IK dienas aktivizē pusmiljonu jaunu Android ierīču | Notepad.lv

IK dienas aktivizē pusmiljonu jaunu Android ierīču

Android

1. samurajs : 30 Jūnijs 2011 10:09:01 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Android ienācis mūsu dzīvē tik strauji kā vēl neviena operētājsistēma - var uzskatīt, ka tas burtiski ir iekarojis pasauli. Kā Twitter'ī ziņo Google viceprezidents Endijs Rubins (Andy Rubin), sasniegta robeža, kad ik dienas tiek aktivizēts ap pusmiljons jaunu Android ierīču. Pēdējās nedēļas laikā šis rādītājs izaudzis par 4,4%. Pirms 2 mēnešiem (10. maijā) tika sasniegta 400,000 robeža, bet pirms septiņiem - 300,000.

Ja tempi nemainīsies, jau šā gada oktobrī Android kļūs par miljonāru ar 1,000,000 jaunu ierīču aktivizēšanu ik dienas.

Avots

2. Stormbird : 30 Jūnijs 2011 12:37:14 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Arī es esmu Android lietotājs

3. shadowmen : 30 Jūnijs 2011 17:44:20 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Android ir labais

4. izredzētais : 1 Jūlijs 2011 4:50:53 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

vai tiešām 10 dienu laikā tiek aktivizētas ~5 miljardi ierīces?

5. samurajs : 1 Jūlijs 2011 8:18:30 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

5 miljoni, tu matemātiķi!

6. izredzētais : 2 Jūlijs 2011 22:52:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

uj, man 5cos no rīta visi skaitļi šķita vienādi....

7. foxsk8 : 1 Jūlijs 2011 7:50:31 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Skatamies, ka pēc kāda laika uz autiņiem ari nebūs Androids. Arī es pametu simbian un pārgāju uz Android. Plus visam ir tas, ka man pašam patīk veidot dažādas aplikācijas, līdz ar to, man kā devam ir interesantāk ikdienā strādāt ar droidu, ja nav kāds softs, varam to mierīgi izveidot paša vajadzībām, līdzīgi kā ar nix, ja nav kāda lieta, ņemam un uzkodējam. Beidzot lietotājiem ir dota izvēlnes brīvība un neierobežotas iespējas.

Ja paskatamies arī no dev puses, tad ar android straujo izaugsmi, ir popularizējušās arī savā ziņā reizēm aizmirstas programmēšanas valodas, un modē atkal sāk dominēt visi c++, javas, uttt...

Mobile apps arī kā tādas ikdienu parādās jaunas un uzlabotākas programmas, spēles.

Var teikt ar Andoid ieguvēji ir visi, gan devaisu ražotāji, gan soft izstrādātāji un beigās arī pats lietotājs.

Profesionāla Mājas lapu izstrāde | Styleweb.lv

8. iKey : 1 Jūlijs 2011 18:12:00 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

heh.... zaudēs gūglis prāvu pret Free Software Foundation (saistībā ar Linux GPL licenci), tad tiks pamatīgi torpedēts trešās puses izstrādātāju aplikāciju (hmmmm.... angry birds) izstrādāšanas ekonomiskais pamats.
    rezultātā jūsu mīļotais Android paliks vien kā entuziastu lauciņš.

Vēl jo projām notiek kašķis ar Oracle. Gūgļa zaudēšanas gadījumā - Androīd nākotne ir saķobīta līdz pašiem pamatiem.

Sony Xperia Z1(C6903) 4.4.2

9. Nettwerk : 1 Jūlijs 2011 14:06:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Neticu ka taadu hlamu iepeerk un lieto tik daudz cilveeku. Atliek vien briiniities par cilveekiem ja kur var tik drausmigu sisteemu lietot.

HDD: 256Gb SSD Primarais un sekundarais 500GB | 120Gb Intel SSD (330 Series) | 160Gb
    RAM: 32Gb | 8Gb | 8Gb

10. Evers : 1 Jūlijs 2011 16:00:21 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nosauc tādu konkurētspējīgu alternatīvu, kurš nebūs hlams!

11. iKey : 1 Jūlijs 2011 18:13:25 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Pamato, ar ko Android ir labāks par Symbian? (n-tās aplikācijas neskaitās)

Sony Xperia Z1(C6903) 4.4.2

12. Nettwerk : 1 Jūlijs 2011 20:55:52 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Meklee sheit pat, shajaa saitaa ir daudz manu ierakstu, par to kaapeec Android ir drankjis un grimst veel lielaakaa suudaa...

13. Evers : 1 Jūlijs 2011 20:59:45 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

@ZuliXP
    Mazāk gļuku, ātrāks un ērtāks. Paņemot rokās Android tālruni, manī raisas patīkamas emocijas, toties paņemot Symbian - "kas te pa hu*ņām, kur lai atrod šito, mļe kādā jēgā šitas tā izdomāts" , un tas ir gan ar vecajiem, gan pašiem jaunākajiem Symbian telefoniem. Jaunajiem Symbian touch'iem ritināšana ir dikti neērta, bezmaz ar bēbja mazo pirkstiņu jāuztrāpa uz lineāļa, aktuāla problēma ir nokāršanās - pats no sevis restartējas. Vēl tikko paspaidīju kaimiņa jauno C7 ar Symbian3, pieklājības pēc labāk neteicu neko...

Pašam jaunais darba telefons ir ar Symbian, un esmu 100% pārliecināts, ka, ja tas būtu mans personīgais telefons, tad es būtu viņu sašķaidījis, bez jokiem. Vēl nesen šamējam kautkāda OS daļa, kas atbild par simkarti, sāka klāties nost, pēc restarta kādu brīdi ir miers, apdeitot un pārlikt softu jau riebjas, ka nav ta nav.

Zinu, ka uzskati mani par trolli, kas tikai noliek Symbian, bet man ir nopietni iemesli, kādi arī ir daudziem cilvēkiem, kas nav aizsēdējušies vēsturē, kad Nokia bija ūberkrutā firma.
    Tici vai ne, bet Symbian man riebās jau tad, kad nebija ne iPhone, Android nevienam vēl sapņos nerādījās, bija kautkāds katastrofāls Windows mobile. Arī tad cītīgi turējos pie klasiskās Os telefoniem, tādēļ, ka arī tad Symbian manā skatījumā bija neērts

@Netwerk
    Tu domā PalmOS? OS varbūt pati par sevi nav slikta, taču laikam līdzi neiet un mainstrīma viedtelefonu lietotājiem ir nepiemērota.

14. msh : 1 Jūlijs 2011 20:09:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nekas nevar augt mūžīgi

15. Nettwerk : 1 Jūlijs 2011 21:13:36 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Evers PalmOS ir veesture, bet es domaaju kaut to pashu Windows Phone, ir veel WebOS kas ir zoliidaak nostraadaata un darbiibaa ir eertaaks un darbojas daudz patiikamaak. Lai arii ir to applikaaciju daudz prieksh Android suuda, bet cik no taam visaam ir kvalitatiivas applikaacijas?

HDD: 256Gb SSD Primarais un sekundarais 500GB | 120Gb Intel SSD (330 Series) | 160Gb
    RAM: 32Gb | 8Gb | 8Gb

16. Evers : 1 Jūlijs 2011 21:20:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

WP7 es nevērtētu ne sliktāk, ne labāk par Android. Arī tam vēl ir šādas tādas nepilnības, ko forumos varam palasīties, tāpēc jau teicu, lai nosauc reālu alternatīvu, kurai nebūtu kautkādas nepilnības. Izvēle starp WP7 un Android, manuprāt, ir tīri gaumes jautājums.

WebOS... nu visas iespējas vēl ir priekšā, cik skatījos video, likās patīkams, gaidīsim ko laiks rādīs.

17. deivs001 : 3 Jūlijs 2011 10:27:55 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Kas tiek darbināts ar Androidu? Tālruņi, tabletes vēl kaut kas?

Izrādās, ka arī autiņos ir - http://www.chinacartimes.com/2010/03/18/roewe-350-production-kicks-off-today-roewe-350-running-on-android/

Pievienot komentāru

Digitālās foto kamerasDigitālās foto kameras