atlaizam saeimu? | Notepad.lv


atlaizam saeimu?


   
 1. albertino : 28 Novembris 2016 21:54:54 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  nu taa saakta parakstu vaksana par saeimas atlaisan... kaa vertejam parakstisiet? to var izdarit caur internet tiem kam ir internetbanka- atlaist saeimu

 2. Tehaki : 28 Novembris 2016 22:30:35 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Saemas atlaišana manā skatījumā ir tas pats, kas uzsist ar dakšām pa sūdu čupu - mušas paceļās, bet pēc brītiņa nosēžas atpakaļ un rij sūdus tālāk un tu tur ar savām dakšām viņām bijis, nebijis.

 3. 3Dklucis : 28 Novembris 2016 23:49:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Bet ja sudu čupā iemet paris stieņus ar loti plasu izkliedešanas speku ķimīju -sudau čupas pazūd protams musas viena daļa apsprāgušas otra dailai tai viet nav ko darīt-emigre....
  Jaspridzin un vis kada atlaišana

 4. ruukjis : 29 Novembris 2016 11:17:53 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Kārtējo reizi pierādi, ka esi pilnīgs idiots - nesūda nesaprati no Tehaki metaforas...

 5. MeistarsUnVergs : 29 Novembris 2016 1:07:37 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Paraksītos par Ulmaņa reanimēšanu un atjaunošanu prezidenta amatā. Saeimas ir bijušas cik daudz, bet labāk nav palicis nemaz. Latvijā savu Maidanu, Revolūciju un nacionālsociālistisku Diktatūru!


  _________________
  Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

 6. E-500 : 3 Decembris 2016 18:16:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pie diktatūrām cilvēki dzīvo sliktāk kā demokrātijās. Jo autoritāriem vadītājiem pirmām kārtam ir jāparūpējas par savu varas vertikāli un varas saglabāšanu - parasto ļautiņu intereses var lielā mērā ignorēt.

  Parlamentārās demokrātijās vara ir vairāk izkliedēta un galvenais nomaināma kā rezultātā labumu gūst vairāk pilsoņu. Protams, ir arī savas problēmas, bet vēlētāji vismaz ar brīvu mediju palīdzību var sodīt politiķus nākamajās vēlēšanās.

  Kas attiecās uz Ulmani, tad tajā laikā vairumā Eiropas valstu bija autoritāri režīmi, tas tāds tā laikmeta atavisms, kas mūsdienās nav piemērots. Nostaļģija saprotama, bet nav racionāli piemērojama mūsdienām.

 7. Aldis : 29 Novembris 2016 10:51:25 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tas neko nedos... Kaut vai Rižā Abolainā ja tiks izbalsota, tā pat iekāps pa Windows backdoor-u atpakaļ..


  _________________
  Oh My God = OMG
  Ak Mans Dievs = AMD

 8. E-500 : 3 Decembris 2016 18:33:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Smejies vai raudi, bet Āboltiņa vēlēšanu biļetenos saņēma vairāk plusus nekā mīnusus. Tas protams netraucēja pārējiem saņemt vairāk un atstāt šo aiz strīpas.

 9. iKey : 29 Novembris 2016 11:46:36 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  neko nemainīs. Voldža jau jamos bija patrenkājis - suņi rej bet karavāna iet uz priekšu


  _________________
  Reset poga domāta tam, lai parādītu datoram, kurš te ir galvenais.

  Jolla Sailfish

 10. flasherr : 29 Novembris 2016 12:23:17 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Šī ir reize, ka pareizrakstībai ir nozīme. Vismaz virsrakstā noteikti


  _________________
  visicelojumi.lv - Tūraģentūru piedāvājumi, kartes, informācija

 11. samurajs : 29 Novembris 2016 12:46:08 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tieši tā - šobrīd var tikai atlaizīt . Jāpaiet paaudzēm, līdz izaugs godīgi cilvēki. Šito postpadomju, ar čekistiem atšķaidīto fruktu kompāniju interesē tikai pašu labums. Izmetīs rudo bestiju - vietā nāks citi tādi paši. Vienreiz jau to piedzīvojām - kālab lai šoreiz būtu savādāk?


  _________________

 12. LooNeY : 29 Novembris 2016 23:59:00 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Bezjēdzīgi! Iztērēt jau tā valsts neesošo budžetu prastai 'valsts iestāžu rotācijai.'

  ''atlaidīs'' ievēlēs tos pašus tik citos krēslos atpakaļ un ķip būs labāk?.... Ja būtu kā visiem mirstīgajiem - ka ja atlaiž no darba vietas, ta meklē citu darba vietu jo nu NEŅEMS tevi atpakaļ, tad jā, bet ne LR Saeimas gadījumā!

  Iesaku ar sūdainiem mietiem iet dumpī un padzīt tos vecos mahinatoru m.slus kuriem sen pensijā jāiet, lai vietā jaunie nāk un reāli ko dara! UN TIKAI TAD kas mainīsies!
  Bet diemžēl šī tauta ir tik izskalota un gļēva, ka pakaļu neviens neceļ... tik gudri d.rš pa portālu komentāriem no mīkstā komfortablā mājas dīvāna cik sliktā valstī dzīvojam un cik slikti ir deputāti...

 13. albertino : 2 Decembris 2016 22:14:26 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  ko tik svaki balso?

 14. Aldis : 2 Decembris 2016 23:26:57 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Neviens negrib laizīt.


  _________________
  Oh My God = OMG
  Ak Mans Dievs = AMD

 15. darklight : 2 Decembris 2016 23:46:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Pareizi ļaudis te spriež: atlaidīs saeimu un tad iebalsos to pašu atpakaļ :-/ Nav jau pašlaik nevienas alternatīvas - tikai Nils vai Kaimiņš!


  _________________
  Tas ir paraksts!

 16. 3Dklucis : 2 Decembris 2016 23:48:13 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Kas vainas kaimiņam,jadod iespēja arīvinam pazagt?!
  Un kalab Trampu neieredz...laiks radīs vai jegas satraukties....A vispar par ko satraukties ,man personīgi pajāt kas mus čakarē krievs vai amerikāns -kautgan sen jau tas tā ir!

 17. Mr.Death : 3 Decembris 2016 10:44:59 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  atlaist saeimu nav risinaajums. ir jaaieviesj likums, kas ierobezjo partiju prieksjveeleesjanu izdevumus liidz 100 000 EUR apmeeram, un nopietna kriminaalatbildiiba partijas prieksjseedeetaajam (no 5-7 gadiem ruutainaas saules zemee) , gadiijumaa, ja kaada no partijaam paarsniedz 25% no sjii izdevumu slieksnja. probleema ir tur, ka partijas, kuraam nav megafinanseejuma (miljonaaru aizmugures), netiek vispaar pie teiksjanas, jo atnaak, piemeeram, sudraba ar vienotiibu, uztaisa buldozertipa reklaamas kampanju, un noslauka visus "konkurentus" - vienkaarsji panjemot uz masu. rezultaats visai logjisks - pie varas tiek tas, kuram ir vairaak naudas.

  p.s. par kaiminju runaajot - neliels papildinaajums - tiem, kam ir bez maksas, vai par mazam izmaksam pieejami masu sazinjas lidzeklji politiskas reklamas sludinasjanai, vajag uzlikt pantu, kas nosaka, ka ari sjada reklamas rikosjana ir jaliek partijas izdevumos, pec ieprieksj noteikta apreekjina.


  _________________
  https://www.youtube.com/watch?v=ub1yePgOZ7Q

 18. dexsters : 3 Decembris 2016 16:22:33 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Nav jātlaiž Saeima un arī paaudzes nav jāgaida,viss kas ir jādara ir normāli jāstreiko kā tas notiek vecajā Eiropā.Neredzu nekāda pamata iet uz darbu ja uz rokas nesanāk vismaz 1000Eur par 8darba stundām.Ja visi darītu tāpat kā es tad lietas sakārtotos ātrā tempā jo kolīdz šamie sāktu zaudēt naudu uzreiz paliktu pozitīvi domājoši.
  Konkrēts piemērs-piena cenas jau ceļās mēnešus četrus un nu jau cena drīz būs dubultojusies bet strādnieki kā saņēma 2,3Eur stundā tā arī tagad tikpat arī saņem un ja nesāks streikot tad piens varēs maksāt arī 50centīmu nekas nemainīsies.
  Otra grupa kurai noteikti neklātos iet uz darbu ir lielveikalu darbinieki.

 19. Nelabojams : 3 Decembris 2016 16:24:27 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Vari atlaizīt vesels. Tas neko nemainīs. Kamēr
  1) saglabāsies līdzšinējā vēlēšanu sistēma,
  2) nebūs aizlieguma vēlēšanās kandidēt atlaistajiem deputātiem,
  3) partiju finansējums tikai no valsts budžeta, bet no malas atļautais finansējums 0,0,
  tikam nekas namainīsies. Te noteikti panesīsies protests par finansēšanu no budžeta, bet, ziniet - līdzšinējā "finansēšanas" kārtība mums izmaksā nesalīdzināmi dārgāk!

  Interesanti, viendien pa LR1 "Krustpunktā" kaukāds žurnālists runāja nar kaukādu politologu. Jamais stāsta "tautai par mierinājumu", ka partiju sistēma piedzīvo krīzi ne tikai pie mums, bet visā Eiropā un tai uzticas ļoti maz cilvēku. Uz žurnālista jautājumu, bet ja jau tāda krīze, vai nevajadzētu visu to sistēmu mainīt, god. politologs burtiski iespiedzās - nē, nē, partijas vajag, partijas labas, partijas labosies!
  Tad man ienāca prātā tā vecā paruna par jāšanu uz beigta zirga...


  _________________
  Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

 20. russo : 3 Decembris 2016 20:06:10 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Vispār viss šeit rakstītais ir pus-bezjēdzīgi.
  Manā ieskatā problēma nav tajos 100 liekēžos. Viņi arī ir vajadzīgi, varbūt ne 100, bet kādi 60 un protams lai kādi 60% būtu svaigāku asiņu. Bet kopumā problēma nav tur.
  Manā ieskatā problēma ir tur, par ko neviens nerunā, jo tas nevienam nav vajadzīgs. Un visi tur sēž zemāk par zāli un klusāk par ūdeni.
  Un tas ir... bam-ba-ram-bam-bam... Valsts Aparāts! Iestādes, ministrijas, departamanti, nodaļas utt... Tajos pustumšajos gaiteņos klusi klīst plēki cilvēciņi, kuru krēsli ir tik labi iesildīti, ka nekādas pārmaiņas negribās. Katrs tur ir atradis savu veidu, kā papildus piepelnīties. Katrs tur ar nagiem un zobiem aizsargā sava departamenta, iestādes utt intereses, lai tik saglabātu iepriekšējo - prognozējamo kārtību!
  Kamēr to midzeni neviens nesāks purināt, tikmēr šajā valstī nekas nemainīsies.
  Bet midzeņa purināšana ir vienkārši viens liels netīrs darbiņš kurā rokas smērēt negrib neviens deputāts un ministrs jo jau pirms ievēlēšanas viņs katrs domā par to, kā tikt iekšā nākošajās vēlēšanās.
  Saejot matos ar valsts iestāžu darbiniekiem ir pilnīgi skaidrs, ka neviens no deputātiem utt netiks pārvēlēts...
  Jūs domājat, ka tie 100 gudrie katrs sēž un domā likumprojektus? NĒ! Likumprojektus un izmaiņas tajos izgudro un izstrādā pelēkie cilvēciņi iestāžu gaiteņos. Tie 100 aiz sava slinkuma vienkārši balso par to, ko viņiem pasviež deguna galā. Viņi taču uzticās cilvēkiem, kuris gadu desmitiem ir ar šīm lietām strādājuši.
  Jūs maz varat iedomāties, cik liekēžu sēž tajos tumšajos kabinetos!?
  Ziniek ko izdarīja Fords kad iestājās lielā depresija? Viņš neskrēja pie bankām kredītus prasīt, lai gan visi tā domāja. Viņš nokreditēja pats sevi no saviem iekšējiem resursiem. Pārdeva liakās ēkas, zemi, iekārtas un citus liekos aktīvus. Viņš drastiski optimizēja katru rūpnīcu kvadrātmetru, kilovatstundu, cilvēkstundu un pārējo ko varēja. Atlaida cilvēkus. Respektīvi - kļuva maksimāli efektīvs atbilstoši apkārtējiem apstākļiem. Paņemot kredītu viņs efektīvāks nekļūtu jo dzīvotu iepriekšējā labklājības ilūzijā. Bet kredītu atri vien nāktos atdot ar %.
  Tāpat ir ar mūsu valsti. Cilvēki aizbrauc, izmirst, bet mūsu budžets paliek nemainīgs vai pieaug. Un tā vietā, lai optimizētu izdevumus un procesus, cilvēki tiek piespiesti kreditēt šo neefektīvo valsts aparātu nodokļu formātā.
  Es esmu 200% drošs, ka 20% no ierēdņiem ir liekēži. Ieviešot digitālu veidlapu apstrādi, apvienojot dažādas sistēmas, digitializējot dažādu izziņu plūsmu šos 20% ierēdņu varētu droši ielaist tautsaimniecībā, lai nodrošinātu labāku brīvo darbinieku bāzi valstī.
  Bet neviens šajā valsī nevēlas smērēt savas rokas. Izņemot mani. Es reāli gribētu izārdīt visu to midzeni. Man reāli poh*** par tiem 100 pamuļķiem. Bet pārējam midzenim klāt ir jāķeras ar steigu.

 21. serveris.lv
 22. Nelabojams : 4 Decembris 2016 11:35:32 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Es vienu brīdi atrados stipri tuvu tai virtuvei un, pie tam, drīzāk augšā, nekā apakšā. Būtībā pārraudzīju noteikta veida dokumentu tapšanu 2 ministrijās, bet pārskatu dabūju par ļoti daudz ko. Bilde ir - kā kurā ministrijā. Ir ministrijas, kurās tieši "mazie" ierēdņi strādā ļoti apzinīgi, varbūt pat ar pārslodzi, un kvalifikācijas viņiem netrūkst. Un ir ministrijas, kurās valda pilnīgs bardaks, kuras reformēt var vienīgi biedrs Kalašņikovs (piemēram, IZM). Par 20% liekēžiem gan piekrītu, tāds tas procents varētu būt. Galvenās cūcības sākas vidējā ešelonā un - tomēr - tieši 100 gudrās galvas tās lietas noved līdz loģiskam absurdam. Labi izstrādāti likumprojekti Saeimas komisijās un komitejās tiek "fucked up beyond unrecognition", *** līdz nepazīšanai, kā teica klasiķis. Un plenārsēdē tikai piebeidz kritušos, tā teikt, ar žēlastības cirtienu. Arī MK Noteikumi - gadās, ka no konkrētās ministrijas atnāk tīri nekas dokuments, vēl tauta saraksta atzinumus, starpinstitūciju sanāksmē visu saskaņo, bet uz Kabineta sēdi apstiprināšanai aiziet Dieva brīnumi...


  _________________
  Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

 23. dexsters : 5 Decembris 2016 18:51:23 AtbildētProfilsSūtīt vēstuli

  Tiesībsargs šodien 900sekundēs tieši tā arī pateica ka vajag mācīties streikot tā kā to darīja nesen viena lidsabiedrība un vajagot pieprasīt algas ar atpakaķejošu datumu.Butu jau labi saņemt visu sākot no 92 gada bet tas nu tā-joks.Savukārt kaut cik vērā ņemamas aktivitātes Latvijā ir bijušas tikai divas-barikādes un 13 janvāris.Pārējais ieskaitot gulēšanu teltīs ir bezjēdzīgs cirks.

Pievienot komentāruDigitālās foto kamerasDigitālās foto kameras