HP Folio 13 - «visilgspēlējošākais ultrabuks» tirgū | Notepad.lv


HP Folio 13 - «visilgspēlējošākais ultrabuks» tirgū

HP Folio 13
   
 1. samurajs : 12 Decembris 2011 11:46:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  HP sācis tirgot savu jaunās paaudzes piezīmjdatoru Folio 13, kas iezīmē modernākās tendences šo datoru tirgū - izstrādājums ir superkompakts, bet tam piemīt klasiskā klēpjdatora veiktspēja. Pats galvenais - pēc ražotāja ziņām baterija spēs darbināt ierīci veselas 9 stundas.

  Folio 13 izgatavots 17,8 mm plānā alumīnija korpusā, tā displejs ir 13,3" pa diagonāli ar izšķirtspēju 1366 x 768 pix. Bāzes konfigurācijā ierīce satur 2. paaudzes Intel Core i5-2467M CPU ar taktsfrekvenci 1,6 GHz, integrēto grafisko apakšsistēmu Intel HD Graphics 3000, 4 GB RAM, 128 GB SSD, webkameru, mikrofonu, Wi-Fi 802.11 b/g/n un Bluetooth, kā arī pilnizmēra klaviatūru ar izgaismojumu.
  Ar operētājsistēmu Windows 7 Home Premium šāds ultrabuks maksā 900 USD. Protams, cena šo ierīci ierindo biznesa klasē. Salīdzinājumā ar Apple MacBook Air, kurš maksā, sākot ar 1299 USD, un uz augšu, HP ražojums nemaz tik dārgs neliekas. Opcionāli iespējama 64-bit OS Windows 7 Professional un ārējais DVD vai Blu-Ray diskdzinis. Jaudīgāka procesora, videokaršu u.c. komponentu iebūvēšanu pēc izvēles gan ražotājs nav paredzējis.

  Sakarā ar to, ka pie aizmigšanas lietotāja dati tiek rakstīti ātrā SSD ar Intel Rapid Start tehnoloģiju, PC atmošanās prasa vien pāris sekundes. HP CoolSense tehnoloģija nodrošina efektīvāku dzesēšanu un samazina ventilatora troksni. Padomāts arī par vispusīgu savienojumu klāstu - USB 2.0 un USB 3.0, Ethernet, HDMI, atmiņas karšu lasītājs, un kombinētā austiņu/mikrofona ligzda.

  Šobrīd ultrabukus ražo arī Lenovo, Acer, Asustek un Toshiba. HP Folio 13 korpuss ir visbiezākais, bet šīs neērtības ar uzviju kompensē ievērojami ilgākais baterijas darbības laiks.  Avots - PR u.c.


  _________________

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras