Apskats: IZZI TV - izmēģināju arī es | Notepad.lv


Apskats: IZZI TV - izmēģināju arī es

internets Izzi TV tests apskats
   
 1. shady : 11 Marts 2013 16:13:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pirms neilga laika kompānija IZZI nāca klajā ar paziņojumu, ka nu beidzot Latvijā ir pieejama viena no modernākajām TV Eiropā. Arī Notepad.lv toreiz paviesojās rīkotajā preses pasākumā un uzrakstīja apskatu par dzirdēto un redzēto (tie, kuri nelasīja, apskatu var izlasīt šeit: “IZZI - modernākā digitālā televīzija Latvijā”). Tomēr, viens ir dzirdēt un redzēt prezentēto, bet otrs – pašam “aptaustīt ar savām rociņām”. Tāpēc izmantoju iespēju pāris mēnešus patestēt IZZI televīziju, līdz ar to tika iegūts reāls priekšstats par pašu pakalpojumu, lai nav jāvadās tikai no sausiem faktiem. Līdz ar to varu sniegt saviem lasītājiem arī atsauksmi par pakalpojumu kopumu sākot no pašas televīzijas kvalitātes līdz kontaktam ar servisa un apkalpošanas darbiniekiem.

  Vispirms man tika piedāvāts apskatīt IZZI digitālo televīziju (digitālā bez interaktīvām funkcijām, ja neskaita TV gidu, valodu izvēli un atsevišķiem kanāliem var izvēlēties skaņu: stereo vai Dolby Digital). Pieslēgšana noritēja sekmīgi – ar mani sazinājās darbinieks no klientu apkalpošanas centra un saskaņoja laiku, kad ieradīsies meistars. Pozitīvi, ka dienu iepriekš tiek saņemts vēl viens zvans un pārjautāts, vai saskaņotais laiks ir spēkā, lai izvairītos no liekām neērtībām gan klientam, gan pašai kompānijai. Uz mājām atnāca divi laipni servisa darbinieki, kuri atveda iekārtas un ievilka vadus. Jāsaka, ka pirmais iespaids par apkalpošanu bija ļoti pozitīvs, jo neskatoties, ka abi darbinieki savā starpā sarunājās krievu valodā, bet ar mani brīvi runāja latviski. Tā kā nācās pie griestiem sienā urbt caurumu vadu ievilkšanai, tad darbiniekam bija nepieciešams uz kaut kā pakāpties. Atļāvu droši nenovilkt apavus un izmantot koridorā esošo apavu lādi, bet neskatoties uz manu atļauju – darbinieks tomēr novilka apavus un vēl uzklāja avīzīti. Secināju, ka ir “izdresēti” no kompānijas puses, jo mūsdienās saņemt negatīvu atsauci no klienta nevienam nav nekādas vēlmes (protams ceru, ka tie vadu atgriezumi, kurus vēlāk redzēju uz grīdas pie pastkastītēm, tur nokļuva pavisam no citām personām). Pozitīvi, apkalpošana bija augstā līmenī un bez aizķeršanās tika uzstādīta tīkla iekārta internetam un pieslēgta digitālā televīzija.

  Internetam tika izmantota diezgan moderna tīkla iekārta – “FRITZ!Box Fon WLAN 7390”. Pašam nekas nebija jākonfigurē, visu uzstādīja meistari. Protams, paroli gan būtu vēlams uzlikt / nomainīt. Iekārtas konfigurācijai var pieslēgties gan pa vadu, gan bezvadu savienojumu – nav pat jāraksta ierastās tīkla adreses, pietiek pārlūka logā vienkārši uzrakstīt: fritz.box

  Interesentiem piedāvāšu dažus ekrānšāviņus no minētā rūtera konfigurācijas:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  Īpaši neiedziļināšos rūtera konfigurācijā, jo apskats nav par rūteri, bet tas tiek pieminēts saistībā ar esošo IZZI pakalpojumu. Tomēr dažos vārdos - kā no ekrānuzņēmumiem var redzēt, tiek piedāvāti divi režīmi (lietotāja un eksperta režīms, kas atšķiras ar konfigurācijas plašuma iespējām). Rūteris ir diezgan advancēts un bagāts ar dažādiem iestatījumiem, piemēram, uzrāda pievienotās iekārtas, piedāvā bagātīgus “log failus” (kur tiek saglabāta informācija par internetā pavadīto laiku pa dienām, iztērēto trafiku, visām konekcijām, ieskaitot USB iekārtas), iespēja limitēt interneta lietošanu uz katru iekārtu, caur rūteri vadīt telefonu (konfigurēt zvanus, bloķēt nevēlamus numurus, veidot pāradresācijas, pat likt zvanīt trauksmes zvanu - kalpo kā modinātājs), utt. Interesentiem iesaku pašiem pastudēt rūtera instrukciju: Fritz!Box Fon WLAN 7390.

  Ir vairāk nekā skaidrs, ka minētais FritzBox rūteris ir apveltīts ne tikai ar interesantu vizuālo tēlu, bet ko darīt, ja šādu iekārtu nevēlamies pirkt? Vai var izmantot savu vai citu, vienkāršāku, tīkla iekārtu? Principā, nav problēmu, bet iekārtai obligāti ir jāatbalsta PPPoE jeb Point-to-Point Protocol over Ethernet nodrošinājums, lai var ievadīt autorizācijas datus. Citas prasības arī nav.

  Atgriežoties pie digitālās televīzijas – tās nodrošināšanai tiek pievilkts atsevišķs kabelis un izmantota viedkarte, ko ievieto CAM modulī:  Izmantojot šo variantu nav jāizmanto ārējs dekoderis – visa vadība norit ar TV navigācijas iespējām. Par kvalitāti sūdzēties nevar – pārraide ir kvalitatīva un nesastapos ar “kāršanos”, “raustīšanos” un tamlīdzīgiem audio / video defektiem. Protams, jāsaprot, ka katra attiecīgā pārraide ir atkarīga no konkrētās televīzijas, bet skatoties HD kanālus uz 55 collu TV – nav nekādu pretenziju.

  Tomēr, kas notiek tad, ja TV nav iespēja pievienot CAM modeli? Risinājums pastāv, klientam ir iespēja izmantot IZZI izsniegto dekoderi. Šobrīd IZZI tīklā izmantojami divu veidu dekoderi: viens, kas atbalsta DVB-T (Digital Video Broadcasting – Terrestrial), otrs – DVB-C (Digital Video Broadcasting – Cable). Abi dekoderu veidi tiek saslēgti ar HDMI (High-Definition Multimedia Interface) vai AV ieeju. Bet, ja jūs vēlaties dekoderi iegādāties pats, bez IZZI dalības, tad jāņem vēra, ka DVB-T un DVB-C standartā dekoderim jāatbalsta visu frekvenču diapazons no 95 līdz 862 MHz un jābūt ar iebuvēto Conax kodēšanas CAM interfeisa versiju 7+.

  Pēc vairāk kā mēneša lietošanas perioda kompānija IZZI salīdzināšanai man pieslēdza jauno pakalpojumu – IZZI interaktīvā TV. Tā no parastās digitālās TV atšķiras tikai ar to, ka tā ir digitālā TV ar interaktīvām funkcijām. Šai TV gan ir vajadzīgs dekoderis un IZZI lietošanā iedeva ZyXEL dekoderu, precīzāk – modeli STB2101-HD, kuram jau tiek pievienots interneta vads nevis televīzijas kabelis. Mazliet jocīgi šķita tas, ka bija jāvelk jauns interneta vads un nevarēja izmantot esošo FritZBox rūteri, no kura, pa interneta savienojumu, pievadīt televīziju.  Pats dekoderis ne ar ko īpaši neizceļas, tam ir HDMI savienojuma iespējas ar TV un eSata, un USB pieslēgvietas. Jāpiebilst, ka šeit gan lietotājam nebūs brīva izvēle, uz doto brīdi IZZI saviem klientiem piedāvā tikai šo modeli, citus IZZI IP TV tīklā lietot nedrīkst.  Komplektā līdzi nākošā pults atstāja par sevi diezgan “prastu” pirmo iespaidu, to radīja sajūtas kad tur šo pulti rokās – nu nepatīk tas materiāls. Toties pults ir viegla un apveltīta ar diezgan daudz podziņām / iespējām / funkcijām.  Ar “ok” pogu piekļūstam TV kanālu sarakstam, kurš ir sagrupēts pēc loģiska kanālu iedalījuma: vietējie, Krievijas, zinātne, filmas un seriāli, sports, mūzika, bērniem, pasaule, slēgtie, HD, 3D un iespēja aplūkot visus kanālus arī vienotā sarakstā. Tas man ļoti patika, jo tā ir ērtāk atrast sev vajadzīgo un nav jāiet cauri garajam kanālu sarakstam. Bonusam pie katra kanāla tiek parādīta informācija par tekošo raidījumu un tā laikiem – patīkami!


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  Tie laiki, kad jāpērk TV programma, ir sen pagājuši. Arī IZZI savā televīzijā piedāvā apskatīties programmu katram kanālam, un, ja raidījums to nodrošina, arī attiecīgo aprakstu par konkrēto pārraidi. TV programmu var atlasīt gan kopējā sarakstā, kurā redzi, kas notiek visos kanālos attiecīgajā laikā, vai arī atlasīt kanālu atsevišķi.


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  Saprotami, ka TV programma nav tas, kas mūsdienās piesaistītu kāda uzmanību, tāpēc interaktīvajā pakalpojumu klāstā ir jāpiedāvā arī citi “viedie” pakalpojumi. Sākuma pozīcijā tiek piedāvāti vairāki pakalpojumi, kuri izvietoti ekrāna kreisajā pusē (kvadrātiņos), bet ekrāna labajā pusē – apraksts par esošo pakalpojumu. Tātad ar “home” pogu mēs piekļūstam interaktīvajai darba virsmai (desktop).

  Mans konts:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  Iestatījumi:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  Arhīvs:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  Mazliet izbrīnīja tas, ka arhīvā ir pieejami tikai 5 kanāli, no kuriem latviešu ir tikai divi. Tāpēc sakontaktējos ar IZZI un uzjautāju, vai ir kādas prognozes par to, kad arhīvā būs pieejami pārējie latviešu kanāli, kā piemēram - LNT un TV3? Par LNT un TV3 kanālu arhivēšanu ir saņemta atbilde, ka to varēs realizēt noslēdzot atsevišķu vienošanos par samaksu.

  TV Ieraksti:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  TV kanāli:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  TV programma:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  Video noma:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  Jaunumi:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  TV ierakstu plāns:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  Atgādinājumi:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  Laika ziņas:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)

  Valūtu kurss:


  (Nesamazināts attēls ir pieejams šeit)


  Secinājums:

  Jāsaka, ir prieks, ka Latvijas tirgū nav tikai viens gigants, kurš kontrolē visu tirgu. Vados pēc principa, ka konkurence nāk par labu gala patērētājam. Pozitīvi, ka mums ir vairākas lielas kompānijas ar augstiem mērķiem un visnotaļ IZZI ir viena no tām, un šī kompānija ir tā, kuru ieteiktu saviem paziņām, kā vienu no optimālajiem variantiem.

  Man bija tā iespēja šo pakalpojumu izbaudīt kā vienam no pirmajiem, jo pakalpojums ar jauno modernizāciju tika palaists “vēl bērna autiņos”. Un nevaru teikt, ka viss gāja kā pa sviestu. Ja ar parasto digitālo televīziju nebija nekādu problēmu, tad interaktīvajā TV sastapos ar tehniskām problēmām, ko vairākkārtīgi centās novērst IZZI meistari. Bija tīkla zudumi, kas izraisīja uzkāršanos gan TV, gan internetam. Bet pozitīvi, ka IZZI serviss visiem spēkiem centās to novērst. Cik izjautāju meistarus un dažus ar šo kompāniju saistītus cilvēkus, tad dabūju zināt, ka ir mājas, kurās ir problēmas, tā ir laimes spēle – viss strādās vai nāksies saukt meistarus un risināt tehniskās problēmas. Galvenais, ko es varu ieteikt no savas puses – zvaniet! Zvaniet un rakstiet! Kā gan kompānija jums var palīdzēt, ja nezin, ka tieši tev ir problēma? Varbūt kompānijas nav nemaz tik sliktas, kā var šur tur izlasīt, bet ir ļoti daudz klientu, kuri tās neinformē par esošu problēmu, un samierinās ar situāciju kāda tā ir.

  Runājot par izvēli – parastā digitālā TV vai interaktīvā? Tas ir jāizlemj jums pašiem. Kvalitātē neredzēju nekādas izmaiņas, bet, ja vēlaties rakstā minētos “viedos” pakalpojumus, tad jāizdara izvēle par labu interaktīvajam pakalpojumam.

  Pozitīvi, ka IZZI novērtē mūsdienu prasību standartus un piedāvā saviem skatītājiem plašāko HD kanālu klāstu valstī – 19 kanālus, tai skaitā 1 HD kanāls ar XXX saturu (īpaši izvēlīgiem cilvēkiem). Tāpat uzņēmums bija pirmais Latvijā, kas saviem klientiem sāka piedāvāt 3D TV kanālus, un šobrīd tiek nodrošināta divu 3D kanālu translācija.

  Ar kanālu skaitu, sortimentu un cenām var iepazīties IZZI mājas lapā, jo ar laiku viss var mainīties.

  Protams neiztikt arī bez kādas blusas. Ikdienā lietojot citas kompānijas pakalpojumus biju pieradis pie tādas funkcijas kā raidījuma ierakstīšana. Apskatā var redzēt, ka šādu papildiespēju piedāvā arī IZZI, bet ir viens liels bet... To nevar veikt, ja nav pievienota ārējā atmiņas iekārta, kurā veikt šo ierakstu. Tas nozīmē, ka esmu ierobežots ierakstu apjomā.

  Bet lai būtu kā būtu, tomēr izvēle vienmēr paliek katra paša ziņā.  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

 2. Jaunzems : 11 Marts 2013 20:47:12 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Bah! Šādi rakstot, tu spētu nopārdot arī sistemātisku vālēšanu sēžamvietā kādam nezinošam ļautiņam. Izzi ir burtiski Hitlers un nevienam neiesaku viņu servisus.


  _________________
  Tehnoloģiju videoapskati latviešu valodā

 3. Aldis : 11 Marts 2013 23:08:39 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Būs jāuzcepj raksts par Lattelecom interaktīvo.. Savādāk, šī izzi reklāma pa traku jau


  _________________
  Oh My God = OMG
  Ak Mans Dievs = AMD

 4. Crow : 11 Marts 2013 23:16:18 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Šķiet, ka es Supernetto redzēju lētos frī kartupeļus Fritz. Pat bļitka bija līdzīga. Pilnīgai laimei pietrūkst vien Comic Sans fonts vismaz sadaļām. Es principā atsacītos lietot jebkādu devaisu ar tik teletūbijisku paskatu un jūzerinterfeisu.


  _________________
  Дебилы, бл*ть...

 5. samurajs : 12 Marts 2013 8:14:58 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Fritz! ir ļoti populāras vācu tīkla ierīču kompānijas AVM preču zīmols. Un pirmā skata ierīces izskatās visai pokemoniskas, bet nav sliktas un vismaz ir oriģinālas savā dizainā
  http://www.fritzbox.eu/en/products/


  _________________

 6. Ivis : 12 Marts 2013 0:15:56 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nesen šitais izzi terorizēja manu māju, staigājā jaunekļi kādi 3 gabali un nekaunīgi piedāvāja pakalpojumus. Man pa dienu kādas 3 reizes pie durvīm zvanija, bet kaimiņienei pat neļāva durvis aizvert bloķējot tās ar kāju + es šaubos vai viņi bija skaidrā.

 7. samurajs : 12 Marts 2013 8:22:17 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Šādā veidā manu māju iekarot devās arī Bites komanda, un liekas, ka jaunekļu bija pat vairāk nekā 3. Katrā dzīvoklī gandrīz vai pavēlēja visiem nekavējoties pāriet uz Biti, un turpat to arī varēja izdarīt. Kopš tās dienas esmu konsekvents Bites ienaidnieks, un pat uz viņu numuriem zvanu tikai tad, kad citādi nekādi nevar.


  _________________

 8. shady : 12 Marts 2013 17:41:20 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu nez, šobrīd nevienu pamatotu komentāru neredzēju. Izplatītāji utml brigāde dara savu darbu (cik kvalitatīvi un pareizi - tas ir cits jautājums), bet bieži to dara pat 3. puses nolīgti cilvēki, kam īsti nav nekāda sakara ar pašu kompāniju. Man ar uzkūlās viens tipiņš, kas centās nopārdot to pasu Izzi produktu un piedevām vēl kaut kādus ūdens attīrīšanas filtrus...

  Pēc testēšanas neko sliktu nevar teikt - ok, bija sava nepatīkamā puse, ko jau minēju apskatā (sastapos ar tehniskajām problēmām) + ZyXEL aparāts neieviesa uzticību / kvalitāti, bet tas iespējams tikai tāpēc, ka man radās problēmas.

  Tāpēc lūgums komentāros padalīties ar atsauksmēm par IZZI kompaniju / pakalpojumu kvalitāti , pieredzi un attieksmi, kuri ar to ir paši saskārušies. Kā arī ņemt vērā laiku, jo IZZI kompānija ir veikusi modernizāciju, un tas, kas bija agrāk - nav īpaši vērā ņemams (attiecībā uz tehnisko pakalpojumu).

  Domāju, ka lietotāju pieredze sniegtu labu papildinājumu rakstam, lai citi lasītāji var labāk izvērtēt. Es uzrakstīju to, ko novēroju dažu mēnešu laikā, kad man tika piešķirts pakalpojums testam.


  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

 9. Oxys : 12 Marts 2013 17:54:38 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu redz Izītim būtu kur augt. Man pašlaik ir kabelis, ik pa laikaim kautkas nočarkst vai restārtējas. Būtiski manāms negaisa laikā. Kopumā Ok ,bilde skaidra, bet ik pa laikam pamainas dažādi kanāli, cena ir adekvāta ~ 13 kanāli = ~ 3.50 Ls.

  P.S. Pirmais pamatotais comments!

 10. Genādijs : 17 Marts 2013 19:33:32 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Zini ko nepamatotais!
  Slavēt izzi hu..izi ir tas pats kas cildināt slaveno bērnu draugu un jauko cilvēku Čikatillo!
  Kā vispār mute verās vaļā kautko labu teikt par to nolādēto reketa kantori? Es ar viņiem cīnījos divu gadu garumā iesaistot pat regulatoru un policiju - rezultāts? Draudi no izzi juristiem manā virzienā un regulatora impotentiskā roku plātīšana sakot ka jā problēma ir bet tā kā viņi ir pilnīgi impotenti tad neko nespēj darīt lietas labā.
  Tāpēc tik uz priekšu - supportējam šito nolāpīto iestādi ar reklāmām un jaunu klientu piesaisti. Ja kādam šķiet ka es te muldu - lūgtum varu pēc uzaicinājuma arī izsmeļošāk aprakstīt kā notiek tā galvā jāšana no izzi puses.

  Kantoris kuru neieteiktu pat ienaidniekam.


  _________________
  Šis ir teksts, kuru varat pievienot visām savām publikācijām. Šim tekstam ir 300 zīmju ierobežojums

 11. shady : 18 Marts 2013 15:25:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Genādijs - Katram ir sava pieredze, es uzrakstīju apskatu, kas satur manu viedokli no dažu mēnešu lietošanas. Tā kā man to deva pats IZZI (protams, bez nekādām saistībām), man nebija iespēja izbaudīt, cik ļoti viegli vai grūti ir pārtraukt līgumsaistības. Tāpēc es jau lūdzu izteikt citu cilvēku pieredzi un domas, lai komentāri papildinātu šo rakstu no dažādiem skatu punktiem. Tāpēc paldies tiem, kuri min savus iemeslus, nevis vienkārši pasaka, ka tas un tas ir mēsls un punkts.


  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

 12. romajo : 13 Marts 2013 13:25:24 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nezinu, kā tagad ir ar klientu noturēšanas paņēmieniem, bet nu tad kad es no viņiem ne bez pūlem mēģināju atkratīties, un galu galā panācu to bez zaudējumiem, tie bija vienkārši pizdec. Vienmēr tika slēgts līgums uz diviem gadiem, pretī nedodot nekādas atlaides vai citu pamatojumu. Ja līgumu gribēji lauzt pirms termiņa, neatkarīgi no iemesla, maksai 30ls, tas protams ja tev viens līgums, bet, ja tev bija tv, inets un vēl telefons, tad jau smuka summa salecās. Savukārt, ja tu mainīji dzīvesvietu un tur bija iespējams pievienot izzi pakalpojumus, tika noslēgts jauns līgums uz 2 gadiem un nevis ļāva beigties vecajam līgumam.
  Par tiem problēmu paziņojumiem un meistaru izsaukumiem ar toreiz lasīju, ka klienti esot bleķojuši neatkarīgi no tā vai paši pie vainas vai izzi aparatūra noklājusies.
  Varbūt tagad ir kas mainījies, vismaz beztermiņa līguma slēgšanas iespējas es lapā saskatīju, taču pēc tādas izņemšanās, sapīties ar viņiem apetīte ir zudusi uz ilgu laiku, lai arīkadus debesu brīnumus viņi man nepiedāvātu.

 13. Ilmarinnens : 17 Marts 2013 9:34:57 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Moins!
  Vai esmu palaidis garām, vai rakstā netika minēts.
  Kas ir interneta provaideris IZZI, LATTELECOM, vai...
  Ja es kā LATTELECOM klients varētu izmantot/baudīt šo televīziju, tad tas ir ieguvums!
  Ja tas ir tikai un vienīgi IZZI tīkla produkts, tad tas ir šauram lietotāju lokam un neredzu jēgu lielai jūsmošanai!

 14. mildaa : 19 Marts 2013 8:25:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Šie ir pakalpojumi, kas tomēr visiem nav pieejami! "Apdalītie" var tantei uzjautāt par torrent-tv...


  _________________
  Strīdies ar idiotu? Padomā – varbūt arī viņš dara to pašu…

 15. Aldis : 20 Marts 2013 22:49:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Dīvainā kārtā pēdējā laikā bieži par šo torrent-tv dzirdu, bet nevieš uzticību, vai tur tiešām viss labi strādā.


  _________________
  Oh My God = OMG
  Ak Mans Dievs = AMD

 16. aoma : 9 Aprīlis 2013 11:11:15 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt
  Pagaidām vēl strādā, man gan lielas vajadzības pēc tā nav, jo praktiski visu to pašu redzu no SAT.
  Ar Latvijas kanāliem gan švakāk, jo maz strīmotāju. Kaut ko pa laikam arī aizklapē.


  _________________
  viegls rokenrols pa radio

 17. shady : 9 Aprīlis 2013 10:23:05 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli


  Citēt:
  Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs IZZI interaktīvās televīzijas arhīvā iekļāvis nacionālo komerckanālu TV3, tādējādi IZZI klienti ir pirmie Latvijā, kas televīzijas kanāla saturu var skatīt sev vēlamā laikā. IZZI interaktīvās televīzijas arhīvā iekļauts arī kanāls LNT.

  Avots:PR


  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras