Kāds zina, kas šīs ir par detaļām? | Notepad.lv

Kāds zina, kas šīs ir par detaļām?

1. E-500 : 1 Decembris 2017 19:57:10 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Ik pa brīdim atrodu mājās daudz šādas detaļas, bet nezinu kam tās paredzētas. Varbūt kāds zina?

2. Nelabojams : 1 Decembris 2017 20:17:36 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

kolektordzineeju sukas
    biezhi atrodamas rezerves dalju komplektos

3. E-500 : 1 Decembris 2017 20:31:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Tas nozīmē kādai elektroierīcei ar motoru? Piemēram - sulas spiedei, putekļu sūcējam, utml.? Man vēl ir tādas ar garāku atsperi un savādāku galu. Ja es viņas tagad izmetu, vai viņas ir viegli nopērkamas, vai arī unikālas un jāpietaupa?

4. cesedy : 1 Decembris 2017 20:37:05 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Elektromotoru oglītes. Dažādiem motoriem var būt dažādi garumi.

5. E-500 : 1 Decembris 2017 20:43:48 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Skaidrs, pietaupīšu - kaut arī diez vai kādreiz savajadzēsies, neatceros jau arī kurām ierīcēm tās bija paredzētas.

6. cesedy : 1 Decembris 2017 21:08:27 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Vienīgā ierīce, kam man nāca līdzi oglītes, bija urbjmašīna. Tādu neesi iegādājies?

7. E-500 : 1 Decembris 2017 21:13:36 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Jā - varētu būt! Man ir pāris elektriskie urbji un vēl tie, ar ripām - "flekši", jeb leņķa slīpmašīnas.

Tās "oglītes" urbjiem nodilst, un tās ir jāmaina?

8. cesedy : 1 Decembris 2017 21:22:19 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Jā. Ja pēkšņi ierīce pārstāj darboties, tad viena no vainām var būt nodilusi oglīte. Tajā brīdī nezīlēt, kura ir nodilusī, bet mainīt abas uzreiz, jo drīz pēc tam otra arī jau būs nodilusi.
    Protams, ja pēc oglīšu maiņas dzīvība neparādās, tad vaina citur.

9. E-500 : 1 Decembris 2017 21:24:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Skaidrs, paldies!

10. uldics : 3 Decembris 2017 7:23:31 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Iesaku pietaupīt, bet ja nu kas, Latgalītē var dabūt oglītes pat vecajiem Kama-3 sūkņiem. Viens tāds manā rīcībā nonācis un kopā kalpo kādus 35 gadus jau. Der no kaut kāda zāģa, galvenais lai platums pareizs. Kad ir aizdomas par oglīšu vainu, tad skaņa mainās, bet nu tas kā kuram aparātam. Kad vairs nedarbojas, uzsit pa korpusu, var aiziet. Ja var tikt klāt tām oglēm, piespiežot atkal darbojas, tad skaidrs, ka jāmaina.

11. russo : 1 Decembris 2017 21:57:48 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Pieklājīgs jautājums un pieklājīgas atbildes. Prieks un izbrīns par to, ka kāds vēl nav savu kārtējo jēlību iedirsis.

12. cesedy : 2 Decembris 2017 2:49:40 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Īstais jautājums ir - kāpēc macbeton konts tika atjaunots.
    Būs sestdienas rīts, gan jau kādu 2L atraugu dzirdēsim.

Pievienot komentāru

Digitālās foto kamerasDigitālās foto kameras