Palīdziet atrast slepeno kameru . | Notepad.lv

Mājas lapu izstrāde

Palīdziet atrast slepeno kameru .

1. web33 : 8 Decembris 2016 20:36:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Sveiki ir nepieciešamība priekš slepenās kameras ar funkciju kas nofotografēt piespiežot zvana pogu .
    Aliexpres viņas ir pilns ,bet tur visādas spīdīgas un uzkrītošas tas neder .

Principā vecā krievu zvana poga savienota ar kameru , kas var būt actiņā vai atsevišķi, bez vadiem maziņa kuru es varēšu noslēpt durvju stenderī aiz celtniecības putām. Galvenais lai nav nekas spīdīgs un gaumīgs un ar vadiem .

2. MeistarsUnVergs : 9 Decembris 2016 16:53:15 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Izjauc korpusu kādai no viņām un izmanto tikai pašu kameru.

3. cesedy : 9 Decembris 2016 23:50:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Tik pat labi var izjaukt korpusu, atvienot gaismas avotu un salikt atpakaļ.

4. 3Dklucis : 1 Janvāris 2017 11:11:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Nekas nav jajauc https://ru.aliexpress.com/item/2016-Hot-Sale-Quality-Goods-HD-1080P-x-720P-Digital-Mini-Camera-Cam-SQ8-Sport-DV/32597475076.html?spm=2114.30010708.0.0.vW3CwR Šis kameras infro nav pamanām cilvēku acīm...
    Te pamacība kā ar šo brīnumu rīkoties https://www.youtube.com/watch?v=phe8UjLnHI8 Un lai nebūtu pārsteidzīgi pārmetumi noskatāmies video līdz galam..AAA un daudzmaz jaapjēdz krivuvaloda........jo tā drīz mums visiem noderēs....
    Es tik nesaprotu vienu-kāda šeit var būt runa par Full HD

5. 3Dklucis : 1 Janvāris 2017 11:38:27 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

Tu jau te rijamo zondi piedavā,piedava to kadam ginekalogam......lai nav gar to siļķi daudz jagramšķās !

Pievienot komentāru

Digitālās foto kamerasDigitālās foto kameras