Bundzinieku skola Rīgā | Notepad.lv


Bundzinieku skola Rīgā


   
 1. LooNeY : 27 Decembris 2016 19:28:12 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Jau kādu laiku vēlos iemācīties spēlēt bungas, ne jau tur baigā pasaules slavenā profesionālā līmenī, bet gribas priekš sevis uzspēlēt, patīk skatīties coverversijas youtubē un ta varētu pats coverot kādas dziesmas prieka pēc u.t.t.... Esmu apņemies 'jaunajā gadā' uzsākt šo plānu...
  Kādu basic komplektu nopirkt varētu mājās... BET vai to vajag uzreiz(450-600€?) Un kur iemācīties un kā to visu sākt? Skatos ir visādi skolu piedāvājumi internetā, visur kur ir 'recenzijas' - super, forši u.t.t. kas neko daudz neizsaka.

  Varbūt kāds zin, kur patiesībā ir normāla skola Rīgā, kur iemācīties bez kosmiskām cenām? Teiksim 40-60eur/mēn, reizi/divas nedēļā nodarbība es domaju, ka būtu ok. (ņemot vērā, ka man nav nekāda muzikālā izglītība.)

 2. m_janis : 27 Decembris 2016 20:32:21 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu ja ir laba ritma izjūta un kaut cik sakarīga muzikālā dzirde - paskaties šī meistara nodarbības un drīz spēlēsi kā viņš. .
  Bet ja nopietni painteresējies te

 3. samurajs : 28 Decembris 2016 9:23:53 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nu mans padoms būs tāds: pirms tērē ievērojamas summas sakarīga bungu komplekta iegādei, painteresējies pie kāda šīs spēles profi, lai tevi novērtē. Nav nemaz tik daudz cilvēku, kas pieklājīgi prastu spēlēt šo instrumentu. Arī es jaunībā, kad muzicēšana jaunatnei nāca modē, esmu mēģinājis pie pasniedzēja mācīties bungu spēli, bet diemžēl nekas labs nesanāca - tā arī paliku beigās pie basa un vokāla

  Vajag ne vienkārši ritma izjūtu, bet arī lielisku kustību koordināciju: bungu pamatritmu jāspēlē tīri automātiski, kā robotam. Jā sāksi domāt līdz katrai kustībai, tad ritms sāks šūpoties.
  Ja pietiek ar uzspēlēšanu lauku traktoristu zaļumballē pēc pusnakts - to tad gan laikam var katrs


  _________________

 4. tasesmuemils : 28 Decembris 2016 13:14:36 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Ritmam jābūt iekšā, citādi diezgan grūti kaut ko panākt. Bračka pašā sākumā nopirka vālītes un uzlika metronomu zem mīļām dziesmām, dauzījā pa taburetēm. Ieteiktu tev ar ko tamlīdzīgu mēģināt lai saprastu vai sipār tas ir priekš tevis.

 5. 3Dklucis : 1 Janvāris 2017 2:10:03 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tad tev jāiet Harvardā HardBass kursos!

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras