Lieta sekojoša.. Tika iepirkts jauns TV un videokarte kompim (GeForce GTX 285). Videokartei uzliku pāreju DVI uz HDMI un attiecīgi HDMI vads aiziet uz TV, bet nelaime sākas tajā, ka lai dabūtu arī skaņu caur to pašu HDMI ir nepieciešams videokartei atsevišķi pieslēgt audio (ceru, ka tik tālu neko nejaucu ), bet mātene diemžēl ir veca (GigaByte GA-M55PLUS-S3G) un nepiedāvā tādu audio izeju
Tad nu jautājums - vai pastāv iespēja vienkārši ielikt kautkādu skaņas karti, kurai būtu šāds "štekeris" ko iespraust videokartē vai to var izdarīt tikai no mātenes??
Videokartei te mazākā nozīme. Retajam TV ir cita iespēja, kā jau wuškina pieminētais SPDIF, dabūt skaņu in no kompīša. Ja audio izvadam tāda iespēja nepastāv, pērc attiecīgu skaņas karti vai lieto kādu ārēju skaņas avotu, HI-FI, mājas kinozāli vai jebkuru citu kasti, kas ir spējīga padot audiosignālu uz pāris tumbelēm.
Hmm, ja ir pareizā pāreja, tad var gan izdabūt skaņu caur DVI. Protams, bez skaņas kartes ar attiecīgo ligzdu neiztikt..
Šajā ziņā plusiņš ir Radeon kartiņām, jo tām nekāds atsevišķs vads nav jāliek no skaņas kartes uz videokarti, skaņa caur HDMI smuki aiziet pa tīro! Spriežu pēc tām, ar kurām esmu saskāries.
_________________ I used to remove USB devices safely. Then I took an arrow in the knee.
Gustins : 25 Jūlijs 2011 17:04:47
Wuu : 25 Jūlijs 2011 18:33:55
_________________
aoma : 25 Jūlijs 2011 20:06:55
Wuu : 25 Jūlijs 2011 22:18:42
_________________
Gustins : 25 Jūlijs 2011 21:24:33
Evers : 25 Jūlijs 2011 21:53:30
_________________
I used to remove USB devices safely. Then I took an arrow in the knee.