  https://twitter.com/foxsk8
  https://twitter.com/notepadlv
  https://twitter.com/styleweblv
  Profesionāla Mājas lapu izstrāde, Interneta veikalu izstrāde | Styleweb.lv

 24. ruukjis : 16 Februāris 2017 10:25:50 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Mhm, tagad arī ārpus notepad esi sevi apliecinājis kā pilnīgu zābaku:

  Citēt:
  Pa lielam raidījums rādīja tādu problēmu, ko nevar izlabot ar windows flash, un kā zināms WIN var instalēt uz OEM kompjiem, attiecīgi, katram kompim savs CD key, tā kā reāli tas windows ir nelegāls jebkurā gadījumā


  Raidījuma "specs" uz šī fona izskatās pēc ģēnija...

 25. foxsk8 : 16 Februāris 2017 13:54:24 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pats tu esi zābaks. Es saku, ka raidījumā teica, ka tur nelegāls win stāv virsū, bet pateica, ka viņš bija legāls, bet to jau mēs neredzējām, un tā flasha jau pēc būtības ir kā disks, instalē cik uziet. Tur viss tak ir tik liela falsifikācija, sabotāža. Visvairāk, kas man uzkāpa uz nerva, ka šis tumšais raidījuma specs piesauca google, youtube lietošanu, ka redz visi esot zābaki, viņš vienīgais gudrs.


  _________________
  https://twitter.com/foxsk8
  https://twitter.com/notepadlv
  https://twitter.com/styleweblv
  Profesionāla Mājas lapu izstrāde, Interneta veikalu izstrāde | Styleweb.lv

 26. ruukjis : 16 Februāris 2017 14:25:39 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ko tu tur murgo?! Tu pļerksit, ka ar Win Flash to nevar izlabot, lai gan raidījumā diezgan skaidri parādīja, ka var. Nu un tad, ka neredzējām licenci? Kā tu zini, ka tā bija falsifikācija? Licences uzlīme var būt zem baterijas vai vispār nebūt uz kompja. Un kā tu izsecināji, ka tur ir OEM? Viss, ko tu tur esi sarkstījis ir slima eža murgi.
  Vai tu to raidījumu vispār noskatījies? Noskaties vēlreiz un paklausies kāda kontekstā tiek piesaukta google. Savādāk izskatās, ka esi dzirdējis kaut kādus pusteikumus.

 27. macbeton : 16 Februāris 2017 10:48:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tavu žvankstienu protams vajadzētu dzēst ārā uzreiz, bet incanti kā tos citus komentārus dzēš, pēc tāda incanta loHaritma.
  Nosaukums ta LSM, tikai neatbilst nekādi.

 28. Mr.Death : 16 Februāris 2017 14:47:42 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ja prioritaari jaizdabuu kursa darbs:

  1) piesleegtu pie USB bridge cieto, izdabuutu kursa darbu
  2) veiktu SMART un lineaaro testu, pasniegtu klientam izdrukas uz papiira (jaa, prasiitu 1-3 stundas, kameer tests iziet, bet bez sjii neiztikt, ja grib kaut cik objektiivus rezultaatus - to ka tur aktiivaa partiicija nomainiita, zin tikai tie kas mainiija, nevis kaads random datorspecs).
  3) peec SMART un lineaaraa uztaisiitu gan startup repair, gan chkdsk, gan sfc /scannow


  Visticamaak es iegaaztos ar to, ka uzliktu kompim papildus programmatuuru / atjauninaajumus, kurus peec maniem ieskatiem taa kaa prasiitos. Uzprasiitu ap 15-20 eur kopsummaa, bet laikam buus sevi jaatrennee paarprasiit klientam "Vai juus veelaties atrisinaat tikai konkreeto probleemu, vai varbuut veel ir jaaveic kaadas papildu paarbaudes / jaaizpilda prasiibas?".


  _________________
  https://www.youtube.com/watch?v=ub1yePgOZ7Q

 29. macbeton : 16 Februāris 2017 15:00:51 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  A tu nekalibrētu kvantu koherences jonizatoru?
  Pa 20€ vajadzētu būt cenā iekļautai vismaz jeblanācijas klefistācijai.

 30. 3Dklucis : 17 Februāris 2017 21:36:32 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Baigie speciālisti salasījušies.it sevišķi liepājas superbetons-To ka tur sajūgs piiiiizģec neviens neiedomājās !

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras