Sludinājumi | Notepad.lv


Sludinājumi


   
 1. web33 : 5 Janvāris 2018 11:05:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Sveiki .

  Palīdziet notestēt šo lapu

  Obligāti no Mobila

  Google Play aplikācija standarta web

  Ieteikumus,kļūdas,labojumus,crash,error, kritiku lūdzu atstāj komentārā
  Paldies !


  _________________
  life is a torment

 2. LAN : 8 Janvāris 2018 13:46:34 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nav laiksaimniecības sadaļas vispār un iztrūkst sadalījums pa novadiem (nujau kā ~ desmit gadus rajoni nepastāv!), pagastiem. Nav iespējams augšupielādēt vairākas bildes reizē. Ja ir vairākas bildes, nevar izvēlēties titulbildi. No datora augāupielādējot bildi izmet: "Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 24576 bytes) in /home/sspluslv/public_html/includes/compile/imglib.php on line 1".

 3. uldics : 9 Janvāris 2018 6:39:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Rajoni bija daudz praktiskāk lietojami. Ja tautā tā iegājies, kāpēc lai tauta bez birokrātu piedalīšanās izmantotu klibas fantāzijas? Ja man kāds teiktu, ka man, latvietim, ar savu kaimiņu, latvieti, jārunā esperanto bez reāla labuma mums abiem vai vismaz vienam, tad kādas girsas dēļ lai es to darītu?

 4. usins : 9 Janvāris 2018 12:41:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nav kategforijas (auto pa markām utt.) Cilvēki tomēr meklē kaut ko konkrētu konkrētā cenu diapazonā. Rajoni ir jāaizvieto ar novadiem. jābūt aktuālai informācijai. tas, ka vecie krabji vadās pa tajoniem, mazie jaunie klienti nezink ka tādi ir bijuši. un katru gadu kāds sasniedz pilngadību un ir gatavs pirkt auto utt. pēc 10 gadiem pensīši atcerēsies rajonu un sīkie vēstures stundās būs dzirdējuši tādu vārdu. Latvijas pasts piedāvā info par visām adresēm LV. Būtu iedeāli, ja jau aplikācija uzilt iespēju atklāt konkrētam pircējam precīzu atrašanās vietu(vietu kur apskatīt), lai atvērtos google maps un navigācija ved, kur pirkties. Nosaukums debili līdzīgs ss.lv ar to izteikts, ka missene. Neizskatās, ka šis ir SS.lv projekts.


  _________________
  Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras