Tikko valsts prezidents TV paziņoja, ka rosina Saeimas atlaišanu atbilstoši Satversmei. Nākamais etaps - referendums, kurā mums būs jabalso par vai pret Saeimas atlaišanu. Pats interesantākais ir tas, ka Zatlers ne ar ko neriskē, jo viņa prezidentūras termiņš tā kā tā drīz beidzas.
Saeimas atlaišanas iemesli: visas varas koncentrācija šauras cilvēku (oligarhu) grupiņas rokās, naudas aizplūšana uz offšoriem, tautas neuzticība Saeimai (vien 10% uzticas). Un vēl konkrēti Saeimas atteikums, neļaujot veikt kratīšanas deputāta Aināra Šlesera īpašumos.
_________________ 2% cilvēku domā. 3% cilvēku domā, ka domā. Pārējie 95% drīzāk nomirs, nekā sāks domāt.
(Bernards Šovs)
Zatlers ar šo gājienu cenšas iespējams nostiprināt savas politiskās pozīcijas. Un vispār, šaubos vai viņš viens pats savā prāta tā sēdēja un izdomāja, droši vien tika radīts spiediens uz lēmuma pieņemšanu, tā vismaz domāju es.
Valdis izdarīja to, kas prezidentam bija jādara. Tagad tiešām viņu cienu.
Kas tālāk ? Tālāk saksies visgrūtākais un bīstamākais. Ja tauta atkal savēlēs tos pašus baņģugu pakalpiņus, tad šī valsts ir jāklapē ciet un japārdod izsolē.
Ir vāja cerība, ka tā tomēr nenotiks.
Starp citu - gaidu sociāldemokrātus. Nevis to parodiju, kas ir tagad, bet īstus.
Nezinu gan, par ko +1. Tie, kas šobrīd valda ("Vienotība"), vienbalsīgi atdeva savu balsi par Šlesera īpašuma kratīšanu. Viņus piečakarēja citas "pozīcijā" esošās partijas... Tas ir mājiens, ka opozīcija (Šķēle un Šlesers) var svinēt uzvaras gājienu pa saeimu.
Nekas vairāk, kā Zatlera PR un tautas acu aizmiglošanu. Cik tagad miljonus izmaksās referendums?
P.S. Kuras saeimas laikā vēl ir aiz vienas vietas paķerti tie, kururs tauta jau sen uzskata par zagļiem? Zin, ka zagļi, bet rokas par īsām. Bet lūk... atkal paši sev rokas apcirtīs... tagad visu pagriež atkal par labu sev šie varoņi.
P.P.S. Neesmu nevienā partijā... un par Vienotību arī nebalsoju... izdaru tikai secinājumus.
Tas visticamāk tādēļ, ka labais unkulis izdarīja to, ko vēlas katrs latvietis. Vajadzīgi, nevajadzīgi, kādu motīvu vadīts, tas ir cits jautājums, bet kurš gan nebūtu izteicies ne reizi, ka vēlētos to Saeimu novākt, atlaist, nošaut vai kā savādāk viņu rokas sasiet. Tagad kāds to izdarījis!
_________________ "You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson Shared on GReader
Un ko tad biedri vēlēsiet? Nav jau īsti ko... Kreisajiem uz zaļajiem pagaidām vislielākā piekrišana. Kaut kā negribētos redzēt krievu, kā otru valsts valodu. Latviešu valoda izzustu vēja ātrumā. Un zaļie ir visas šīs jezgas autori un īpašnieki, tieši viņi nestrādā kopā ar Vienotību, un tieši tāpēc Vienotība izskatās vāja. Lembergu vispār izmest kaut kur Baltijas jūras pašā vidū, lai peld citas zemes čakarēt.
Garinsh. Piemēram es vēl nebūt neesmu noskaņots uz to, ka lieki moljoni tiks tērēti, lai noorganizētu jaunas vēlēšanas. Pietiek jau, ka vairākus miljonus dārgu referendumu prezidents (tas viņam pēdējais glābšanās salmiņš, tā liekas) izkārtoja.
Šobrīd cilvēki tiek ķerti uz emocijām, ne uz saprāta! (saprāts nāks pēc nākošajām vēlēšanām... bet tas aimirsīsies, kad būs citas nākošās vēlēšanas).
Valdis paskaitīja un saprata, izredzes tikt atkārtoti ievēlētam minimālas, pirms aiziešanas no prezidenta amata var tā rīkoties, lai nākamais prezidents izstrebj visu putru kura būs ar jaunajiem deputātiem .
Nesaprotu nenormālo eiforiju portālos !
+1 jazzer'am, Latvieši savēlēs tādus pašus klaunus, klausīsies ko sola, nevis skatīsies uz darbiem
Protams protams, čekista dēls Liepnieks kas ar Štokenbergu bīda labos projektus, kur naudiņa pludo ir īstais, kuram tagad dziedāt Polittehnologs tavu māti, tāds pats, kā es proktologs
Līdz latvijai nav fukušimas radiācija atpūtusies? Lasu ziņas un brīnos, te knābis krata dažus neaizskaramus fruktus, te zatlers šito joku izveic, kas tālāk? Tiešām normāla saeima?
Kā balsoju, tā arī atkārtoti balsošu - trekni plusi VL! un treknas strīpas TB/LNNK. Lai iet un iepūš savā vai savu domubiedru d*rsā visi Šleseristi un Vienotie valsts apracēji. Par SC un Kojānveidīgajiem idiņiem nemaz nerunājot ...
Varam uzskatīt, ka referendums būs tikai formalitāte; jāgatavojas jaunām vēlēšanām. Šai referendumā kvorums nav vajadzīgs, pietiek kaut ka 100 cilvēku aizies, un 51 no viņiem nobalsos par Saeimas atlaišanu.
Tātad šis gads būs ļoti interesants, noteikti uzpeldēs jauni sensacionāli fakti.
_________________ 2% cilvēku domā. 3% cilvēku domā, ka domā. Pārējie 95% drīzāk nomirs, nekā sāks domāt.
(Bernards Šovs)
Kad vadzis ir pilns, tas lūzt. Bija jau arī laiks, var tikai apbrīnot, cik mūsu tautas paliekas ir pazemīgi pacietīgas.
Lai gan no otras puses, nav jau neviena cita, ko likt vietā, tā vai tā.
Cerams, ka "Tiem, kam saskan ar Maskavu", būs slikti rezultāti. Tāpat arī "Par izzagtu Latviju", un "Zaglīgajiem zaļajiem zemniekiem".
Un cerams, ka "Visu Latvijai!" būs labi rezultāti, jo cik nu es saprotu, viņiem riebjas krievi un tas ir baigi labi! Ja man būtu 18 gadi, tad balsotu par viņiem.
Diemžēl tādi cilvēki, kam ļoti sakrīt ar tavu viedokli, rok bedri mums pārējiem, kas nešķiro pēc tautības, bet gan pēc darbiem.
Personīgs jautājums: amerikas iedzīvotāji ir tavi etaloni?
_________________ "You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson Shared on GReader
Pēc manām domām nevajadzētu pagaidām ievēlēt jaunus cilvēkus, bet pielaist ES klāt, lai tie mūs kontrolē, kad būs jauni cilvēki, tad nu skatīsimies, kurus labāk likt..
Diemžēl tas nekad nenotiks, aizvien LV būs tie saucamie bandīti ievēlēti, tie paši, kas bija vai jauni….
Atlaist un neievēlēt, bet atļaut rīkoties ES, kad būs ievēlēti, tad kārtīgi paskatīties un izvēlēties.
Tādas ir manas domas.
daGrevis: lai cik dīvaini tas neizklausītos: nē, nevar atrast.
Lai arī iespējams, ka pastāv 100 cilvēku, kas kautko "rubī", tos nebūt nevar tā uz sitiena tagad iemest saeimā, jo, visticamāk, par viņiem pat neviens nekad nav dzirdējis.
Kā redzam... Prezidentam un tautai gudrus cilvēkus saeimā nevajag! Tautai labāk, lai ir tie paši oligarhi, kurus Vienotība sāka ņemt pie vienas vietas.
Uzdošu retorisku jautājumu: Kur bija prezidents, kad vajadzēja iziet pie tautas, lai taisnotos par elektrības tarifiem? Kāpēc tad saeimu neatlaida?
WerNeo
Pieļauju, ka esi lielisks datoriķis, bet politiku labāk gan nekomentē.
Prezidents neatbild par elektrības tarifiem. Arī premjers tikai pastarpināti. Tā ir regulatora kompetence.
Ja kādam bija jāiziet pie tautas taisnoties, tad tas bija Dombrovskis ar regulatoru pie rociņas.
Nepiekrītu Tev kategoriski, ka par referendumu un vēlēšanām izdotā nauda būs lieki iztērēta. Tās ir kapeikas, salīdzinot ar to, kas tiks nofenderēts, ja viss paliks pa vecam. Nevar neko izlabot vispār neko nedarot, vai pat nemēģinot.
jazzer... Ministru prezidents varēja to nejēdzību piegriezt (par tarifu palielināšanu). Jo, piedod man, pat datoriķim bija skaidrs, ka īstu argumentu tarifu celšanai nav. Kad regulatora pārstāvis viesojās kopā ar Latvenergo pārstāvi LR1 studijā, viņi nespēja normāli argumentēt, kāpēc tarifi jāceļ. Visu laiku tikai tika apelēts pie tā, ka Eiropā mums ir viens no zemākajiem tarifiem (Tāpēc jāceļ?). Nu jā, pie katras tarifu paaugstināšanas Latvenergo ar regulatoru vienā balsī piesauc faktu, ka uz līnijām mēdz koki krist un vēl visādi gadījumi/bojājumi... u.t.t. (Cik ir Latvenergo peļņa? )
Zatlers tieši tad varēja pateikt saeimai, lai piegriež negodību un tad arī būtu rīkojies kā tautas prezidents. Tieši tad varēja skaļi "pūst taurē" un nostāties kategoriski pret. Pieņemu, ja Zatlers pedraudētu ar ar aicinājumu atlaist saeimu, uzreiz gan Dombrovskis tieši varētu ietekmēt to, lai tarifus neceļ, gan regulators citas "dziesmiņas dziedātu".
Tad, protestu laikā, Zatlers neiznāca ar tautu parunāt, bet tagad, kad viņam puķītes met, tad jau gan!
Galvenais, ka saeimas atlaišanai argumenti tādi - nekādi (4 gadus ar šādiem argumentiem varēja saeimu atlaist jebkurā laikā).
jazzer, protams, ja domā savādāk, klāsti savu redzējumu... esmu atvērts diskusijām par tēmu, neesmu kategorisks. Tikai klāstu savus novērojumus.
WerNeo: nejauksim kaut kāda atsevišķa biznesa aktivitātes (kaut arī stulbas šoreiz) ar valsts pārvaldes funkcijām. Ne prezidentam, ne premjeram atbilstoši likumdošanai šeit nav jāiejaucas. Te vajadzēja tautai rīkot protesta akcijas, bet šeit jau neprot streikot un mītiņot.
_________________ 2% cilvēku domā. 3% cilvēku domā, ka domā. Pārējie 95% drīzāk nomirs, nekā sāks domāt.
(Bernards Šovs)
Vispār jau tas bizness ir valstij piederošs. Un valdība varēja rīkoties savādāk. Par "bet šeit jau neprot streikot un mītiņot"... Tu šo pasaki arī par sevi, ne tikai par tiem citiem (un tā dara liela daļa. Sak' "Te jau nekas nenotiek, tauta stulba, neaktīva u.t.t."). Otrs, ko pēdējā laikā domā par streikiem un mītiņiem augstās amatpersonas? 13. janvāris kaut ko deva? Tikai daudziem jauniešiem tika pabojātas dzīves.
Domā, ka ir daudz cilvēku, kas gatavi pēc kā tāda piedalīties protesta akcijās? Tur ceļi jau ir "nogriezti". To, kas atnāks uz mītiņu reāli cīnīties būs mazāk par tiem, kuri to visu ar interesi skatīsies, filmēs un fotografēs. Pēc fotogrāfijām visus mītiņotājus izskaitļos un paņems "pie dziesmas".
Mainīt spēs tikai tie, kas patiesi domā par tautu. Labi, piedodam tos zem Latvenergo slēptos papildus nodokļus, ko tad vairs.
Diemžēl, šobrīd, kad patiešām saeimā ir ienācis daudz jaunu politiķu un šķiet, ka kaut kā jau tas darbs tomēr tiek darīts (pat KNAB beidzot "ķeras" pie tautā aizdomās turamajiem lielajiem cilvēkiem)... tiek visi patriekti.
Būs ļoti interesanti. Augstos koridoros runājot, ka Zatleram ar SC ir tāda kā vienošanās, ja prezidents tā, tad otri balsos prezidenta vēlēšanās par viņu. Man tas šķiet visai ticami, jo SC šī situācija ir diezgan izdevīga... Viņi savas balsis saeimas vēlēšanās, manuprāt, tāpat salasīs.
P.S. Vēlreiz atkārtojos, es neuzspiežu nevienam savu viedokli un nesaku, ka tikai man taisnība... tikai diskutēju par tēmu.
Mēs jau visi tikai diskutējam
Nu bardaku, kas darījās 13. janvārī - paši redzējām. Kāds sakars bija šņabja veikalu demolēšanām ar politiku?
Nemaz nesāku aģitēt kādu uz individuālām aktivitātēm. Kālab guļ mūsu arodbiedrības? Tieši šāda veida spēkiem būtu jāvada tautas protesta akcijas.
_________________ 2% cilvēku domā. 3% cilvēku domā, ka domā. Pārējie 95% drīzāk nomirs, nekā sāks domāt.
(Bernards Šovs)
Samurajs... par "Nu bardaku, kas darījās 13. janvārī - paši redzējām. Kāds sakars bija šņabja veikalu demolēšanām ar politiku? "
Tādi tie protesti ir Francijā un Grieķijā (un ne tikai tur). Viņi neskatās, kas ir kas. Ir problēma... viņi ārdās - nešķirojot veikalus (šņabja/nešņabja) vai mašīnas (bentlijs/zapiņš)! Tu laikam gribi, lai privātuzņēmumus neaiztiek un cita tautas daļa necieš. Gribēt nav kaitīgi... Ja tauta rāda attieksmi, tad rāda... tā ir rietumos un citur pieņemts. Neidializēsim viņu agresīvās protestu akcijas!
P.S. Jeb tev ir zināma valsts, kur protestētāji vienam dzērienu veikalam izdauza logus, bet pie otra pudeles tirgošanai pienes?
Jaunievēlētais prezidents Andris Bērziņš izvairīgi atbildēja, taujāts vai varētu atcelt līdzšinējā Valsts prezidenta Valda Zatlera rīkojumu atlaist Saeimu, intervijā Latvijas radio sakot, ka šis jautājums ir vērtējams, ja parādīsies tādi apstākļi un situācija. Lai gan politologi atzīst, ka jaunievēlētam prezidentam nav šādu tiesību.
Jauki, ka mums ir tāds «JAUKS» galva, kurš grib labumu tikai sev, taču nepadomā par citiem..
samurajs : 28 Maijs 2011 20:18:17
_________________
2% cilvēku domā. 3% cilvēku domā, ka domā. Pārējie 95% drīzāk nomirs, nekā sāks domāt.
(Bernards Šovs)
Gugols : 28 Maijs 2011 20:24:46
_________________
http://twitter.com/gugols/
shady : 28 Maijs 2011 20:41:17
_________________
Vai vēlies, lai Notepad.lv notestē arī Jūsu firmas produktus un uzraksta apskatus? Sazinies ar mani! (Šeit forumā vai pa e-mail: Ojars.Vejins@gmail.com)
------
Twitter - @notepadlv
Draugiem.lv - Notepad.lv lapa
Google+ Notepad.lv
foxsk8 : 28 Maijs 2011 20:45:08
_________________
https://twitter.com/foxsk8
https://twitter.com/notepadlv
https://twitter.com/styleweblv
Profesionāla mājas lapu izstrāde | Styleweb.lv
jazzer : 28 Maijs 2011 20:47:00
Brutto : 28 Maijs 2011 20:52:48
_________________
http://brutto.blogspot.com/
bezolaam : 28 Maijs 2011 20:53:01
WerNeo : 28 Maijs 2011 20:54:56
shb- : 28 Maijs 2011 20:59:01
_________________
Esmu īsts vecis, lietoju Windows 95 OSR2 un neciešu līkroču fanošanu par Windows XP.
deivs001 : 28 Maijs 2011 21:33:16
_________________
"You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson
Shared on GReader
Garinsh : 28 Maijs 2011 21:42:34
web33 : 28 Maijs 2011 21:43:20
_________________
www.lielizmerabildes.lv
Foto Ziņas
Garinsh : 28 Maijs 2011 21:46:37
web33 : 28 Maijs 2011 21:50:14
_________________
www.lielizmerabildes.lv
Foto Ziņas
WerNeo : 28 Maijs 2011 21:54:27
niki : 28 Maijs 2011 22:06:14
Willis : 28 Maijs 2011 22:08:58
_________________
daGrevis : 28 Maijs 2011 22:12:23
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/
http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis
http://dagrevis.lv/
buipisLV : 28 Maijs 2011 22:52:11
Roberts Marshal^ : 28 Maijs 2011 23:17:36
Willis : 29 Maijs 2011 0:08:19
_________________
Roberts Marshal^ : 29 Maijs 2011 0:22:25
Sid : 29 Maijs 2011 1:24:24
_________________
History is written by the victors. /W. Churchill/
Roberts Marshal^ : 29 Maijs 2011 1:48:57
msh : 29 Maijs 2011 1:52:44
_________________
T3h Powerhause - 2x MP 2800+/asus A7 M266-D/3x1GB DDR266 ECC/GF 6800GS/2x WD2500JB + 500 GB Seagate Pipeline HD2/Lian Li PC-7/9 ventilatori
Brīvdienu kaste - 2x MP 2200+/MSI K7D Master/1x 1 GB DDR400/Radeon 7000/20 GB SCSI Ultra 160/Debis Systemhaus 1997. gada ATX korpuss/Tikai 4 ventilatori
Roberts Marshal^ : 29 Maijs 2011 1:54:35
:> : 29 Maijs 2011 2:47:36
zivs : 29 Maijs 2011 8:51:45
_________________
Bezmaksas videospēļu apskati latviešu valodā
samurajs : 29 Maijs 2011 9:05:31
_________________
2% cilvēku domā. 3% cilvēku domā, ka domā. Pārējie 95% drīzāk nomirs, nekā sāks domāt.
(Bernards Šovs)
aoma : 29 Maijs 2011 10:51:43
buipisLV : 29 Maijs 2011 13:41:23
reGative : 29 Maijs 2011 15:20:03
_________________
reGative ap un par šo un to
deivs001 : 29 Maijs 2011 15:56:50
_________________
"You can't expect to hit the jackpot if you don't put a few nickels in the machine" / Flip Wilson
Shared on GReader
niki : 29 Maijs 2011 15:02:34
daGrevis : 29 Maijs 2011 20:55:39
_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. /George Carlin/
http://twitter.com/#!/daGrevis
http://last.fm/user/daGrevis
http://ask.fm/daGrevis
http://dagrevis.lv/
Creep : 29 Maijs 2011 21:19:55
nevertell : 29 Maijs 2011 21:51:33
_________________
You're the moron they built to make me an idiot.
WerNeo : 29 Maijs 2011 22:00:26
jazzer : 30 Maijs 2011 5:21:32
rasty : 30 Maijs 2011 8:13:36
_________________
Akcija: saki narkotikām nē- mums vēl šņabis nav beidzies!
WerNeo : 30 Maijs 2011 9:44:08
samurajs : 30 Maijs 2011 9:56:22
_________________
2% cilvēku domā. 3% cilvēku domā, ka domā. Pārējie 95% drīzāk nomirs, nekā sāks domāt.
(Bernards Šovs)
WerNeo : 30 Maijs 2011 10:55:38
samurajs : 30 Maijs 2011 19:33:40
_________________
2% cilvēku domā. 3% cilvēku domā, ka domā. Pārējie 95% drīzāk nomirs, nekā sāks domāt.
(Bernards Šovs)
shadowmen : 30 Maijs 2011 16:37:14
_________________
Whiskey for my men, beer for my horses!
Willis : 1 Jūnijs 2011 19:45:31
_________________
Garinsh : 1 Jūnijs 2011 20:12:28
WerNeo : 1 Jūnijs 2011 23:42:38
Imhoteps : 2 Jūnijs 2011 7:40:57
_________________
niki : 3 Jūnijs 2011 3:08:16