Pubertāte as is | Notepad.lv

Pubertāte as is

1. Jānis Paeglis : 18 Aprīlis 2017 20:58:35 Atbildēt

[img]https://ibb.co/kxkTgQ[/img]

Paldies, protams, bet tas nāca tieši laikā.

2. viesic : 20 Aprīlis 2017 11:26:48 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Andris CV un motivācijas vēstuli iesūtījis?

3. macbeton : 21 Aprīlis 2017 18:55:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nu jā, nevarēju atrast draugiem.lv mājaslapā sysadmina vakanci.
    Šonedēļ ir kāds sludinājums redzēts?

4. MeistarsUnVergs : 20 Aprīlis 2017 13:00:18 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Izlabo tagus lai šajā līkajā lapā parādītos attēls. Es 3 dienas neredzēju šo pērli, jo bija slinkums copypastēt linku no teksta.

43 F462 E1 A80587766 B57894 B65 D2 C1 F48 EBE9 E1564 EE7 BFF8 D pimgpsh fullsize distr

5. macbeton : 6 Maijs 2017 11:00:01 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Viš takš neprot neko izlabot. Viš strādā pa***ā.
    Un pēcplānā Apple...
    :-D

6. Black : 20 Aprīlis 2017 13:51:04 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Rezumējums:
    Tātad, kāds kantoris atkal ir nolažojis ar drošību, biedrs Betons ir ticis tam klāt un atstājis savas domas par šo situāciju.

Pareizi? Jeb tas kāds Lieldienu apsveikums?

7. 3Dklucis : 20 Aprīlis 2017 14:51:04 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Betons atkal sasūkājies liedienzāķa vafeles.....

8. macbeton : 20 Aprīlis 2017 16:45:05 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

0,7 Jameson sagaidu Dzērves ielā 23 - 18.

9. MeistarsUnVergs : 20 Aprīlis 2017 19:29:05 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Ja tas nav e-mails, tad iespējams ka Betons pieslēdzies lokālajam tīklam un tīkla printerim iedevis izprintēt šo tekstu. Redzu ka ja ir debīls, tad uz mūžu, pat parakstu savu uzlicis, neskatoties uz to, ka par šādiem gājieniem var dabūt tiesas spriedumu.

10. Jānis Paeglis : 20 Aprīlis 2017 21:10:41 Atbildēt

Pag, tulīt paprasīšu "daunelēm" personāldaļā vai pietiks ar 1x 0,7 Jameson.

11. macbeton : 21 Aprīlis 2017 1:21:49 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Jūs tur visi tai kantorī tādi pa***?

12. usins : 20 Aprīlis 2017 21:18:08 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nu, skarbi pateikts, bet ir jādomā par cilvēka piemērotību amatam, kurš atbild par IT Jūsu kantorī.

13. 3Dklucis : 20 Aprīlis 2017 22:05:58 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Ja kantoris ir taisnīgas algas maksātājs tad jā -,ja apisss ka lielakā daļa LV uzņēmēji tad tādiem tikai un vienīgi ar dauņiem sadzīvot.......

14. macbeton : 21 Aprīlis 2017 2:37:08 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Tu varētu iet par kaukādu Saeimas preses sekretāru.
    Tik maigi nodefinēji 1kārši rupju debīlismu - routera paroli plaintextā, nošārētu internetā.

15. MeistarsUnVergs : 20 Aprīlis 2017 23:39:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nav iespējams izveidot absolūti drošu un tanī pašā laikā funcionālu sistēmu, kuru lieto vairāk kā viens lietotājs. Ar to esmu saskāries, kad mājās darbiniecei vajag pieeju kopīgam e-pastam, bet tanī pat laikā dators tiek dots 12 sīcim dzenāt cstrike un likt visu pēc kārtas.

Lai gan ko nu daudz. Betons tāpat izmanto vismaz 17 gadus zināmas konfigurācijas kļūdas, un rezultātā skaitās "kruts hakeris". Ja dzērājiņš nav spējīgs apgūt neko jaunāku par WindowsXP, tad šaubos ka būs apguvis ko jaunāku par 2003. gadā aizlāpītajiem caurumiem.

16. ruukjis : 21 Aprīlis 2017 9:38:01 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Tu neesi labāks - psihenā Jūs abus var likt pretējās palātās. Viens psihiski nesatbils varmāka, otrs ar izteiktu paranoju.

Jums īstenība vajadzētu mesties uz vienu roku, nodibināt kantori "Vergojošais betons" vai "Betona vergs". Viens meklē caurumus, iebiedē cilvēkus, otrs nāk kā bruņinieks zelta zirgā un "glābj" kantori no "varmākas". Lai gan... man liekas Jums abiem piestāvētu: "Zvani 900XXXXX, Tu būsi mans Betons, tev nav izvēles!"

17. MeistarsUnVergs : 21 Aprīlis 2017 14:07:57 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Kad kādā sistēmā ielauzīsies Betons un iekakās savu pantiņu par daunīšiem, tad taisnība būs mums abiem. Man, ka sistēmu vajadzēja pamatīgāk nodrošīnāy un ieviest papildus drošības pasākumus, lai nekas tāds nebūtu iespējams. Un betonam, ka admins lohs ka tādu iespēju neparedzēja un ka lietotājs ir debīla kuce.

18. zilzil : 22 Aprīlis 2017 1:57:59 Atbildēt

Nepārprotami jāpiekrīt Rukijam .MeistarsUnVergs ir izravies vienā līmenī ar betonu.Ja betons jau no skolas laikiem tāds ir bijis ,tad MeistarsUnVergs uz to ir gājis mērķtiecigi.Ko nozīmē vien teiciens"Man, ka sistēmu vajadzēja pamatīgāk nodrošīnāy un ieviest papildus drošības pasākumus, lai nekas tāds nebūtu iespējams".Lielība augstākajā pakāpē .Sevišķi man patīk " lai nekas tāds nebūtu iespējams".Tu vispār zini kaut ko lai nekas tāds nebūtu iespējams.

19. MeistarsUnVergs : 22 Aprīlis 2017 2:51:44 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Manā personīgajā lokālajā tīklā betonveidīgie netiks, lai caur tīkla printeri drukātu savu sāpi par neizdevušos dzīvi. Jā, es zinu pietiekami, lai varētu izteikt šādu apgalvojumu.

Konkrēto variantu es piekopu pirms gadiem 12. Ar laptopu slēdzos klāt vāji aizsargātiem LAN un printēju simtiem pilnīgi melnas lapas, Hello.jpg vai pat visu gap.zip saturu. Ja betončiks vēl ar tādām muļķībām nodarbojas un nav progresējis, tad jāatzīst ka viņš profesionālajā ziņā ir iestrēdzis WinXP laikos, bet attīstības līmenī - pusaudža gados.

20. macbeton : 6 Maijs 2017 10:55:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Es nezinu ko tu "piekopi", bet šeit nebija nekāda hello.jpg
    Es neesmu iestrēdzis nekādos laikos, es 1kārši protu atšķirt sūdu no daudzmaz lietojama OS/progas.
    Un par profesionālo, tu man varētu knapi padot instrumentus.

Tevi iemest kaut nelielā rūpnīcā, un uzdot atrast vainu kādam gļukam, tu jau plānotu otmazku.

Teu iedo kaukādu kompi uz remontu, tu jau stāsti ka jāmet ārā jo novecojis. Jo tu 1kārš neprot sataisīt.

Ko tu darītu ja teu iedotu Renault Megane ar gļukainu degvielas sūkni, ar kuru tu aizbrauktu nekurienes vidū, un tad vairs nevarētu pielaist? Meganei ir āķis...

21. MeistarsUnVergs : 6 Maijs 2017 11:50:10 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Esi čalīt iestrēdzis, esi! WinXP nekad nav bijis labs. Pentium3 laikos, kad viņš iznāca 2001. gadā tas bija sūdīgākais Windows kāds jebkad bijis. Neērts, bremzējošs, nesavietojams, jo bāzēts uz NT nevis 9x. Windows XP ir lietojams tikai uz Pentium4 datoriem. Uz būtiski jaunākiem viņš vairs nav labs dēļ nespējas optimāli izmantot resursus.

Par profesionālo nerunāsim! Tu nepazīsti mani un nezini kā es strādāju. Toties tavi "meistardarbi" gan ir redzēti!

Ražotnēs esmu bijis, ar industriālajiem datoriem esmu saskāries. Varu sataisīt jebkuru datoru, ir novecojis vai nav. No 80386 līdz pat Kaby Lake. Nepiesien man lamermeistaru grēkus!

Ar Megani nebraukāju. Manai automašīnai ir mehāniskais degvielas sūknis.

22. msh : 8 Maijs 2017 22:59:20 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Teksts par winxp bremzīgumu uz P3 ož pēc roku leņķa problēmām. Protams, WinXP tā izlaišanas laikos uz axp griezās fantastiski, bet uz vecākiem pročiem arī gāja tīri normāli; čoms uz 433 mhz celkas ar 256 MB ram un winxp aizrāvās ar visādu spēļu spēlēšanu [re ka arī ar savietojamību nebija problēmas], priekš tā vājā CPU šis spēlēja neadekvāti krutas spēles - vice city, UGD2 utt.

23. msh : 28 Aprīlis 2017 23:29:11 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Izlasot to tekstu, vienīgais kas ienāca prātā - labi ka betons nevairojas un arī nevairosies...

24. macbeton : 29 Aprīlis 2017 8:49:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Jā, jo tas būtu bieds visiem parazītiskajiem ***ērniem.
    Skabarga dirsā. Kārklu maiksts pa p***i, krūmos mīžot. 6. kanāls bezvadniekā. Pēdējā tualetes papīra loksne. Dīzelis moskviča bākā. Stulbenis Nīcā.

25. msh : 29 Aprīlis 2017 11:43:54 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Par to biedu piekritīšu - kuram tad patīk skatīties kā kāds dzērājs vārtās kaut kur, sevišķi vēl ziemā, kad līdzcilvēka pienākums liek kaut ko darīt, jo tomēr tur vārtās cilvēkveidīga būtne...

26. macbeton : 29 Aprīlis 2017 9:04:09 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nu tagadās jau laikam var arī plašāk, gan jau ka būs salabojuši.
    Tātad, draugiem.lv admini ir lohi un sūdapauri. Izmetņi un ***ņi.
    https://files.fm/u/vhaggspq šeit ir pierādijums tai kroplībai.
    Ivars Buševics ir lohs un ***ērns, kurš savu junkshot nopostēs internetā.
    Tādam sūdapaurim nedrīkst uzticēt pat guest SSID bezvadu paroli! Tādam pa*** nedrīkst uzticēt pat pastkastes atslēgu, uz kuru nāk tikai reklāmas un rēķini! Tādu pa*** uz veikalu nedrīkst laist, jo atnesīs Aldari, bezalkoholisko.

27. ruukjis : 29 Aprīlis 2017 9:37:57 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Niiiice. Es ļoti ceru, ka Buševics netiks "industriālo tehnoloģiju R&D projekta vadītāja amatā". Es nezinu kā Betons tika pie šīs info, bet cilvēkam ar Ciskas sertifikātu jau nu vajadzētu prast pasargāt sevi un savu tīklu no Betonveidīgiem.

28. macbeton : 30 Aprīlis 2017 13:02:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Are you googling mad?
    Tam pa*** tiešām ir Cisco setifikāc?
    Ou-Em-Džī. :-D
    OpenWRT_4ewa!

29. macbeton : 30 Aprīlis 2017 15:04:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nēnu paturpinam šo tēzi. Draugiem.lv ir pa*** kantoris.
    Tāds neaptēstu perdeļu kantoris.

30. MeistarsUnVergs : 1 Maijs 2017 8:31:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Lieliski, šitik labi sen nebiju smējies!

31. macbeton : 6 Maijs 2017 10:44:52 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nu tātad es esu noderīgs!
    A ko ta tu ļerksti visu laiku, ka es nekam nederu? Re ka noderu gan! :-D

Pievienot komentāru

Digitālās foto kamerasDigitālās foto kameras