Deepin Linux un kā līdz tam nonācu. | Notepad.lv


Deepin Linux un kā līdz tam nonācu.


   
 1. zi007 : 10 Decembris 2016 3:05:02 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Kā redzams Distrowatch, manis iepriekš aprakstītais Solus linux lēni bet reitingos kāpj. Ja vēl nesen bija 22. vietā, tad tagad jau 16. vietā un prognozēju, ka pusgada laikā tas Linux būs top 10! Man reāli patīk, kā tas strādā, kaut brīžiem ir šis tas, kas nomāc. Kaut vai tas, ka tā ir slēgta sistēma un kādas programmas tur var parādīties tikai tad, ja to akceptē Solus linux izveidotāji. Plus, ja kaut kas kaut mazliet, bet gļuko(baterijas indikators nerāda uzskatāmi korektu baterijas līmeni + vēl šādi tādi sīkumi ar grafisko vidi un programmām kā tās darbojas sīkrīkos... Solus Linux popularitāte pieaug, jo Badgie grafiskā vide ir pieejama arī uz Ubuntu, kur tai ir lielākas problēmas nekā Solus linux. Pirms dažām dienām izlasīju, ka ar Ubuntu atzariem var sākties problēmas, jo Ubuntu radītājs ir nemierā ar to, kā Ubuntu paveidu(Forks) radītāji uzvedās.
  Rezultātā nopietni sāku skatīties uz alternatīvām, kuras nebūtu saistītas ar Ubuntu, bet tajā pat laikā strādātu tā, ka sirds priecātos ne tikai par atsevišķām funkcijām, bet arī par vizuālo risinājumu.
  Šajā sakarā ilgu laiku ignorēju Deepin Linux , jo ne tikai ekrānšāviņš bija tāds aizdomīgs, bet mani vairāk uztrauca rakstītais "Based on: Debian (Unstable)". Bet iegāju Youtube un paskatījos cilvēks to tā slavēja, ka izlēmu uzlikt. Pirmais iespaids ir ļoti pozitīvs. Variety, Skype arī strādā korektāk nekā iekš Solus linux.
  Lejupielādējam no šejienes.


  _________________
  ....

 2. serveris.lv
 3. viesic : 13 Decembris 2016 14:31:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Izskatās, ka daudzmaz saprašana par nix Tev jau ir, ieteiktu tad pamēģināt arch linux.

 4. zi007 : 14 Decembris 2016 14:50:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pamēģināju uzinstalēt klasisko Arch linux, bet kaut kas nesanāca... Iepriekš biju instalējis kādu citu linuxu no Arch grupas. Toreiz pirmais iespaids bija tāds, ka linux ir pārāk jēls, ja pat normālus fontus nevar uzlikt... Šobrīd, kad ir iespējas izvēlēties, tad izvēlos likt tādu linuxu, kurš jau ir maksimāli ērts "no kastītes". Ubuntu savulaik iezīmēja ceļu, kuru būtu visiem jāiet. Par to viņiem liels paldies. Linux Mint turpina viņu domu tālāk. Pievienojās pat Fuduntu, kurš, diemžēl, ļoti ātri arī nomira. Tagad ir liels prieks, ka Solus linux ir labi sācis. Bet no alternatīvām reāli paliek tikai Debian un Ubuntu grupas distributīvi. Debian pat sanāca atrast netinstal failu ar jau uzinstalētiem wifi draiveriem. Patīkami ir pārsteidzis arī Zorin Linux, kurš sajūtu līmenī arī ir kļuvis ļoti ērts un patīkams. Ja runājam par Fedora linux un tā paveidiem, itkā ļoti stabils, bet nav pārāk draudzīgs. Ar Suse līdzīgs stāsts.


  _________________
  ....

 5. shady : 15 Decembris 2016 23:43:41 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nesaprotu, ko tu ņemies ar tām mazajām distrām... Kāda jēga sev čakarēt laiku?
  Ņem to pašu Debian un čainī viņu pēc sirds patikas, ar kādām tik grafiskām vidēm vien vēlies....


  _________________
  Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

 6. WerNeo : 15 Marts 2017 19:19:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  shady... Ja visi klausītu Tavu šo ieteikumu kaut kad agrāk, tāds Debian arī nebūtu.

  Ir teiciens. Nav kauns kaut ko nezināt. Ir jābūt kaunam negribēt uzzināt.

 7. x0 : 7 Novembris 2017 16:36:14 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pats lietoju Linux Lite,erts zem vm ir wind un citi varianti

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras