Kur un kā kļūt par hakeri? Hakera sertifikāts. | Notepad.lv


Kur un kā kļūt par hakeri? Hakera sertifikāts.

Hakeri admini apmācība mācības kursi sertifikāts
   
 1. shady : 20 Marts 2012 20:01:56 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Rīgā pirmo reizi notiks nedēļu ilga apmācība hakerēšanā
  16. aprīlī starptautiskajā IT centrā New Horizons pirmo reizi Latvijā notiks pasaulē vispieprasītākā apmācība IT drošības jomā – jaunākie 5 dienu kursi ētiskās hakerēšanas jomā CEH (7. versija).

  Eksperti ir pārliecināti: tieši hakeri tuvākajā nākotnē radīs vislielākos draudus, nomainot terorismu. Neskatoties uz noziegumu virtualitāti, tie rada visīstākos zaudējumus. Pēc PBK Daily datiem, kibernoziedzinieku dēļ katru gadu pasaules ekonomika zaudē 114 miljardus ASV dolāru.

  „Ētiskā hakera sertifikācija dod iespēju pretoties kibernoziedziniekiem. Mācību process veidots, izmantojot reālu datorsistēmu uzlaušanas iespēju demonstrācijas. Mācību procesa dalībnieki vispirms paraksta dokumentu par to, ka iegūtās zināšanas neizmantos nesankcionētiem mērķiem”, stāsta New Horizons Latvia valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Zaznovs.

  Starptautiskajai konsultantu padomei elektroniskās komercijas jautājumos (EC-Council) šīs programmas versijas izstrādei bija nepieciešami vairāki gadi. Jaunajā paketē ietverti jaunākie rīki un mūķi (exploit), ko izstrādājušas pagrīdes hakeru apvienības. Šīs programmas izveidei patērēts tūkstošiem cilvēkstundu, jo pētītas jaunākās tendences un atklātas slepenās metodes, ko izmanto pagrīdes apvienības.

  Kursus atzinusi ASV Aizsardzības ministrija, un tie ir drošības dienesta darbinieku oficiālā bībele. Lai iegūtu „sertificēta ētiskā hakera” statusu, kursu noslēgumā iespējams nokārtot Starptautiskās konsultantu padomes elektroniskās komercijas jautājumos eksāmenu.

  „Mūsdienu pasaulē uzņēmuma informācijas un IT infrastruktūras drošība ir absolūta prioritāte jebkurā uzņēmējdarbības jomā. Ētiskā hakera sertifikāts ir uzņēmējdarbības drošības garantija, tāpēc darbinieki ar šādu sertifikātu ir vispieprasītākie speciālisti visā pasaulē”, saka Dmitrijs Zaznovs.

  Par New Horizons Latvia

  Mācību centrs New Horizons Latviа pārstāv starptautisko tīklu „New Horizons Learning Centers" – pasaules līderi IT apmācībā, kurā ietilpst 300 mācību centri 60 pasaules valstīs. Katru gadu New Horizons centros apmācību iziet vairāk kā 3 miljoni cilvēku.

  New Horizons Latvia piedāvā IT apmācību lietotājiem, kā arī IT speciālistu sertifikāciju (Microsoft MCITP, MCTS, MCPD, MCSA, MCSE, CompTIA A+ u.c.) ar sertifikācijas eksāmenu nokārtošanas garantiju.

  Avots:PR


  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

 2. serveris.lv
 3. Deriksx : 20 Marts 2012 21:50:48 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Un cik tas prieks kursu apguvējiem izmaksās ?


  _________________
  ..
  .
  .
  [url http://jammi.pw].[/url]

 4. iKey : 20 Marts 2012 22:00:55 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  tā prieka izmaksas man lika izspļaut alu uz klavieres, tas bleķo 1300 LVL


  _________________
  Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

  Jolla Sailfish

 5. Deriksx : 20 Marts 2012 22:28:43 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  ZuliXP
  Tādu ciparu ieraugot ieraugot var arī sanākt visu monitoru nomazgāt ar alu un ne tikai.
  Ja kāds gadijumā aizietu nebūtu par skādi ka uzrakstitu vai bija tā vērts.


  _________________
  ..
  .
  .
  [url http://jammi.pw].[/url]

 6. root : 20 Marts 2012 22:28:47 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Manuprāt, kā jau minēju tupuvē, New Horizons ir sapīpējušies konkrētu zāli. Izejot cauri 5 dienu kursiem, mācoties kaut 12 stundas dienā neviens par "hakeri" nav kļuvis un nekad nekļūs. Kārtējā apgrābstīšana un rezultāta nulle. Un tas ir neapstrīdams fakts. Pie tam, paskaidrojiet man, kāds , kā pie velna šādu tēmu var pasniegt Filistovičs, kas vairāk kā pusi no savas 20 gadu pieredzes it ir nodeldējis hakera prasmes spicējot menedžera krēslā? Wtf much?

 7. Deriksx : 20 Marts 2012 22:35:47 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Papīrs panes visu,ka tik nauda ripo.


  _________________
  ..
  .
  .
  [url http://jammi.pw].[/url]

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras