Internet izvēle!? | Notepad.lv

Internet izvēle!?

1. 3Dklucis : 8 Oktobris 2017 1:34:16 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Kuru ieteiksiet šo LMT par 16 erām vai palikt pie šiem 3NETpar 15 erām?!!

2. theluckymike : 8 Oktobris 2017 2:52:17 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

nedaudz lielāks ātrums,bet arī nedaudz lielāka aizkave. atšķirība gan tik maza, ka jāmēra pēc citas auklas. es drīzāk izvēlētos pēc pārklājuma un stabilitātes.

3. 3Dklucis : 8 Oktobris 2017 15:17:38 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Tā cita aukla jau ir update,kas man daudz no savara....LMT tak 10x lielāks update-manas IP kameras atalināti vairs negļuči!!!
    LMT parklājs ir stabils4G- 3NET ir vietējais internet sniedzējs kas ir sakonektēts ar apraides torni!Butībā 3NET man par 15ero pienaksas 6 mbps -zvaniju šiem ka man ir iespejas par tadu pasu cenu lidz pat 35mbps un uz aukšu no 10-20mbps...siem saku lai paugstin atrumu lidz 20mbps....nu pa dienu labi vai 10mbps -vakara tie20.....a update tikai pusotrs mbps palicis no 6mbps!!!
    Esmu paņēmis LMT un skatos tiem no 15-38mbpslejhup -uz auksu 20....nu doma palikt pie LMT jo daudz ko izsak updates -manaa gadījuma eiro starpiba,tas i ja slēdzu uz gadu līgumu ar lmt!Būtība pie kājas kaut uz diviem gadiem katik turās minētājās robežas !!!

Kāds var atbildēt kalab 3NET paugstināja pēc mana lūgumu lejupladi,bet apgraizīj augsuplādi-ja būtu uplods palicis 6mbps nemaz neapsvertu šo domu !?

4. E-500 : 8 Oktobris 2017 15:53:19 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nu, ja tev kamerām vajag to augšupielādi - tam vietējam tā ir 13x mazāka par LMT. Ja vietējais nepieliek, tad jau nav izvēles kā piemaksāt LMT to vienu eiro.

5. 3Dklucis : 8 Oktobris 2017 15:59:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Pat esmu ar mieru maksat tos 22 ero ,bet ja iespej lētak kalab neizmantot!!!
    Ar vietējo jau bija runa -pat negrībēja pielikt to ko prasiju-neesot rentabli-es atbildēju man pa to pašu naudu ir rentablāk paņemt to piedavajumu---- kam ir lielaki data apjomi...
    Solīj atzvanīt-neatzvanīja-bet otrā dienā novēroju ka ir lejupalades izmaņas uz labo pusi tik vēlak pieversos uploudam kad atalinati kameras negrib darboties...!

6. 3Dklucis : 8 Oktobris 2017 15:55:53 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

A varbūt kādam jau ir pieredze ar LMT jauno pakalpojum sniegšānu....Vai tiecoties pēc lētākas cenas sevi piesienot uz gadu pie LMT nebūs tā kā atrumi pazudīs-PATS LMT saka ka izmaiņas nebūšot,cik sapratu pēc gada atkal japagarīn līgums ja gribēs turpināt pa šādu cenu-pagaidām paņēmu testēt 22ero menesī-ja apmierin vis varot palikt ka i vai uz 12 mēnesiem pa 16 ero....!

7. 3Dklucis : 8 Oktobris 2017 22:51:37 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Biku piemeklēju LMT ruterim vietu -pakešlogi baigi noslāpē-ieliku verāndā un lūk ko LMT uz doto brīdi Te nav ko apspriest japāriet uz LMT-kadreiz neizpratu lietu par kamerām kā dabūt atalināto pieejo uz to momentu 3NET piedavaja areejo adresi- a peec nepilna gada huju nekaadas arējās.... liidz ko apjeedzu ka kameras var ielikt maakonī- no taa brīža poxxxuj visas arējas IP!!!

Pievienot komentāru

Digitālās foto kamerasDigitālās foto kameras