Latvijas Datorspecu Parodijas. Licenzes... | Notepad.lv

Latvijas Datorspecu Parodijas. Licenzes...

1. macbeton : 7 Oktobris 2017 9:48:37 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Aiz gara laika atradu šito daunisma tēmu.
    Vissmieklīgākais tajā visā ir šis klauns un viņa pamatojums :-D

P.S. Velviens "admins" kurš neko neprot, neko negrib, bet strādā par adminu firmā ar 60 kompjiem. Emeizing blyad.

2. serveris.lv
  3. ruukjis : 7 Oktobris 2017 11:17:34 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

1. azarbaidzz ir dirsējs - MS neslēdzas pie svešiem kompjiem, ja vien tu viņiem par to nemaksā. Tobiš jebkas, ko nevar atrisināt sarunā, maksā naudu. Vēl vairāk, MS NEKAD tev nedos jaunu atslēgu, viņi var (ja ļoti grib) white-listot kaut kādu atslēgu, bet jaunu toč nedos.
    2. Google skills: non-existent

4. macbeton : 7 Oktobris 2017 11:30:24 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Pašsaprotamu lietu atreferēšanas diena? :-D
    Zāle ir zaļa, man logā tūlīt spīdēs saule, telefona akumulators ir jālādē un tuvējā veikalā ir viskijs pa 10€.

5. theluckymike : 7 Oktobris 2017 13:12:57 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Latvijas "it" portālu paradums - naher ssl, lieka bremze..

6. macbeton : 7 Oktobris 2017 13:54:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

offtopic.
    Varbūt ne ātruma dēļ bet sertifikātu jebļas dēļ neliek. Un nafig vajag? Kaukādas naudas/paroles iesaistītas? Nevajag visur paranoiski bāzt https un mēģināt izlikties svarīgam.

7. theluckymike : 7 Oktobris 2017 14:45:37 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

tavs topiks pats par sevi ir offtopic. Apnika apsmiet cilvēkus šeit, tagad jāmeklē visur apkārt?

Un atbildei: nauda nē, paroles jā. Uzlikt sertifikātu nav jebļa. Maksās tas 40$ gadā vienai kastei ja negribi ar self signed skaidroties. Https nav izlikšanās būt svarīgam, bet minimāla prasība 21gs IT pasaulē.

p.s. beton un sweec, jūs vēl sēžat @ irc or smth?

8. ruukjis : 7 Oktobris 2017 16:23:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Visur citur betons ir izbanots un viņa klonus (kāds pārsteigums) ļoti fiksi identificē un arī izmet. Man liekas notepads ir vienīgā vieta, kur ar viņu auklējas.

Kas attiecas par sertifikātiem: tos var arī bez maksas dabūt, piemēram, no LetsEncrypt.

9. MeistarsUnVergs : 7 Oktobris 2017 17:33:58 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

SSL sertifikātus kā jau viens pasteidzās var dabūt bez maksas.

Nē, nelieto HTTPS dēļ tā lai izskatītos svarīgi. Lieto dēļ elementāras drošības. Jo es labprāt pasnifotu trafiku kaut kur pa vidu starp betona midzeni un notepad.lv lai pārķērtu viņa paroli plaintekstā un izdzēstu viņam kontu katru reizi, kad pēc 10eur lētā viskija izdzeršanas viņš nāk šeit izkārnīties.

10. E-500 : 8 Oktobris 2017 15:51:51 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Man pārlūks rāda sarkanu lapu un bļauj, ka eoz.lv tiek uzskatīta par bīstamu krāpnieku lapu.

11. MeistarsUnVergs : 8 Oktobris 2017 20:29:49 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Atslēdz phising protection. Tas mēsls vismaz Firefox izmanto Googles servisu, un kačājot blacklisti tiek uzstaadiits cookie, kas veelaak tiek izmantots lietotaaja izsekoshanai visur, kur kaadai lapai ir kaads no Google sevisiem (analytics, custom search, G+, utt.)

12. theluckymike : 9 Oktobris 2017 12:24:25 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

atslēdzot phising un neredzot brīdinājumus neuzlabo drošību un nemaina eoz.lv (un citu) sūdainību.

13. MeistarsUnVergs : 9 Oktobris 2017 18:50:08 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Es spēju daudz ātrāk un precīzāk saprast kas ir scams un kas nav. Mans privātums ir svarīgāks par kat kādu aizsardzību, kuru vietā labāk lietot paša smadzenes.

14. macbeton : 9 Oktobris 2017 13:35:20 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

EOZā tēma dzēsta, bet lai vēsture neaizmirst https://files.fm/u/cgrcwdwz

15. bigdormouse : 9 Oktobris 2017 22:50:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

"MS neslēdzas pie svešiem kompjiem, ja vien tu viņiem par to nemaksā"
    nu, nu ..... ja desmitniekā jau ir iebūvēta ms pieslēguma fīča da jebkad, it kā lai kaut ko sev patestētu, tad kāpēc gan lai nepieslēgtos

16. macbeton : 9 Oktobris 2017 23:08:28 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Tu no Paj0lciema?

17. ruukjis : 10 Oktobris 2017 8:19:50 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Es tev pateiktu: "Izmazgā man kabinetu, lūk slota, lūk lupata, lūk spainis ar ūdeni!" Vai tu to darītu?

18. bigdormouse : 10 Oktobris 2017 11:24:01 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

"One of the newest changes allows Microsoft to “conduct experiments” with the settings on your PC."
    http://www.makeuseof.com/tag/disable-microsofts-settings-experiments-windows-10/

19. ruukjis : 10 Oktobris 2017 11:37:48 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Un? Ko tu ar to gribēji pateikt? Ka neproti lasīt manus komentārus vai, ka neproti lasīt pats sevis salinkotos rakstus? Vai ka neproti vispār lasīt?

20. cesedy : 10 Oktobris 2017 21:04:15 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Tā diena ir pienākusi.

Pievienot komentāru

Digitālās foto kamerasDigitālās foto kameras