The rant cunttinues. | Notepad.lv


The rant cunttinues.


   
 1. macbeton : 16 Aprīlis 2017 19:03:30 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Šodien, čāpoju uz mājām no 177 apmācībām, Ādu iela, pie Jaunā tilta, kaukāda debīla cūka ar to mazo mugursomas Mersedesu nespēj uzsākt braukt no krustojuma. Slīpums aptuveni 2 grādi!
  Blyaģ, nu turpat pie policijas pārvaldes! Dzīves ironija?
  Kā var tādai kroplai daunei būt autovadītāja apliecība? Varbūt izsniedzat tādai arī ieroču nēsātāja apliecību?!
  Aizvakar tā avārija https://youtu.be/qZd8cJL0PJk
  Nu kā tādam kroplam sūdurīnpaurim var būt autovadītāja apliecība? Kāda tad jēga no tiem visiem eksāmeniem un medicīniskajām pisdirstziņām?
  Autobusu parka kroplis, kas uzbrauca pamuļķim uz Raiņa un Kroņu krustojuma, akls vada autobusu, bet pēc papīriem viss ir kārtībā.

 2. 3Dklucis : 16 Aprīlis 2017 19:24:46 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tur ritenbraucējs takā pauts nesās pāri...tas jau gandrīz uz pārejas a tas ar ričuk ka traks mina un tuliņ mauc pāri tam saanos iekš...parast jau riteņbraucējam ja grib ripot paari zebrai ir leenam japieripin un jaliek saprast ka šis taisās pāri,nevis ka mauca par trotuaaru ta asi pagriež uz zebru kad autiņs gandrīz uz tās...!!!

 3. MeistarsUnVergs : 16 Aprīlis 2017 20:40:15 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Un kā pašam betončikam ar psihekspertīzes slēdzienu? Gadījumā krimināllieta nav izbeigta nepieskaitāmības dēļ? Pirms citu acīs meklē skabargas, izvelc laukā baļķi no savas pakaļas!

  Defeisot mājaslapu nav nekāds noziegums. Noziegums ir betona stulbums. Kur Tor? Kādēļ neslēpi identitāti? Vairs nav 1995. gads, kad varēji defeisot lapu un pēc tam piedāvāt viņu pats sataisīt un uzturēt. Tevi par daunismu un pļūtīšanu vajadzēja ielikt cietumā!


  _________________
  Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

 4. KoЯn : 16 Aprīlis 2017 21:37:48 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  moš atpisies?

 5. uldics : 19 Aprīlis 2017 4:55:43 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pag', man popkorns vēl ir.

 6. ruukjis : 21 Aprīlis 2017 9:17:51 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Spriežot pēc visa Betonam tiesību nav... un labi vien ir, ka nav - kaut kāda taisnība tomēr pasaulē pastāv:

  Citēt:
  ‌202. Velosipēdu vadītājiem jābrauc ar ātrumu, kas neapdraud ceļu satiksmes drošību. Velosipēdu vadītājiem atļauts šķērsot brauktuvi pa ietves vai nomales iedomāto turpinājumu, kā arī, netraucējot gājējus, – pa gājēju pārejām. Pirms brauktuves šķērsošanas velosipēdu vadītājiem laikus jāsamazina braukšanas ātrums un, ja tas nepieciešams ceļu satiksmes drošībai, jāaptur velosipēds.


  Kaut ko vēl varētu diskutēt, ja šoferis būtu notriecis velosipēdistu, bet šajā gadījumā mudaks uz veļuka uztesās autiņam virsū.

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras